• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Maximo

Dungeon Siege II temat techniczny

Pytanie

Założyłem ten temat w celu rozwiązywania wszelkich problemów technicznych dotyczących DSII. Przypominam że wciąż oczekujemy na obiecany pod koniec tygodnia patch.Dziękuję,proszę się dopisywac do istniejącego wątku z istotnymi uwagami (mile widziana odpowiedż CDP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

940 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 30.10.2005 o 18:26, MitMit napisał:

po zainstalowaniu wersji polskiej nie mialem takiej czcionki i gra przycinala, nawet patch nic nie zmienil, ile pisaliscie
o tym problemie w tym temacie?

chodzi o to ze udalo mi sie zrobic tak aby gra chodzila tak plynnie jak ang wiersja ...

Napisz jak to zrobiłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.10.2005 o 16:13, ma-tti napisał:

CZY MOGŁBY MI KTOS PRZESLAC NAMIAR DO SPOLSZCZZENIE DO DUNGEON SIGE 2 .... PILNIE POTZRBUJE

hej ja tez mialem ten problem :)
i musialem zakupic orginal w ktory
zreszta nie da sie grac nawiasem mowiac :)
ale spolszczenie do ang wersji mam :)
jesli chcesz to zostaw 1milon $ w koszu
na dworcu centralnym w Warszawie
to moze cos dla ciebie zrobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.10.2005 o 20:46, Elwro napisał:

> 2. Czy
> CDP zrezygnuje wkońcu z tych beznadziejnych zabezpieczeń przed kopiowaniem?
> Gra, po walce stoczonej
między "nocd" a oryginalem...
> poszła na kraku?!?!?!?!?!?
Czy to zabezpieczenie, ktore wykrywa na dysku cos, co mu
sie nie podoba ("Please remove all CD emulation software" etc)? Bylem nieraz w podobnej sytuacji (np. z Syberia 2) i zazdroscilem
wtedy piratom, bo i tak musialem sciagac cracka, a za gre zaplacilem (i w sklepie mi nie przyjma, bo nie ma wad...). Podjalem
decyzje, ze jesli dowiem sie, iz dana gra ma takie zabezpieczenie, to na pewno jej nie kupie. I np. Sacred do tej pory nie
kupilem, a demo mnie zachecilo...
Od CDP kupilem np. Colina McRae 3, ktory w wersji 1.0 kaszani sie z moim Radeonem tak,
ze nie da sie grac. Jest naprawiajacy to patch, ktory rownoczesnie wprowadza zabezpieczenie! (Zbadalem to w czerwcu i od
tamtej pory nie widzialem chyba nic rownie idiotycznego). Gra jest dla mnie nie do uzytku (cracka wtedy jakos nie znalazlem)
mimo tego, ze specjalnie wyczyscilem system. Na starym forum moje pytania o to zostaly, o ile sobie przypominam, olane.

I
najwazniejsze: DLACZEGO NIE MA O TYM INFORMACJI NA PUDELKU w rubryce "Wymagania systemowe"? Nieumieszczenie na pudelku informacji,
chocby tak enigmatycznej jak "Gra moze nie uruchomic sie na niektorych komputerach" (bo jasne jest, ze te zabezpieczenia
nie robia tego, co powinny i dzialaja niemal losowo) jest wprowadzaniem w blad klienta.

To co, czy ktos wie na pewno, ze
DS2 posiada zabezpieczenie, ktore w swej idei ma wykrywac obecnosc w systemie pewnych programow i w odpowiednich sytuacjach
wstrzymywac uruchomienie gry?

PS. DS2 nie kupilem, wiec nie wiem na 100%, ze tej informacji nie ma; do tej pory nie widzialem
jednak jeszcze gry opatrzonej odpowiednia notka. Milo bedzie, jesli ktos wyprowadzi mnie z bledu.


No wiesz na moim 2.8 ghz penitiumie 4 i GeForce 4 FX 5200(hyba) ds2 sie tnoł więc i tak czy siak jeżeli CDP bedzie chrzanić gry to wiele graczy nie bedzie ich wkońcu kupywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

a patch to nie ingerencja w pliki??
cracki itp. stworzone są między innymi po to żeby ułatwić graczom korzystanie z gry. Hyba lepiej puścić gre na cracku i mieć dodadkowe 30 min. zabawy nisz szukać płyty z grą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.10.2005 o 11:03, SevenSword napisał:

mam takie pytanko do was może nie na temat .. a jak nie na temat to przepraszam

chciałem się zapytać jak moge zrobić żeby
"Dungeon Siege II" było w okienku takim małym windows a nie na cały erkan? .. wie ktoś może? bo mam słabego kompa i tak
dla mnie jest lepiej jak mam gry w małym okienku .. a w Dungeon nie ma żeby zmienić na windows .. pewnie trzeba gdzieś w
jakimś pliku zmienić lub coś dopisać .. jeżeli ktoś wie to proszę o pomoc ..

to tak zró skrut do gry i w polu "Uruchom" wybierz "Zminimalizowane"

Aha ja mam problem z grą przez neta jak biore żeby mi zrobiło postać w gamespy to mi wyskakuje że brak połączenia o co w tym chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.10.2005 o 16:39, MitMit napisał:

pare screenow z mojego ds2, dodam ze gra obecnie chodzi tak samo jak wersja ang, jedyny minus to brak polskich liter (zamiast
ł jest l itd.)

http://img419.imageshack.us/img419/8278/19zl.jpg
http://img419.imageshack.us/img419/4800/23na.jpg
http://img419.imageshack.us/img419/7065/39ek.jpg
http://img419.imageshack.us/img419/8702/42sp.jpg


Dobra robota. Mozesz to gdzies wrzucic celem przetestowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.10.2005 o 16:13, ma-tti napisał:

CZY MOGŁBY MI KTOS PRZESLAC NAMIAR DO SPOLSZCZZENIE DO DUNGEON SIGE 2 .... PILNIE POTZRBUJE



Ja mam spolszczenie. dwa pliki. kopiujesz wklejasz i działa. jak chcesz to daj maila to Ci wyślę. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.10.2005 o 09:50, MitMit napisał:

moze lepiej odezwij sie na gg do mnie, nr podawalem


Wrzuc na "poke2 konto1.pl" - usun cyfry i polacz w jedno, zmaiast spacji @.

Nie mam gg pod reka.

Thx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam taki problem z DSII...Robie Save np.na pustyni.Wczytuje i...jestem w miescie !! Te same HP,mana,bron, pd tylko miejsce sie niezgadza !! Moze to juz bylo pisane wtedy s zory sorx...Pomozcie mi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.10.2005 o 15:50, LordBrylant napisał:

Mam taki problem z DSII...Robie Save np.na pustyni.Wczytuje i...jestem w miescie !! Te same HP,mana,bron, pd tylko miejsce
sie niezgadza !! Moze to juz bylo pisane wtedy s zory sorx...Pomozcie mi :P


gra była by wtedy zupełnie prosta dla 6 latka ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Najlepiej save''owac przy teleportach :P wtedy gry znowy włączysz gre będziesz można powiedziec w danym miejscu gdzie skończyłeś i wszystkie akcje które przeprowadziłeś będą już wykonane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować