• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Maximo

Dungeon Siege II temat techniczny

Pytanie

Założyłem ten temat w celu rozwiązywania wszelkich problemów technicznych dotyczących DSII. Przypominam że wciąż oczekujemy na obiecany pod koniec tygodnia patch.Dziękuję,proszę się dopisywac do istniejącego wątku z istotnymi uwagami (mile widziana odpowiedż CDP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

940 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Dnia 05.01.2006 o 23:36, Minsc i Boo napisał:

Aktualnie jestem gdzieś w połowie drugiego aktu. Jak przejdę do treciego( jeszcze dwa dni jakieś)
mogę ci save podesłać. Gram magiem bojowym 23 lvl



Jak byś mugł to wyslij dzisiaj (niedoszedłem do 3 aktu byłem w 2akcie w 3 chapterze) WIELKIE DZIĘKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.01.2006 o 02:49, timonxxx napisał:


> Aktualnie jestem gdzieś w połowie drugiego aktu. Jak przejdę do treciego( jeszcze dwa
dni jakieś)
> mogę ci save podesłać. Gram magiem bojowym 23 lvl


Jak byś mugł to wyslij dzisiaj (niedoszedłem do 3 aktu byłem w 2akcie w 3 chapterze) WIELKIE
DZIĘKI


wysłałem ci jednego. Napisz czy wszystko z nim ok(nie wiem czy dobrze spakowałem). Jak chcesz mam jeszcze jednego sejwa magiem- kobietą na 33 lvlv. Acha! Moja postać jest na 30 lvl, a nie jak pisałem 23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 06.01.2006 o 09:22, Minsc i Boo napisał:

wysłałem ci jednego. Napisz czy wszystko z nim ok(nie wiem czy dobrze spakowałem). Jak chcesz
mam jeszcze jednego sejwa magiem- kobietą na 33 lvlv. Acha! Moja postać jest na 30 lvl, a nie
jak pisałem 23



Wileki dzięki!!!, wszystko działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.01.2006 o 23:59, gmel napisał:

PANOWIE MAM ZAGADKĘ!!! CZY KTOŚ MA POMYSŁ O CO CHODZI I JAK TO NAPRAWIĆ???
GRAJĄC DS2 OBRAZ MOMENTAMI SKACZE JAKBY KLATKA PO KLATCE A GDY COS WIĘCEJ ZACZYNA SIE NA POLU
BITWY TO JUŻ WOGÓLE LIPA !!! A NAIŚMIESZNIEJSZE JEST TO ŻE MAM 1G RAMU PENTIUM 4 ZEGAR 3GHZ
I KARTE GRAFICZNĄ RADEONA 9700/128MB SYSTEM ŚWIEŻUTKI STEROWNIKI ZAKTUALIZOWANE PO PROSYU IGŁA
!!! JAK TO MOŻLIWE ZE CHODZI JAK NA ATARI????? CZY MOZE GO COS BLOKOWAC JAK INTERNET LUB ANTYWITUS
ALBOCOŚ????? PROSZĘ NIECH KTOŚ PODSUNIE JAKIŚ POMYSŁ!!!?


A wię już ci śpieszę z pomocą. Na początku proponuje lekture moich dwuch poprzednich postów
1. http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=71&pid=607
2. http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=71&pid=589
A więc kiedy się już zapoznasz z istota problemu, powiem ci tylko tyle że problemy z wydajnością częściowo rozwiązuje path 2.2 tu masz link http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1058 .

Po instalce patha gra powinna chodzić dużo lepiej, aczkolwiek i tak czasami będzie się ciąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.01.2006 o 12:23, Minsc i Boo napisał:

> PANOWIE MAM ZAGADKĘ!!! CZY KTOŚ MA POMYSŁ O CO CHODZI I JAK TO NAPRAWIĆ???
> GRAJĄC DS2 OBRAZ MOMENTAMI SKACZE JAKBY KLATKA PO KLATCE A GDY COS WIĘCEJ ZACZYNA SIE
NA POLU
> BITWY TO JUŻ WOGÓLE LIPA !!! A NAIŚMIESZNIEJSZE JEST TO ŻE MAM 1G RAMU PENTIUM 4 ZEGAR
3GHZ
> I KARTE GRAFICZNĄ RADEONA 9700/128MB SYSTEM ŚWIEŻUTKI STEROWNIKI ZAKTUALIZOWANE PO PROSYU
IGŁA
> !!! JAK TO MOŻLIWE ZE CHODZI JAK NA ATARI????? CZY MOZE GO COS BLOKOWAC JAK INTERNET LUB
ANTYWITUS
> ALBOCOŚ????? PROSZĘ NIECH KTOŚ PODSUNIE JAKIŚ POMYSŁ!!!?

A wię już ci śpieszę z pomocą. Na początku proponuje lekture moich dwuch poprzednich postów
1. http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=71&pid=607
2. http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=71&pid=589
A więc kiedy się już zapoznasz z istota problemu, powiem ci tylko tyle że problemy z wydajnością
częściowo rozwiązuje path 2.2 tu masz link http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1058 .

Po instalce patha gra powinna chodzić dużo lepiej, aczkolwiek i tak czasami będzie się ciąć

dzięki za ''''patcha'''' ale mam wrażenie że nic nie zmienił, może wydadzą jakiegoś nowego?? który rozwikła ten problem. myślałem że moze to jakaś moja wina ale cóż nie!! pozd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.01.2006 o 22:59, gmel napisał:

dzięki za ''''patcha'''' ale mam wrażenie że nic nie zmienił, może wydadzą jakiegoś nowego??
który rozwikła ten problem. myślałem że moze to jakaś moja wina ale cóż nie!! pozd


Na rzie wygląda na to że path się nigdy nie pojawi gdyż Microsoft nie widzi problemu, a CDP nie może ingerować w kod gry... tylko po cholere wydawali takiego bubla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 06.01.2006 o 23:27, Minsc i Boo napisał:

Na rzie wygląda na to że path się nigdy nie pojawi gdyż Microsoft nie widzi problemu, a CDP
nie może ingerować w kod gry... tylko po cholere wydawali takiego bubla


Własnie..:/ Też się naciąłem ale szybko się go pozbyłen na szczęście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam
Podobno wywalenie spolszczenia z polsiej wersji gry znacznie ją przyspiesza i w związku z tym pytanie, czy moge pozniej to spolszczenie wkleic do katalogu z gra i bede miał po polsku czy tak juz sie nie da ?? nie chce pozniej instalowac gry jeszcze razz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

a tak apropo, gram juz na weteranie, na najemniku nie miałem zadnych problemow z grą, czcionka sie nie krzaczyła, przy wiekszej zadymie klatki gwałtownie nie spadały, mniej wiecej taki sam poziom czy sieczka czy zakupy w miescie. Nie miałem tez problemow ze smokiem w 2 tak jak niektorzy pisali ze im w ogole sie nie pokazał. Tylko ze wzgledu na dosc juz wiekowy sprzet niska ilosc klatek (ok 20) ale na ekranie jakichs wiekszych skokow i ciec nie ma. mozna powiedziec ze zakup sie udał.
aha. patcha 2,2 w ogole nie instalowałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam pytanie :
Mam orginalna gre DS2 i chcialebym pograc z kolega i gdybym dal mu swojego DS2 i zainstalowalbym u siebietego samego na tym samym cd-keyu i gdybysmy uruchomili gre na internecie i gralibysmy jednoczesnie to czy nie zbanuja mi konto za to ze jest uzywany cd-key ??Czy ktos wie cos na ten temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.01.2006 o 08:26, turtlesomaniak1 napisał:

Mam pytanie :
Mam orginalna gre DS2 i chcialebym pograc z kolega i gdybym dal mu swojego DS2 i zainstalowalbym
u siebietego samego na tym samym cd-keyu i gdybysmy uruchomili gre na internecie i gralibysmy
jednoczesnie to czy nie zbanuja mi konto za to ze jest uzywany cd-key ??Czy ktos wie cos na
ten temat??


z banowaniem to nie wiem. ale wiem tylko tyle że jest jednak nielegalne :( poniewarz na jedną grę przypada jeden komputer :|
jedna gra = jeden kumputer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

i jeszcze jedno , jak wchodze w multiplayer i mam tam liste serwerow od a-z i tam po prawej pisze ile jest osob ,to np pisze ze jest 14 a tam nikogo nie ma i tak we wszystkich, mam orginalna gre , wersje 2.2 POL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

W licencji którą można ba... trzeba przeczytać w ( czasie instalacji ) wyraźnie pisze że wypożyczanie gier bez zezwolenia jest nielegalne i traktowane jako piractwo ( czy jakoś tak ) A klucz udostępniasz osobom trzecim na własną odpowiedzialność. Myśle jednak że udostępnienie klucza koledze będzie cię kosztowało bana albo coś o wiele gorszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jak tam postępują prace przy patchu, który ma usunąć błąd z wyświetlaniem filmików i krzaczkami zamiast textu??? Bo mój DS2PL już niedługo zje kurz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.01.2006 o 19:35, Szymon666 napisał:

a tak apropo, gram juz na weteranie, na najemniku nie miałem zadnych problemow z grą, czcionka
sie nie krzaczyła, przy wiekszej zadymie klatki gwałtownie nie spadały, mniej wiecej taki sam
poziom czy sieczka czy zakupy w miescie. Nie miałem tez problemow ze smokiem w 2 tak jak niektorzy
pisali ze im w ogole sie nie pokazał. Tylko ze wzgledu na dosc juz wiekowy sprzet niska ilosc
klatek (ok 20) ale na ekranie jakichs wiekszych skokow i ciec nie ma. mozna powiedziec ze zakup
sie udał.
aha. patcha 2,2 w ogole nie instalowałem


Wszsydtkie fimiki miałeś? w wersji polskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.01.2006 o 08:00, ariel30 napisał:

Jak tam postępują prace przy patchu, który ma usunąć błąd z wyświetlaniem filmików i krzaczkami
zamiast textu??? Bo mój DS2PL już niedługo zje kurz;)


Postępują tak że nie postępują. Istnieje duże prawdopodieństwo że nigdy go nie ujrzymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Filmikow wszystkich oczywiscie nie miałem a szkoda bo chciałbym je obejrzeć i jak tylko wroce do domu wywale to całe "spolszczenie" i pewnie wtedy wszystkieje zobacze. a co do patcha ktorego nie robia niestety to pogódźcie sie z tym ze juz go nie bedzie :/
a tak apropo to gry jescze to jak tam gra wam idie ?? daleko jesteście? jak sie na dodatek zapatrujecie??
zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.01.2006 o 13:19, Szymon666 napisał:

Filmikow wszystkich oczywiscie nie miałem a szkoda bo chciałbym je obejrzeć i jak tylko wroce
do domu wywale to całe "spolszczenie" i pewnie wtedy wszystkieje zobacze. a co do patcha ktorego
nie robia niestety to pogódźcie sie z tym ze juz go nie bedzie :/
a tak apropo to gry jescze to jak tam gra wam idie ?? daleko jesteście? jak sie na dodatek
zapatrujecie??
zdrowia


Muszę przyznać że jesteś bardzoi wyrozumiałą i cierpliwą osobą. Mnie szlag co chwilę trafia gdy gram w polska wersję. Jestem gdzieś w połowie drugiego aktu, alo ostatnio nie grywam bo cały czas mi zabiera Guild Wars

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować