• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Maximo

Dungeon Siege II temat techniczny

Pytanie

Założyłem ten temat w celu rozwiązywania wszelkich problemów technicznych dotyczących DSII. Przypominam że wciąż oczekujemy na obiecany pod koniec tygodnia patch.Dziękuję,proszę się dopisywac do istniejącego wątku z istotnymi uwagami (mile widziana odpowiedż CDP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

940 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Maximo dzieki za maila,przepraszam,ze nie odpowiedzialem,ale czasu mi brakuje
Testy przeszlo ok,i jakos zaczelo dzialac (nie od testow oczywiscie) ...ale....
odinstalowywalem i instalowalem ok 10 razy,okazalo sie,ze gra przestawala sie uruchamiac po wgranu pliku current.gas,za co kolwiek jest odpowiedzialny,kiedy go przezucalem razem z save''ami gra nie odpalala.
Mam kolejne pytanie,co zrobic by save''y zaczely dzialac,bo przeszedlem kawal gray,cos sie z...epsulo,przekopiowalem save''y,wgralem og nowa i kupa,nie dziala,nie ma mozliwosci kontynuacji postacia
Wiec sprobowalem czego innego,zaczalem grac od nowa,zrobilem sae''a i nie bylo na stronie gl kontynuacji dana postacia ?? Why ??? jak kliknalem w informacje (chyba,cos pisalo o autorach czy cos) i nagle sie pojawilo dalej (kontynuacja postacia wczesniej stworzona) czy w 2.2 tez macie takie dziwne jazdy
i co zrobic by gra widziala save''y ?
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zainstalowałem tego patcha jeźeli to ma być ostateczna wersja to ładnie z nami pojechali i może ktos z CD-PROJEKT sie wypowie czy będzie patch pl czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.10.2005 o 19:49, ambroSC napisał:

Panowie !! Z tymi FPS''ami to jest przesada połaźcie po necie i poszukajcie : nie tylko Polska wersja gry ma błędy z tym,
że na najnowszych kartach Graficznych gra słabo działa


Ci, którzy grają w wersję ang piszą że nie maja większości problemów a na pewno gra działa im płynniej, po prostu gra nie jest kompatybilna z narzuconym sposobem lokalizacji (czcionki true type). Zadanie dystrybutora w tym by dostarczyć w pełni sprawną wersję i wymusic na wydawcy niezbędne poprawki, a nie stosować półsrodki w postaci pztcha ang, który u niektórych coś poprawia a u innych nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jeszcze mi do glowy cos takiego przyszlo. Sprawdzcie (Ci ktorym slabo dziala na patchu 2.2) czy macie wylaczone wygladzanie czcionek ekranowych. W XP jest to bodajze Ekran - wglad - efekty. W w2k gdzies tam w okolicach rowniez. Moze sprobujcie to wylaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.10.2005 o 15:05, Poke napisał:

Jeszcze mi do glowy cos takiego przyszlo. Sprawdzcie (Ci ktorym slabo dziala na patchu 2.2) czy macie wylaczone wygladzanie
czcionek ekranowych. W XP jest to bodajze Ekran - wglad - efekty. W w2k gdzies tam w okolicach rowniez. Moze sprobujcie
to wylaczyc?

A co tobie to pomogło? bo ja już w żadne kombinowania nie wierze po prostu dopuki nie pojawi się patch pl nasze zabiegi i tak na nic się nie przydadza
Kiedy jakieś info od CD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.10.2005 o 15:12, shrekinator napisał:

A co tobie to pomogło? bo ja już w żadne kombinowania nie wierze po prostu dopuki nie pojawi się patch
pl nasze zabiegi i tak na nic się nie przydadza
Kiedy jakieś info od CD?


Mi? Po prostu tylko angielska wersja, ewentualnie polska przerobiona na nagielska. Co do tej kombinacji to moze cos zadzialac bo to wylacza aa dla tt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.10.2005 o 15:05, Poke napisał:

Jeszcze mi do glowy cos takiego przyszlo. Sprawdzcie (Ci ktorym slabo dziala na patchu 2.2) czy macie wylaczone wygladzanie
czcionek ekranowych. W XP jest to bodajze Ekran - wglad - efekty. W w2k gdzies tam w okolicach rowniez. Moze sprobujcie
to wylaczyc?

ja sprawdzalem juz dawno temu (zdaje sie, ze nawet o tym pisalem) - nie pomoglo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Obserwuje ten temat od samego początku i cóż... tylko wam współczuć.
Ale nie martwcie sie Panowie. Jeszcze troche i każdy przejdzie grę, tak jak mu chodzi na jego kompie, do tego czasu cdprojekt nic nie zrobi i sprawa sama przycichnie :)
Tak szczerze, to może zacznijcie reklamować produkt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja mam taki problem , mianowicie , gdy gram z jakies 40 minut okolo to po pewnym czasie zamiast napisow pokazuja mi sie jakies kropki kolorowe. Przez to nie moge sie doczytac i co za tym idzie nie wiem o co w danym momencie chodzi! prosze o pomoc. Z gory dzieki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Poznaniak u mnie pomaga zwiniecie gry na pasek poprzez alt+tab i z powrotem trwa chwilke i dziala.Patch2.2 nie pomaga w zaden sposob rozwiazac problemow z nieczytelnymi po pewnym czasie dialogami jak rowniez
znieodtwarznymi filmikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Pisałem trzy tygodnie temu posta do Gas Powered Games i nic nie odpisują do dziś. Tydzień temu wysłałem drugiego posta i też nic nie przychodzi... Parodia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

LUDZIE ! COS ZNALAZLEM CIEKAWEGO... NIE JEST TO DUZE POPRAWIENIE ILOSCI FPS''OW ALE NAPRAWDE UMILA GRE: W OPCJACH SWYCH KART GRAFICZNYCH WYLACZCIE VSYNC (NIE USTAWIAJCIE GO JAKO APLICATION CONTROLLED TYLKO WYLACZCIE) TAK SAMO ZROBCIE Z OPCJA: ANTYALIASING. NARAWDE DALO MI TO ROZNICE OKOLO 8-16 KLATEK W WALCE A NA OTWARTYM TERENIE Z 30 DO NAWET 60 PODCZAS GDY STARY WYNIK LEDWO DO 30 DOCHODZIL!! NIE WIEM CZY JUZ KTOS TO NA TYM FORUM NAPISAL BO CALEGO NIE CZYTALEM ALE RADZE SPROBOWAC BO NAPRAWDE MOZE ZADZIALAC. POWODZENIA !! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.10.2005 o 22:21, ambroSC napisał:

NIE WIEM CZY JUZ KTOS TO NA TYM FORUM NAPISAL BO CALEGO NIE CZYTALEM ALE RADZE SPROBOWAC
BO NAPRAWDE MOZE ZADZIALAC. POWODZENIA !! :):):)


To poczytaj to forum bo zaczynamy się kręcić koło jednego komina! Czyli - informacja jest prawdziwa ale zaśmieca forum! "Lepiej zrobić soie osobny profil dla DS2 w opcjach grafiki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.10.2005 o 22:21, ambroSC napisał:

LUDZIE ! COS ZNALAZLEM CIEKAWEGO... NIE JEST TO DUZE POPRAWIENIE ILOSCI FPS''OW ALE NAPRAWDE UMILA GRE: W OPCJACH SWYCH


Hmmm... przeciez to oczywiste ze te opcje przyspieszaja 3D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.10.2005 o 12:44, Poke napisał:

> LUDZIE ! COS ZNALAZLEM CIEKAWEGO... NIE JEST TO DUZE POPRAWIENIE ILOSCI FPS''OW ALE NAPRAWDE UMILA GRE: W OPCJACH SWYCH


Hmmm... przeciez to oczywiste ze te opcje przyspieszaja 3D.

Jednym przyspiesza drugim nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.10.2005 o 16:05, Snejek napisał:

Jednym przyspiesza drugim nie.


Przyspiesza zawsze w takim czy innym stopniu. AA - zawsze spadke wydajnosci nawet na najszybszych kartach, tyle ze czasami niewidoczny bo z np. 120 na 90 fps. Vsync - tutaj z kolei przyspieszenie na tyle na ile pozwala karta. Np. trudno od Rivy TNT wymagac aby przyszpieszyla w D3 bo nie miala by moci obliczeniowej ale juz nowoczesna karta moze sie okazac ze jest wlasnie blokowana przez synchronizacje pionowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.10.2005 o 08:16, Poke napisał:

> Jednym przyspiesza drugim nie.

Przyspiesza zawsze w takim czy innym stopniu. AA - zawsze spadke wydajnosci nawet
na najszybszych kartach, tyle ze czasami niewidoczny bo z np. 120 na 90 fps. Vsync - tutaj z kolei przyspieszenie na tyle
na ile pozwala karta. Np. trudno od Rivy TNT wymagac aby przyszpieszyla w D3 bo nie miala by moci obliczeniowej ale juz
nowoczesna karta moze sie okazac ze jest wlasnie blokowana przez synchronizacje pionowa.

No więc wyłączyłem anty-aliazing, wyłączyłem synchronizacje pionową i owszem poprawiło gre.W czasie łażenia po lokacjach gry z 20 fps. na 25, a wczasie walki z 8 na 9 fps.Zapomniałem dodać że mam geforca 6600gt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować