• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Maximo

Dungeon Siege II temat techniczny

Pytanie

Założyłem ten temat w celu rozwiązywania wszelkich problemów technicznych dotyczących DSII. Przypominam że wciąż oczekujemy na obiecany pod koniec tygodnia patch.Dziękuję,proszę się dopisywac do istniejącego wątku z istotnymi uwagami (mile widziana odpowiedż CDP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

940 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 09.10.2005 o 12:56, Tuddrussel napisał:

termin wydania, ktory podawalismy byl zgodny z tym jaki otrzymalismy od Ubi, niestety
pliku nadal brak, za co w imieniu CD Projekt bardzo przepraszam. rozumiem waszą irytację, ale nam rowniez zalezy
na jak najszybszym wydaniu tej poprawki. Niestety, w przypadku gier, ktore sa skladane na zewnarz, mamy ograniczone mozliwosci
szybkiej reakcji, oczywiscie to dla was ma drugorzędne znaczenie (bo liczy się efekt koncowy), niemniej nie ma co sciemniac,
wiec informuje.
informacje odnosnie pacza bedziemy podawali natychmiast jak tylko uzyskamy jakas wiazaca odpowiedz.


Jeszcze lepiej, czyli dostaliśmy zapewnienie od CDP że nie wiedzą kiedy będzie poprawka, ciekawe jak my poirytowani nabywcy mamy to interpretować, jeszcze tydzień i okaże się że poprawki nie będzie, zainstalujcie sobie angielską 2.20 ona jest do wszystkich wersji! Ona nie jest do wszystkich wersji z bardzo prostej przyczyny, nie wnosi nic w sprawie problemów związanych z wersją PL! Jeszcze parę dni i odsyłam ten półprodukt do CDP! To zaczyna być żenujące! Ciekawe że kontrola jakości CDP przepuściła coś takiego, kasę to się łatwo zgarnia a potem to jakoś to będzie, następny program z CDP kupię mocno po premierze, straciłem zaufanie i nie będę beta testerem, chyba że mnie CDP zatrudni do tego bo widać takich ludzi nie mają w załodze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam taki problem, że gra w danym momencjie powinna wyświetlać film, a tym czasem obraz się zatrzymuje i słychać tylko dzwięk po paru momentach wszystko wraca do normy. Bardzo był bym wdzięczny za jakie kolwiek informacje na ten temat. Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.10.2005 o 00:51, night_pl napisał:

Mam taki problem, że gra w danym momencjie powinna wyświetlać film, a tym czasem obraz się zatrzymuje i słychać tylko dzwięk
po paru momentach wszystko wraca do normy. Bardzo był bym wdzięczny za jakie kolwiek informacje na ten temat.


Masz taki sam problem, jak większość graczy - wersja PL. Choć podobno, akurat bug z filmami występuje też w wersji angielskiej. Zainstaluj nieszczęsnego patcha 2.2 do oryginalnej wersji językowej, może coś pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.10.2005 o 07:30, tanhauser napisał:

> Mam taki problem, że gra w danym momencjie powinna wyświetlać film, a tym czasem obraz się zatrzymuje i
Masz taki sam problem, jak większość graczy - wersja PL. Choć podobno, akurat bug z filmami występuje też w wersji angielskiej.


Skończyłem grę (tylko na 1 poziomie) w wersji angielskiej i zapewniam, w angielskiej wersji bug z filmami nie występuje.
Wszyscy na tym forum mówią, że wersja angielska = wersja polska - plik lokalizacyjny. Tylko dlaczego w takim razie nie chodzą mi save;y z wersji angielskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Tuddrussel - Wy zrobcie czcionke bitmapowa, a nie czekajcie na łaske czy nie łaske programistow zza wielkiej wody to wszystko bedzie dzialac. Wiecie czemu nie dziala - ja Wam powiem. Bo tworcom gierki w najgorszych wyobrazeniach do glowy nie przyszlo aby ktokolwiek mogl uzyc czcionki truetype w ich produkcie. To taki absurd jak piate kolo u wozu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.10.2005 o 09:30, Pan Maciek napisał:

razie nie chodzą mi save;y z wersji angielskiej?


Moze zamiast w "My games" trzyma w "Moje gry". I pamietaj ze save''y z crackowanej wersj podstawowej gry nie dzialaja na spaczowanej. BTW: I to nie jest namawianie do piractwa tylko informacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Cóż, w trakcie lokalizacji korespondowaliśmy z twórcami gry i w wersjach zlokalizowanych pozwalają wyłącznie na użycie czcionek TT. Niestety nie naszą decyzją był wybór TT, od początku chcieliśmy użyć normalnej czcionki bitmapowej (jak jest w oryginale). Chcieliśmy też sami zrobić całość lokalizacji (głównie implementację), ale nie dano nam tej możliwości. MS/Ubisoft miał na lokalizację własny sposób i nie można było tego przeskoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

tramer.To bardzo zła informacja,jednak co dalej?Jakie są decyzje w tej sprawie? Będzie patch,nie będzie patcha,podejmujemy decyzję o zwrotach wadliwego towaru,a może pozostawiamy swoich klientów z tym problemem i nie robimy nic?Wyjaśnienie techniczne było bardzo oczywiste i przejżyste,ale co dalej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 10.10.2005 o 09:30, Pan Maciek napisał:

Wszyscy
na tym forum mówią, że wersja angielska = wersja polska - plik lokalizacyjny. Tylko dlaczego w takim razie nie chodzą
mi save;y z wersji angielskiej?


zgadzam sie. zauwazcie prosze jeszcze jedna rzecz: po usunieciu pliku language.dll co prawda wszystkie teksty sa w jezyky angielskim, ale przyjrzyjcie sie dokladnie ilustracjom w dzienniku (sekcja pomoc)!! widnieja na nich polskie napisy. jak wytlumaczyc to bez ingerencji w kod gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja się nadal dziwie że panowie po spolszczeniu gry nie testowali gry ???? bo przeciez wystarczyło włączyć gre na jakimś waszym średnim kompie i zobaczyc czy to tak dużo ? i odrazu byście zauawzyli problemy widocznie panowie z CDP wciśneli biednym polakom wadliwą gre , ja bym chętnie zwrócił gre gdybym zakupił od CDP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

kurcze niewiem co robic .. mam angielska wersje z ebay zainstalowalem patch 2.2 i spolszczenie no i niewiem czasem ostro spada fps ;/ i czy dalej grać ? czy czekać na jakieś łatki ? czy przejsc gre po angielsku ? chociaz kurcze po polsku byłoby najcudowniej :(
co radzicie??

jak wy gracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.10.2005 o 13:16, Viper napisał:

W mojej zakładce z zarejestrowanymi grami przy DS2 widnieje "w trakcie wymiany",czy u innych też tak jest??

i u mnie tez jest to samo czyli w trakcie wymiany ciekawe a ja myslałem ze to moja wina bo z ciekawości wszedłem w piatek w ta opcje ale niczego nie ruszałem czyzby cd sykował nam wymiane gierki byłoby miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.10.2005 o 13:16, Viper napisał:

W mojej zakładce z zarejestrowanymi grami przy DS2 widnieje "w trakcie wymiany",czy u innych też tak jest??



U mnie to samo, ale myślałem, że to po prostu błąd na stonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.10.2005 o 13:16, Viper napisał:

W mojej zakładce z zarejestrowanymi grami przy DS2 widnieje "w trakcie wymiany",czy u innych też tak jest??


raczej blad na stronie bo ja mam to samo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.10.2005 o 18:11, Burex napisał:

mam polska orginalna i ang nie org
ale ze polska ma duze problemy zeby w nia
grac na moim sprzecie i poki nie bedzie nowego
patcha
do polskiej wersji to gram w angielska czy to cos zlego?


Tak. Możesz grać w sieci na dwóch komputerach. Możesz odstąpić tę grę koledze, wtedy zapewne on oryginału nie kupi. Możesz ją szerzej rozpowszechniać (mniejsza jak). Być może dla właściciela forum sytuacja jest kłopotliwa (ponieważ np. zarejestrowałeś grę elektronicznie).
Skoro pytasz - tak, jest w tym coś złego.

PS. Wystarczyło poczekać 2-3 dni i poczytać posty w tym wątku. Potem podjąć decyzję o zakupie, ewentualnie odłożyć ją w czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam jednak nadzieję że to nie błąd a faktycznie CDP coś robi w tej sprawie,bo jakoś nie chce mi się wierzyć żeby tyle błędów w tej samej sprawie było:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

to jest mądra zagrywka CDP, napisali "w trakcie wymiany" i juz mamy problem co to znaczy, a problemy z gra ida na plan dalszy, a CDP ma spokoj. pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować