• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Maximo

Dungeon Siege II temat techniczny

Pytanie

Założyłem ten temat w celu rozwiązywania wszelkich problemów technicznych dotyczących DSII. Przypominam że wciąż oczekujemy na obiecany pod koniec tygodnia patch.Dziękuję,proszę się dopisywac do istniejącego wątku z istotnymi uwagami (mile widziana odpowiedż CDP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

940 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 31.10.2005 o 18:14, Tomi_323 napisał:

Nie zabardzo mi się chce czytać te wszystkie strony dlatego pytam: Ta łatka która była zapowiadana już wyszła czy nie? Bo
niewiem czy kupić DS2.


jakieś tam łatki wyszły. ja ściągnąłem ale filmików nie poprawiło więc chyba jeszcze nie ma łatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Malo tego ze nie poprawilo filmikow ale tekstu wogule nie da sie przeczytac nadal.... panowie tak trudno poprawic wersje pl... jak mam sie doczytac o co chodzi jak nawet w dzienniku te pierdzielone kropki sa.A nie po to w polsce mieszkam by sobie wersjami angielskimi glowe zawracac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.10.2005 o 20:00, jac22 napisał:

Malo tego ze nie poprawilo filmikow ale tekstu wogule nie da sie przeczytac nadal.... panowie tak trudno poprawic wersje
pl... jak mam sie doczytac o co chodzi jak nawet w dzienniku te pierdzielone kropki sa.A nie po to w polsce mieszkam by
sobie wersjami angielskimi glowe zawracac...


o co chodzi z tymi kropkami w tekście ja czegoś takiego wogule nie mam :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

U mnie niestety po podegraniu plikow podanych przez MitMit-a gra uruchamia sie w wersji 90% angielskiej, czyli wiekszosc napisow jest angielska. Przyrostu szybkosci nie ma zadnego, dalej w czasie chodzenia jest 8 klatek. Sprzet to Celeron 2,6, 512 MB Ramu, GF 6600.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.10.2005 o 12:33, Deejay napisał:

Ja mam spolszczenie. dwa pliki

Kradniesz, wklejasz i działa.
A ja tylko podliczam punkty.
I mam dla Ciebie Bumelanta.
Za złodziejstwo...

REGULAMIN
2. Co jest zabronione
Piractwo
- propagowanie piractwa, a szczególnie oferowanie, udostępnianie bądź linkowanie do pirackich plików (gry, filmy, muzyka, programy, książki ... itp.) lub stron umożliwiających pobranie takich plików oraz inne działania które wprost lub nie-wprost mogą być uznane za propagowanie piractwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Do znanych wszystkim problemach z działaniem DS2 dołączył dziś kolejny. Otóż dzis pokonałem Valdisa i jakież było moje zdziwienie, gdy po wejsciu w ostatni portal gra wywaliła się zupełnie wyswietlając komunikat o krytycznym błędzie i niezgodności w CRC (czymkolwiek jest). Po ponownym uruchomieniu mimo że zadanie miałem zaliczone, nie mogłem zacząć gry na wyższym poziomie trudności. tak więc DS2 wyleciał z dysku i szybko do niego nie wrócę, chyba że wyjdzie dodatek ale to zapewne za około pół roku.

Z drugiej strony cieszę się, że juz nie muszę się denerwować czy CDP raczy zrobic coś w sprawie poprawki do wersji PL czy też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Tak swoją drogą, to jest też do CDP, czy skoro jednym się literki psują a innym nie, może jest to kwestia jakichś czcionek na dysku użytkownika, czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czy komuś się udało zainstalować tego cholernego patcha ?
W README pisze, że trzeba mieć min 2,5GB na dysku, ja mam 3,5GB na dysku z systemem i 3GB na dysku gdzie jest gra i wywala mi błąd, że mam za mało miejsca na dysku. Normalnie wymiękam. Jakaś rada ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.11.2005 o 12:36, asamer napisał:

Czy komuś się udało zainstalować tego cholernego patcha ?
W README pisze, że trzeba mieć min 2,5GB na dysku, ja mam 3,5GB
na dysku z systemem i 3GB na dysku gdzie jest gra i wywala mi błąd, że mam za mało miejsca na dysku. Normalnie wymiękam.
Jakaś rada ?


ale to nie zajmie tego miejsca na stałe tylko potrzebuje go do instalacji. łatka zajmie najwyżej jakieś może max.300mb trochę porąbane :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No udalo sie zapodac tego PATCHA ale jest jeden problem ... Save... Gralem w ta gre troche mialem niezla druzyne i tu lipa v2.2 nie widzi starych save... szkoda. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.10.2005 o 22:21, klark_ napisał:

U mnie niestety po podegraniu plikow podanych przez MitMit-a gra uruchamia sie w wersji 90% angielskiej, czyli wiekszosc
napisow jest angielska. Przyrostu szybkosci nie ma zadnego, dalej w czasie chodzenia jest 8 klatek. Sprzet to Celeron 2,6,
512 MB Ramu, GF 6600.

Pozdrawiam


Możecie mi to podesłać? Dziękuję! ajgor@k.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam.
A nabywcy pirackich wersji siedzą i śmieją się w twarz tym co kupili legalną wersję. Kolejny argument na zakup pirata się pojawia, cytuję "Lepiej wydać powiedzmy 20zł lub ściągnąć z neta, niż wydać 129zł i później żałować, że gra nie działa".
Swoją drogą tak mnie coś naszło: Jeśli z wersji polskiej wyciąć dwa pliki i robi się angielska, to czy działa to także w drugą stronę? ;)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie nabywcy, tylko złodzieje.

A w drugą stronę pojawia się pewien problem.
Trzeba posiadać oryginalną angielską wersję, jak również oryginalną polską wersję, by w ten sposób posiadać wszystkie potrzebne do takiego manewru pliki.
A kogo na to stać? I po jakie licho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 01.11.2005 o 13:44, YamaroTTo napisał:

v2.2 nie widzi starych save... szkoda. :(


To musisz mieć coś pokopane. U mnie po "zapodaniu" łaty - moment po tym jak się tu ukazała to "widzi" i żadnych problemów z tym. Dziwny przypadek:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.11.2005 o 21:47, kNOT napisał:

Nie nabywcy, tylko złodzieje.

A w drugą stronę pojawia się pewien problem.
Trzeba posiadać oryginalną angielską wersję,
jak również oryginalną polską wersję, by w ten sposób posiadać wszystkie potrzebne do takiego manewru pliki.
A kogo na to
stać? I po jakie licho?

Po jakie licho?Choćby po to żeby wreszcie można było po ludzku zagrać w tą gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować