• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Maximo

Dungeon Siege II temat techniczny

Pytanie

Założyłem ten temat w celu rozwiązywania wszelkich problemów technicznych dotyczących DSII. Przypominam że wciąż oczekujemy na obiecany pod koniec tygodnia patch.Dziękuję,proszę się dopisywac do istniejącego wątku z istotnymi uwagami (mile widziana odpowiedż CDP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

940 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 14.11.2005 o 07:24, Black Ajgor napisał:

A to że jest ten sam wydawca PL.

Ale wątek nie ten...

REGULAMIN
2. Co jest zabronione
Łamanie netykiety
- Umieszczanie wypowiedzi niezwiązanych w żaden sposób z tematem dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.11.2005 o 14:39, Welin napisał:

Jeszcze coś :
Czy jest sposób na znikające filmiki???

Hmmm, a próbowałeś instalować patcha 2.2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.11.2005 o 16:04, jarken napisał:

Hmmm, a próbowałeś instalować patcha 2.2?


Niestety to nic nie da. Patch 2.2 na to jest nieskuteczny. :P Filmiki w wersji PL tną sie i tak już pozostanie. póki ktoś tego nie zechce naprawić. Póki co. klawisz Esc rozwiązuje niejako sprawę -można grać dalej. Tylko czekam, co będzie, gdy na multi flimik się zatnie. Tam Esc nie działa, a jak filmek stanie, to co? Można wyłączać grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.11.2005 o 14:38, Welin napisał:

Czy jest jakikolwiek sposób na pozbycie się tych kropek? Bardzo proszę o szybką pomoc...


U mnie pomogło przejscie do koloru 16 bitów przy wyborze rozdzielczosci, jest to jednak smieszne zeby trzeba bylo tak sie nakombinowac zeby zagrac w zakupioną gre i jeszcze nie mając pewności ze mozna ja ukonczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.11.2005 o 07:54, kNOT napisał:

> A to że jest ten sam wydawca PL.
Ale wątek nie ten...

REGULAMIN
2. Co jest zabronione
Łamanie netykiety
- Umieszczanie
wypowiedzi niezwiązanych w żaden sposób z tematem dyskusji


Wątek - Jest to ciąg zdarzeń o więzi przyczynowo-skutkowej. Więc mój post trzyma się tematu i regulaminu a Ty odnosisz się do mojej odpowiedzi na którą ja udzieliłem małego wyjaśnienia Obywatelowi T4KEDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No i mam jeszcze takie pytanko gralem sobie w DS2 bez latki 2.2 na wersji 2.0 (i tak zabugowana gra i tak ;) i bylo w sumie dobrze oczywiscie (nie po polsku bo te pliki wymazalem) do walki z smokiem gdyz mi sie on nie pojawil, wtedy doszedlem do wnosku ze patch 2.2 bedzie mile widziany. no i tu mam lipe save nie ma w grze, wlacze i wogole nie widzi mojej postaci, a w folderze gdzie sa save pliki normalnie sa prosze o pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.11.2005 o 16:01, foXet napisał:

No i mam jeszcze takie pytanko gralem sobie w DS2 bez latki 2.2 na wersji 2.0 (i tak zabugowana gra i tak ;) i bylo w sumie
dobrze oczywiscie (nie po polsku bo te pliki wymazalem) do walki z smokiem gdyz mi sie on nie pojawil, wtedy doszedlem do
wnosku ze patch 2.2 bedzie mile widziany. no i tu mam lipe save nie ma w grze, wlacze i wogole nie widzi mojej postaci,
a w folderze gdzie sa save pliki normalnie sa prosze o pomoc!!!


Kliknij na single player, a teraz na back. Tadam!! Twoja postać właśnie się pojawiła. :P:P Nie pytaj czemu, bo nie wiem. Jeśli jakimś cudem nie pomoże, użyj backup''ów, które gra tworzy sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.11.2005 o 18:02, Karister napisał:

Kliknij na single player, a teraz
na back. Tadam!! Twoja postać właśnie się pojawiła. :P:P Nie pytaj czemu, bo nie wiem. Jeśli jakimś cudem nie pomoże, użyj
backup''ów, które gra tworzy sama.


No i nie stety lipa nic nie pomoglo czyli musze grac od nowa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam.
Tak przy okazji. W nowym CD Action jest mała recenzja wersji PL. Gra dostała 7/10. Nie ma nic o zwolnieniach ani braku filmików, tylko pisza o wpadkach jezykowych. Heh czyżby zwolennicy teorii spiskowych mieli następny argument:D?
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.11.2005 o 22:54, maniekk napisał:

Witam.
Tak przy okazji. W nowym CD Action jest mała recenzja wersji PL. Gra dostała 7/10. Nie ma nic o zwolnieniach ani
braku filmików, tylko pisza o wpadkach jezykowych. Heh czyżby zwolennicy teorii spiskowych mieli następny argument:D?
Pozdrawiam.


Też to czytałem, oto cytat:
"Nie ustrzeżono się baboli, jednak generalnie są one drobne."
następny:
"Ogólnie teksty zostały przełożone solidnie, a drobiazgi pokroju literówek, sporadycznie źle odmienionych wyrazów czy nie do końca celnie przetłumaczonych słów (np. shell jako "skorupa", podczas gdy na ekranie widzimy muszlę) można przy tak obszernej grze wybaczyć."
i kolejny:
"Nawet jeśli spolszczenie Dungeon Siege''a II nie jest szczytowym osiągnięciem CD Projektu, wciąż trzyma on wysoki poziom."
Zgadzacie się z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.11.2005 o 23:38, UMC.Hugo napisał:

Też to czytałem, oto cytat:
"Nie ustrzeżono się baboli, jednak generalnie są one drobne."
następny:
"Ogólnie
teksty zostały przełożone solidnie, a drobiazgi pokroju literówek, sporadycznie źle odmienionych wyrazów czy nie do końca
celnie przetłumaczonych słów (np. shell jako "skorupa", podczas gdy na ekranie widzimy muszlę) można przy tak obszernej
grze wybaczyć."

i kolejny:
"Nawet jeśli spolszczenie Dungeon Siege''a II nie jest szczytowym osiągnięciem CD Projektu,
wciąż trzyma on wysoki poziom."

Zgadzacie się z tym?


Niestety ale recki z CDA nie czytalem ale z wyzej wymienionych cytatow mozna wywnioskowac ze my dostalismy jakas inna gre bo tak btw jak mozna nie zauwazyc tak naglego spadku fps???? No chyba ze redaktorzy CDA nie wiedza jak to wlaczyc i pewno w dodatku nie dowidza i wydaje im sie ze gra ma 100% plynosci... lub cos w tym stylu i recka ta ukazuje cos jeszcze ale tego nie powiem bo... wiecie bylo by zemna kiepsko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.11.2005 o 23:38, UMC.Hugo napisał:

Zgadzacie się z tym?


Tak. Ludzie, nie mylmy pojęć. Jeżeli chodzi o zepsucie spolszczenia do DS2, dałbym w skali 1-10 11pkt. ;)
Jednakże na DS2 świat się nie kończy. To, że CDP zepsuł kompletnie jedną grę, nie znaczy, że firma od razu jest już beznadziejna. To tak jakby powiedzieć, że uczeń dostał przez cały rok nauki jedną banię, więc jest już beznadziejny, mimo że ma poza tym same piątki. Tak i CDP tutaj miał wielką wpadkę, ale reszta jest OK z tego, co wiem. Boli tylko, że firma nie chce coś się przynać do spapranej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.11.2005 o 23:48, Karister napisał:

> Zgadzacie się z tym?

Tak. Ludzie, nie mylmy pojęć. Jeżeli chodzi o zepsucie spolszczenia do DS2, dałbym w skali 1-10
11pkt. ;)
Jednakże na DS2 świat się nie kończy. To, że CDP zepsuł kompletnie jedną grę, nie znaczy, że firma od razu jest
już beznadziejna. To tak jakby powiedzieć, że uczeń dostał przez cały rok nauki jedną banię, więc jest już beznadziejny,
mimo że ma poza tym same piątki. Tak i CDP tutaj miał wielką wpadkę, ale reszta jest OK z tego, co wiem. Boli tylko, że
firma nie chce coś się przynać do spapranej pracy.


No tak ale mogli by sie przyznac do winy i powiedziec chociaz kiedy wyjdzie latka a nie siedziec cicho!!! A tak btw gra ta kosztuje 129, a na allegro kupi sie za 70zl a czemu???? Bo nikt nie chce kupowac bubla nawet za "70" zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.11.2005 o 23:48, Karister napisał:

CDP zepsuł kompletnie jedną grę

Jaką? Bo, o ile mnie oczy nie mylą, CDA wytyka jakieś drobne literówki i niedoskonałości tłumaczenia DS2. A całą resztą, co wielokrotnie było powtarzane, zajmował się producent...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.11.2005 o 23:56, kNOT napisał:

> CDP zepsuł kompletnie jedną grę
Jaką? Bo, o ile mnie oczy nie mylą, CDA wytyka jakieś drobne literówki i niedoskonałości
tłumaczenia DS2. A całą resztą, co wielokrotnie było powtarzane, zajmował się producent...


Juz sie tak nie denerwuj i popros lepiej tutaj kogos z CDP o wypowiedz bo Ty nic sensownego tutaj nie wnosisz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Niniejszym proszę tutaj kogoś z CDP!

A jeśli według Ciebie nieustanne powtarzanie nieprawdy jest sensowne, to ja faktycznie poziomu nie trzymam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować