• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Maximo

Dungeon Siege II temat techniczny

Pytanie

Założyłem ten temat w celu rozwiązywania wszelkich problemów technicznych dotyczących DSII. Przypominam że wciąż oczekujemy na obiecany pod koniec tygodnia patch.Dziękuję,proszę się dopisywac do istniejącego wątku z istotnymi uwagami (mile widziana odpowiedż CDP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

940 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 10.10.2005 o 15:18, slot500 napisał:

to jest mądra zagrywka CDP, napisali "w trakcie wymiany" i juz mamy problem co to znaczy, a problemy z gra ida na plan dalszy,
a CDP ma spokoj. pozdro:)

Ja nawet napisałem do CD ciekawe co mi odpiszą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.10.2005 o 15:23, shrekinator napisał:

> to jest mądra zagrywka CDP, napisali "w trakcie wymiany" i juz mamy problem co to znaczy, a problemy z gra ida na plan
dalszy,
> a CDP ma spokoj. pozdro:)
Ja nawet napisałem do CD ciekawe co mi odpiszą ;)


mi już odpisali - zalecają instalację starszej wersji Catalystów (podobno błąd występuje tylko u posiadaczy ATi)
instaluję właśnie 5.1 - napiszę czy pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.10.2005 o 15:40, KornicK napisał:

> > to jest mądra zagrywka CDP, napisali "w trakcie wymiany" i juz mamy problem co to znaczy, a problemy z gra ida
na plan
> dalszy,
> > a CDP ma spokoj. pozdro:)
> Ja nawet napisałem do CD ciekawe co mi odpiszą ;)

mi
już odpisali - zalecają instalację starszej wersji Catalystów (podobno błąd występuje tylko u posiadaczy ATi)
instaluję
właśnie 5.1 - napiszę czy pomaga


blad niestety nie wystepuje tylko w ATI, ja mam IntelExtreme i mam to samo. serwis grzecznie odpisal, ze gram na Win 2k, a to jest system nie wspomagany przez gre, wiec sorry:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

hmmm wlasnie sciągam DNA zamiast tego Catalista;/ Może pomoże bo gra wywala się albo po minucie albo po kilku godzinach jak jej sie chce:( ---> jeżeli ktoś to robił i testował DNA to pls o info jakieś
Moj sprzęt win xp, 1G DDR 333 Szafir X700 - pieknie graficzke na fulu wyswietla gra sie wogle nie scina nie placze ale jak kopnie to na amen:) i najśmieszniejsze że robi to pod kontrolą ba nawet chce crasha wysła do producenta:/

--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.10.2005 o 15:41, Azazell2 napisał:

ja mialem 5.1 moze ciut lepiej dziala ale nie ma za bardzo duzej roznicy :)

moze jeszcze starsze?


przetestowałem
duchy zamiast tekstu zniknęły - wszystko "piknie" wygląda
skończyło się też klatkowanie i framerate trzyma powyżej 30fps

instalnąłem dokładnie Omegi na bazie 5.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.10.2005 o 15:55, KornicK napisał:

> ja mialem 5.1 moze ciut lepiej dziala ale nie ma za bardzo duzej roznicy :)
> > > moze jeszcze starsze?

przetestowałem
duchy
zamiast tekstu zniknęły - wszystko "piknie" wygląda
skończyło się też klatkowanie i framerate trzyma powyżej 30fps

instalnąłem
dokładnie Omegi na bazie 5.1


a jaki masz dokładnie sprzęt ? oraz mozesz podac linka skąd sciagnoles te omegi na 5.1 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.10.2005 o 15:57, Azazell2 napisał:

a jaki masz dokładnie sprzęt
? oraz mozesz podac linka skąd sciagnoles te omegi na 5.1 ?


Radka 9800Pro

ze strony omegi - ma archiwalne drivery również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.10.2005 o 16:38, KornicK napisał:

> a jaki masz dokładnie sprzęt
> ? oraz mozesz podac linka skąd sciagnoles te omegi na 5.1 ?


np są tutaj:
http://downloads.guru3d.com/download.php?det=980

ale i tak twierdzę, że to połowiczne rozwiązanie problemu, to gra powinna być zoptymalizowana pod drivery a nie drivery pod grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Terefere......... Gra się sypie na wszystkich kartach, czasem ktoś pisze że u niego wszystko jest prawidłowo tylko że to pojęcie względne. Ja ma GF FX 5800 GT i mogę napisać że w sasadzie to wszystko działa bo grać się da, tylko jak porównam angielskie demo do wersji PL to dopiero widzę ogromną różnicę. I mam wrażenie że demo angielskie działa lepiej od wersji PL po usunięciu language.dll!

Generalnie, mimo tego że da się grać jest TRAGICZNIE, bez względu na wersją sterowników! (nvidia)

I kolejny tydzień zleci nam na debacie dotyczącej wyższości świąt Bożego Narodzenia nad Wielkanocnymi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.10.2005 o 14:30, amfa napisał:

> W mojej zakładce z zarejestrowanymi grami przy DS2 widnieje "w trakcie wymiany",czy u innych też tak jest??

raczej
blad na stronie bo ja mam to samo :D

U mnie to samo .Nie wygląda to na błąd na stronie ,zwłaszcza jeśli się uważnie przeanalizuje wypowiedż tramera z CDP.Pózniej jest mój post. Może w końcu podjęto trudną decyzję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.10.2005 o 17:04, Black Ajgor napisał:

Terefere......... Gra się sypie na wszystkich kartach, czasem ktoś pisze że u niego wszystko jest prawidłowo tylko że to
pojęcie względne. Ja ma GF FX 5800 GT i mogę napisać że w sasadzie to wszystko działa bo grać się da, tylko jak porównam
angielskie demo do wersji PL to dopiero widzę ogromną różnicę. I mam wrażenie że demo angielskie działa lepiej od wersji
PL po usunięciu language.dll!


nie wiem jak to jest - nie jestem programistą tylko końcowym użytkownikiem
wiem, że u mnie pomogło, więc opisałem rozwiązanie problemu u mnie licząc, że może i u kogoś zadziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zrobiłem jednak to co Kornick- zazanaczam że mi sie tekst nie rozmywał i byłoby wszystko oki gdyby gra sie nie wysypywała kiedy chciała:)

Dałem stery omega na cat 5.1 i chodzi oki

Jak coś zauważe to powiem- mam nadzieje że te wszystkie crashe które wysłałem do ATI sie na coś przydadzą - jak na razie te stery sprawują sie dobrze

--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.10.2005 o 17:59, KornicK napisał:

> Terefere......... Gra się sypie na wszystkich kartach, czasem ktoś pisze że u niego wszystko jest prawidłowo tylko
że to
> pojęcie względne. Ja ma GF FX 5800 GT i mogę napisać że w sasadzie to wszystko działa bo grać się da, tylko
jak porównam
> angielskie demo do wersji PL to dopiero widzę ogromną różnicę. I mam wrażenie że demo angielskie działa
lepiej od wersji
> PL po usunięciu language.dll!

nie wiem jak to jest - nie jestem programistą tylko końcowym użytkownikiem
wiem,
że u mnie pomogło, więc opisałem rozwiązanie problemu u mnie licząc, że może i u kogoś zadziała


To radość ogromna że gra wam działa na tuningowanych sterownikach Omegi! Może ktoś będzie zadowolony!
Najlepiej żeby CDP dopisał to w wymaganiach sprzętowych na pudełku! Może ktoś znajdzie odpowiedni sterownik do nvidi, może nawet Omegi do GeForca coś wnoszą, raczej tego nie sprawdzę bo już mam dosyć tego wydziwiania! Może Ci co kupili grę ostatnio (2) sprawdzą! Tak czy inaczej, wszystkim tym którym gra śmiga rewelacyjnie życzę miłej zabawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dostałem maila z Pomocy Technicznej CDP!Cytuję:" Informujemy że przyczyna problemu została już zlokalizowana.Otrzymaliśmy już poprawkę beta od firmy UBI Soft,która rozwiązuje ten problem.Niestety nie możemy udostępnic tej poprawki,gdyż jest ona zabezpieczona w ten sposób,iż nie działa ze sklepowym wydaniem gry.W chwili obecnej czekamy na oficjalną wersję tej łatki,którą będziemy mogli udostępnic polskim graczom(łatka musi zostac przetestowana i sprawdzona,czy nie powoduje nieprawidłowości w działaniu wersji angielskiej)." Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

To jest temat techniczny, więc może tutaj ktoś będzie w stanie mi pomóc? :/

Mam problem z wyświetlaniem obrazu w Dungeon Siege 2. Filmiki działają bez zarzutu, ale sama gra, jak również ekrany tworzenia postaci i menu gry nie wyświetla mi się, lub wyświetla mi się co najmniej dziwnie. Hmm nie wiem jak to wytłumaczyć, moża tak:
1. Zamiast kursora mam kwadracik.
2. Obraz w menu nie odświerza mi się. Np tworząc postać i zmieniając jej np fryzurę dalej mam tą samą fryzurkę co przed zmianą, muszę poruszać myszką po ekranie żeby odświerzyć obraz.
3. Cały obraz bez przerwy miga i jest zniekształcony.

Jeśli będzie trzeba mogę zamieścić screena na którym będzie widać dokładnie o co mi chodzi.

Mam widowsa XP SP2, najnowsze sterowniki do kart graficznych jakimi są 2 GF 6600 w układzie SLI, Procek to AMD 64 3200+, i 2048 ramu.

Zainstalowałem już patcha 2.2 ale to nic nie pomaga.

Pomocy PLZ !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.10.2005 o 18:39, CDS_Baxian napisał:

To jest temat techniczny, więc może tutaj ktoś będzie w stanie mi pomóc? :/

Mam problem z wyświetlaniem obrazu w Dungeon
Siege 2. Filmiki działają bez zarzutu, ale sama gra, jak również ekrany tworzenia postaci i menu gry nie wyświetla mi się,
lub wyświetla mi się co najmniej dziwnie. Hmm nie wiem jak to wytłumaczyć, moża tak:
1. Zamiast kursora mam kwadracik.
2.
Obraz w menu nie odświerza mi się. Np tworząc postać i zmieniając jej np fryzurę dalej mam tą samą fryzurkę co przed zmianą,
muszę poruszać myszką po ekranie żeby odświerzyć obraz.
3. Cały obraz bez przerwy miga i jest zniekształcony.

Jeśli będzie
trzeba mogę zamieścić screena na którym będzie widać dokładnie o co mi chodzi.

Mam widowsa XP SP2, najnowsze sterowniki
do kart graficznych jakimi są 2 GF 6600 w układzie SLI, Procek to AMD 64 3200+, i 2048 ramu.

Zainstalowałem już patcha
2.2 ale to nic nie pomaga.

Pomocy PLZ !!!!


Na stronie Nvidi DS2 nie widnieje na liście gier działających poprawnie z SLI, może pomogą Ci sterowniki beta 81.84 wnoszą wiele nowości, umożliwiają działanie kart różnych producentów i parę innych!
http://www.nzone.com/object/nzone_downloads_winxp_2k_32bit_81.84.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.10.2005 o 18:55, Black Ajgor napisał:

Na stronie Nvidi DS2 nie widnieje na liście gier działających poprawnie
z SLI, może pomogą Ci sterowniki beta 81.84 wnoszą wiele nowości, umożliwiają działanie kart różnych producentów i parę
innych!
http://www.nzone.com/object/nzone_downloads_winxp_2k_32bit_81.84.html


Nie wiem czy to te sterowniki które kazałeś mi ściągnąć czy to Twój pomysł że nie obsługuje SLI.
Bo zainstalowałem te stery oraz wyłączyłem układ SLI i teraz chodzi cacy :)))

Wielkie dzięki Black Ajgor :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować