• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Maximo

Dungeon Siege II temat techniczny

Pytanie

Założyłem ten temat w celu rozwiązywania wszelkich problemów technicznych dotyczących DSII. Przypominam że wciąż oczekujemy na obiecany pod koniec tygodnia patch.Dziękuję,proszę się dopisywac do istniejącego wątku z istotnymi uwagami (mile widziana odpowiedż CDP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

940 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 10.10.2005 o 18:37, Maximo napisał:

Dostałem maila z Pomocy Technicznej CDP!Cytuję:" Informujemy że przyczyna problemu została już zlokalizowana.Otrzymaliśmy
już poprawkę beta od firmy UBI Soft,która rozwiązuje ten problem.Niestety nie możemy udostępnic tej poprawki,gdyż jest ona
zabezpieczona w ten sposób,iż nie działa ze sklepowym wydaniem gry.W chwili obecnej czekamy na oficjalną wersję tej łatki,którą
będziemy mogli udostępnic polskim graczom(łatka musi zostac przetestowana i sprawdzona,czy nie powoduje nieprawidłowości
w działaniu wersji angielskiej)." Co Wy na to?

Hmmm ja na to ze trzeba czekac.. zawsze jakas nadzieja.. (moze i matka glupich, ale kazda matke trzeba kochac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wiecie co jak tak się czyta o ds2 na tym forum ogólnie i o polskiej wersji i o poziomie trudnosci to jak ktos to przeczyta to niema chyba bata żeby ktoś ta grę kupił. A i jak wy czekam na patha mimo wsyztko:) też mam ds2 w trakcie wymiany pozdro:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

To jednak chodzi o SLI. Wyłączyłem i chodzi bez zarzutów.

BTW .. to oznacza że programiści z Microsoftu jak zwykle dali ciała na całej linii frontu. Żeby stara gra , tak jak np. DS 1 nie chodziła pod SLI .. to rozumiem ... stara gierka, jeszcze wtedy tego nie było. Ale DS 1 działa ok, natomiast 2, wypuszczona w momencie kiedy nowoczesne układy są wykorzystywane coraz powszechniej, ta giera ich nie obsluguje. LOL ... Panowie programiści radziłbym, następnym razem bardziej się postarać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.10.2005 o 19:16, CDS_Baxian napisał:

> Na stronie Nvidi DS2 nie widnieje na liście gier działających poprawnie
> z SLI, może pomogą Ci sterowniki beta
81.84 wnoszą wiele nowości, umożliwiają działanie kart różnych producentów i parę
> innych!
> http://www.nzone.com/object/nzone_downloads_winxp_2k_32bit_81.84.html

Nie
wiem czy to te sterowniki które kazałeś mi ściągnąć czy to Twój pomysł że nie obsługuje SLI.
Bo zainstalowałem te stery
oraz wyłączyłem układ SLI i teraz chodzi cacy :)))

Wielkie dzięki Black Ajgor :)))


Nie, "nie obsługuje" tylko "nie widnieje na liście gier działających poprawnie" ale cieszy mnie to że i tobie gra działa dobrze, te sterowniki beta miały sporo pozmieniać, sam widzisz co, czekamy na finalną wersję! Miłej zabawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.10.2005 o 23:53, CDS_Baxian napisał:

BTW .. to oznacza że programiści z Microsoftu jak zwykle dali
ciała na całej linii frontu. Żeby stara gra , tak jak np. DS 1 nie chodziła pod SLI .. to rozumiem ... stara gierka,


To wina nVidii i jej kiepskiej filozofii SLI - gry musza byc specjalnie optymalizowane pod to combo. CrossFire ATi natomiast nei ma z tym problemu - obsluguje wszytkie gierki - oczywiscie przyszpieszenie jest baaardzo rozne ale dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.10.2005 o 13:16, Viper napisał:

W mojej zakładce z zarejestrowanymi grami przy DS2 widnieje "w trakcie wymiany",czy u innych też tak jest??


byl maly blad, juz poprawione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.10.2005 o 13:25, shrekinator napisał:


> byl maly
> blad, juz poprawione
A i jeszcze jedno skoro mówimy o małych błedach co z Patchem?

Mam grę od daty wydania i jeszcze nie grałem bo nie będę robił kombinacji alpejskich.Sprzęt mam sprawny,co potwierdił Pan z Pomocy Technicznej.Jestem pełen podziwu dla graczy "Experymentujących".Działa ale nie tak jak powinno i dla mnie to żadna frajda grac na siłę.Będę czekał na wydanie patcha którego już podobno testują.Ciekawe jak długo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 11.10.2005 o 13:57, Maximo napisał:

Mam grę od daty wydania i jeszcze nie grałem bo nie będę robił kombinacji alpejskich.Sprzęt mam sprawny,co potwierdił Pan
z Pomocy Technicznej.Jestem pełen podziwu dla graczy "Experymentujących".Działa ale nie tak jak powinno i dla mnie to żadna
frajda grac na siłę.Będę czekał na wydanie patcha którego już podobno testują.Ciekawe jak długo

Ja też mam gre zakupiona w dniu premiery powiem wiecej kupiłem w ciemno bez dema i nawet nie grałem w ds1 po prostu kupiłem w ciemno ufając że CD projekt wypusci dopracowana wersje no cóż ups ale wiem z własnego doswiadczenia że niektórych sytuacjach nie ma wyjs cia i trzeba cisnąć do przodu a potem poprawiac( tak sie dzieje jak w polonizacje wkładakja swoje szczurze łapki panowie z zachodnich firm) (powiesz co to konia.........i masz racje :) kwestia odpowiedzialnosci co nas konsumentów...masz racje:)...osobiście przerwałem gre i czekam na patcha ..strasznie bluxniłem wiec dałem se spokój z graniem póki co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja mam małe pytanie czy wiadomo coś o dodatku do DS2 ewentualnie DS3 ?? (wiem że pytanie jest dośc dziwne bo gra niedawno wyszła) ale gra kończy sie idealnie by muc ja dalej poprowadzic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.10.2005 o 14:23, SimFury napisał:

Ja mam małe pytanie czy wiadomo coś o dodatku do DS2 ewentualnie DS3 ?? (wiem że pytanie jest dośc dziwne bo gra niedawno
wyszła) ale gra kończy sie idealnie by muc ja dalej poprowadzic :D

To jest temat techniczny.Proszę poczytaj posty , i uszanuj zszargane nerwy tych którzy jeszcze nie zaczęli nawet gry.Jest drugi temat do DSII -pytania ,odpowiedzi ,ciekawostki.To lepsze miejsce na tego typu rozważania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.10.2005 o 13:57, Maximo napisał:

>
> > byl maly
> > blad, juz poprawione
> A i jeszcze jedno skoro mówimy o małych błedach co z Patchem?

Mam grę od daty wydania i jeszcze nie grałem bo nie będę robił kombinacji alpejskich.Sprzęt mam sprawny,co potwierdił Pan
z Pomocy Technicznej.Jestem pełen podziwu dla graczy "Experymentujących".Działa ale nie tak jak powinno i dla mnie to żadna
frajda grac na siłę.Będę czekał na wydanie patcha którego już podobno testują.Ciekawe jak długo?


Oby go nie testowali tak samo jak grę przed wydaniem, bo to były jakieś jaja! He. he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Najlepiej dajcie nam tego patcha pl beta, my go sobie przetestujemy w 3-4 godziny! Bo jak czytam o testowaniu to mi łzy wzruszenia oczy zalewają, że się CDP tak o nas troszczy. Trzeba było testować grę przed wydaniem a nie bawić się poprawkami, całymi tygodniami!!! Bo się cholerka uniosłem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dodatkowo chcaiłbym przypomnieć (pisałem o tym w specjelnym przyklejonym wątku) o zmianie "miecza łajdaka" w "miecz półtoraręczny", bo to głupota totalna, widać to nie patrząc nawet na nazwe z oryginału. Myślałem że to się zmieni w tej łatce polonizacyjnej co ją dodaliście, ale nie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

kolejny problem - ciekawe czy jeszcze ktos tego doswiadczyl:
wszstko bylo ok, az pewnego razu w trakcie gry zauwazylem, ze cos dziwnego dzieje sie z kursorem - zaczal dziwnie migotac, a podczas poruszania wszystko co znajduje sie pod kursorem staje sie rozmyte (zupelnie jak w wyniku dzialania jakiegos filtra wygladzajacego)...
poczytalem strony pomocy technicznej MS (nawet cos tam poprobowalem z parametremi - odpalanie w oknie, podawanie parametru bltonly=true mimo iz to z opisu czescie pierwszej), nawet zainstalowalem ang. patch 2.2 i nic... (poza tym, ze czeka mnie reinstall gry ;))...
mam nadzieje, ze latka ktora sie (oby jak najszybciej) pojawi tez to naprawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.10.2005 o 10:36, qblaki napisał:

Czy ktorys z pracownikow CDP moze przyblizyc date ukazania sie poprawki bo to juz sie robi meczace :(

Ja Ci mogę na razie odpowiedziec,bo właśnie dzwoniłem do CDP.Stanowisko jest takie:"Czekamy na poprawkę(plik) który ma wykonac UBI-Soft".Zapytałem czy to kwestia tygodnia ,czy miesiąca? Pan niestety nie mógł podac choby przybliżonej daty,to zależy od UBI-Softu....Niedobrze,albo trza na półkę odłożyc grę ,albo poczytac warunki gwarancji pkt. 1 i pkt2.(90 dni od daty sprzedaży).To tyle.Czy ktoś już może korzystał z gwarancji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować