• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Maximo

Dungeon Siege II temat techniczny

Pytanie

Założyłem ten temat w celu rozwiązywania wszelkich problemów technicznych dotyczących DSII. Przypominam że wciąż oczekujemy na obiecany pod koniec tygodnia patch.Dziękuję,proszę się dopisywac do istniejącego wątku z istotnymi uwagami (mile widziana odpowiedż CDP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

940 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 29.03.2006 o 20:15, Chaszu napisał:

> Otrzymałem zamówiony czarny dodatek, dziękuję to miłe. Tylko co z tymi poprawkami dotyczącymi

> wydajności

Nie było patcha na płytce czy też może nie było płytki (sam poradniik)?- piszesz że dostałeś
suplement. Napisz jaśniej bo nie bardzo rozumiem Twego posta.


Rozumiesz, rozumiesz, tylko nie kumasz, he, he. Tam są stare poprawki, wszyscy je dobrze znamy. Sam napewno wiesz co one zmieniają w temacie wydajności, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.04.2006 o 22:25, Welin napisał:

Mam jedno pytanie - czy udało się pozbyć problemu dotyczącego polskiej czcionki/doddano patch
na płycie od supplement?


Tam jest łatka 2.2. W temacie wydajności w związku z czcionką raczej nic nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dostałem ! Płytka CD z łatami (które są również dostępne na gram.pl) do tego łatka ze zmianą filmów na oryginalne en. i wszystkie filmy osobno do obejrzenia. Poza tym poradnik, ślicznie wydany na super jakości papierze, z czarną okładką. I to wszystko za darmo, nawet za przesyłkę nie musiałem zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Noi sobie też zamówiłem, chociaż do gry się uprzedziłem :) Stoi sobie na pułeczce wraz z innymi klasykami tematu. Miałem odsprzedać, ale w końcu pomyślałem, że wnukom zostawię, może się oni w końcu doczekają na tego patcha, poprawiającego wydajność i text w grze. A tak w ogóle toślicznie wygląda na półce, a z tym dodatkiem będzie jeszcze piękniej. Pozdrawiam wszystkich graczo-maniaków, oraz zespół "GRAM.PL" fajna stronka sklepiku :) i życzę ostrego lania wody... W DYNGUSA OCZYWIŚCIE!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

siemka wszystkim!!!! Mam następujący problem jak dojść w misji "Zaginiony Azunicki Artefakt" do skarbca azunitów?????? Błagam o odpowiedź proszę szczegółowo jeśli można??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.04.2006 o 08:46, SwenG napisał:

Dostałem ! Płytka CD z łatami (które są również dostępne na gram.pl) do tego łatka ze zmianą
filmów na oryginalne en. i wszystkie filmy osobno do obejrzenia. Poza tym poradnik, ślicznie
wydany na super jakości papierze, z czarną okładką. I to wszystko za darmo, nawet za przesyłkę
nie musiałem zapłacić.


>
i czym tu sie tak jarac ??? echhhh zadnej poprawki jesli chodzi o gre...i tak wlasnie uklada sie rozgoryczonych klientow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.04.2006 o 20:00, battlemag napisał:

ten post jest już nie ważny . Ma może ktoś The elder scrolls :Oblivion


Tak ma, nie pytaj o takie zeczy bo z tego wynika ze jestes piratem:) A chyba nie jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.04.2006 o 20:01, ArtuRPGpl napisał:

> ten post jest już nie ważny . Ma może ktoś The elder scrolls :Oblivion
>

Tak ma, nie pytaj o takie zeczy bo z tego wynika ze jestes piratem:) A chyba nie jestes?



tak nie jestem piratem!!!!!!!!!!!! Tylko tak zapytałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam jeszcze jeden problem: Otóż jeste w 3 Akcie i mam zadanie "przywróć dostawy wody do Kalrathii" a jak dochodze do gwiazdki to jest tam taki potwór Ganth i nie wiem jak go pokonać bo ciągle mi się regeneruje. Pliz pomóżcie bardzo proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.04.2006 o 12:49, battlemag napisał:

Mam jeszcze jeden problem: Otóż jeste w 3 Akcie i mam zadanie "przywróć dostawy wody do Kalrathii"
a jak dochodze do gwiazdki to jest tam taki potwór Ganth i nie wiem jak go pokonać bo ciągle
mi się regeneruje. Pliz pomóżcie bardzo proszę


no więc to jest dosyć trudne.
po pierwsze aby unikną regeneracji unikaj momentu kiedy jego topór robi się czerwony wtedy ucieknji bo jesli trafi w twoją postać to się zregeneruje. jest to o tyle trudne że jeśli uciekniesz za szybko to podejdzie do ciebie (jest dosyć szybki) i wtedy zaatakuje a jeśli za późno to nie zdązysz uciec. ja uciekłem tylko 2-3 razy więc potem sobie odpusciłem.
po prostu zacząłem w niego nawalać ile wlezie. SUPERMOCE są bezcenne
na najłatwiejszym poziomie trudności pokonałem go bez problemu :D na drugim było trudniej :( o wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.04.2006 o 14:08, battlemag napisał:

A masz może save z pokonanym Ganthem jak tak to pliz prześlij go na e-mail [...]



ej no poprubuj albo pograj jeszcze troche i dopiero pujdź na Giantha z wyższym levelem. a seva nie mam w tym momencie. nie poddawaj się ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.04.2006 o 15:15, UMC.Hugo napisał:

> A masz może save z pokonanym Ganthem jak tak to pliz prześlij go na e-mail [...]

>


ej no poprubuj albo pograj jeszcze troche i dopiero pujdź na Giantha z wyższym levelem. a seva
nie mam w tym momencie. nie poddawaj się ;]



Mam postać 31 poziomie i wszystkie poboczne misje wykonane i nie moge go pokonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.06.2006 o 16:47, Azazell3 napisał:

Czy juz jest jakis patch ktory poprawia spadek FPS spowodowany polską czcionką?


raczej nie i chyba długo nie będzie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam wielki problem:
Gra mi chodzi ładnie nie przycina sie wogle, a gdy włacza sie jakiś filimik to odrazu gra sie przycina (film nie jest możliwy do oglądania) kiedy naciskam esc film sie kończy i wszystko jest dobrze.
Może mi ktoś poradzić!!!?

Mam najnowesze sterowniki do karty graficznej i muzycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.06.2006 o 14:59, Szympek napisał:

Mam wielki problem:
Gra mi chodzi ładnie nie przycina sie wogle, a gdy włacza sie jakiś filimik to odrazu gra sie
przycina (film nie jest możliwy do oglądania) kiedy naciskam esc film sie kończy i wszystko
jest dobrze.
Może mi ktoś poradzić!!!?

Mam najnowesze sterowniki do karty graficznej i muzycznej.


to norma :/ tak to już jest z polonizacją. wszyscy tak mają. na szczęście filmik nie jest jakiś super ważny i nic specjalnego nie wporwadza do fabuły :) jeżeli masz zwykłe wydanie to zachecam do zamówienia SUPLEMENTU ;D

http://sklep.gram.pl/ds2suplement

nic nie płacisz. przesyłka całkowicie darmowa !!! :D dostaniesz obszerny drukowany poradnik oraz płytkę z brakującymi filmikami i filmem o tworzeniu gry ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować