• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Maximo

Dungeon Siege II temat techniczny

Pytanie

Założyłem ten temat w celu rozwiązywania wszelkich problemów technicznych dotyczących DSII. Przypominam że wciąż oczekujemy na obiecany pod koniec tygodnia patch.Dziękuję,proszę się dopisywac do istniejącego wątku z istotnymi uwagami (mile widziana odpowiedż CDP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

940 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 18.06.2006 o 09:57, pinu? napisał:

witam czy Dungeon Siege pójdzie mi na takim kompie?? AMD SEMPRON 2800MHZ+, 768DDR, 120GB HDD,
GE FORCE 5700FX. Proszę o odpowiedź


Jasne że ruszy minimalne wymagania Dungeon Siege 2 to :
Procesor: 1 GHz; pamięć: 256 MB; grafika: Radeon 7000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.06.2006 o 09:57, pinu? napisał:

witam czy Dungeon Siege pójdzie mi na takim kompie?? AMD SEMPRON 2800MHZ+, 768DDR, 120GB HDD,
GE FORCE 5700FX. Proszę o odpowiedź


Ruszy i to całkiem nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam.
Mam problem z sejwami z gry. Po 3 miesiacach przerwy gra nie chce ich odczytywac. Jak wykonam save nowa postacia to wszystko jest ok, starych nie widzi. Wykonalem juz nawet reinstalke, ale nic nie pomoglo. Jakies sugestie?
Aha w folderze z sejwami postaci sa 4 pliki: dwa normalne i dwa o rozszerzeniu .bak. Próbowałem coś z tym kombinować, ale nic nie pomogło:(
Dziękuję za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.06.2006 o 14:45, maniekk napisał:

Witam.
Mam problem z sejwami z gry. Po 3 miesiacach przerwy gra nie chce ich odczytywac. Jak wykonam
save nowa postacia to wszystko jest ok, starych nie widzi. Wykonalem juz nawet reinstalke,
ale nic nie pomoglo. Jakies sugestie?
Aha w folderze z sejwami postaci sa 4 pliki: dwa normalne i dwa o rozszerzeniu .bak. Próbowałem
coś z tym kombinować, ale nic nie pomogło:(
Dziękuję za pomoc:)


Jeśli stare postacie są ze starego patcha to może nie działac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.06.2006 o 18:51, PsychoMan napisał:

Jeśli stare postacie są ze starego patcha to może nie działac.

Właśnie o to chodzi, że gra nie była ruszana i nie patchowana. Po prostu sejwy odmówiły posłuszeństwa :/ Ostatni raz grałem w marcu, teraz spróbowałem i gra nie widzi sejwów ehh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.06.2006 o 21:36, maniekk napisał:

Właśnie o to chodzi, że gra nie była ruszana i nie patchowana. Po prostu sejwy odmówiły posłuszeństwa
:/ Ostatni raz grałem w marcu, teraz spróbowałem i gra nie widzi sejwów ehh.


No to chyba poprostu masz problem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Problemy mam dwa:

1. program konfiguracyjny twierdzi że mój komp nie spełnie wymagań minimalnych (a taki np. FEAR w rozdziałce 1280x1024 w detalach na max śmiga)

2. gra nie uruchamia się. Pojawia się komunikat o jakimś błędzie w bink32.dll w katalogu z grą (Próba opóźnionego wczytania pliku .dll lub otrzymania adresu funkcji we wczytanym z opóźnieniem pliku .dll nie powiodła się)

Jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.06.2006 o 19:37, malpka napisał:

Problemy mam dwa:

1. program konfiguracyjny twierdzi że mój komp nie spełnie wymagań minimalnych (a taki np.
FEAR w rozdziałce 1280x1024 w detalach na max śmiga)

2. gra nie uruchamia się. Pojawia się komunikat o jakimś błędzie w bink32.dll w katalogu z
grą (Próba opóźnionego wczytania pliku .dll lub otrzymania adresu funkcji we wczytanym z opóźnieniem
pliku .dll nie powiodła się)

Jakieś pomysły?


Na pierwszy nie wiem, ale w drugim może pomoc reinstalka, bo pewnie plik jest uszkodzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Rozwiązanie okazało się bajecznie proste: należy plik binkw32.dll z katalogu microsoft games\dungeon siege 2\system przegrać do katalogu głównego gry. Tylko dlaczego instalator tego nie zrobił? O dziwo gra odpaliła, filmy odtwarzane są poprawnie a gra śmiga w rozdzielczości 1280x1024 z detalami na max. Mój konfig to Sempron 3.0, 1 BG RAM, GF6800 XT modowany na 12/5. FPS nie schodzi poniżej 30 klatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam serdecznie , od niedawna jestem szczęsliwym posiadaczem DS II PL Czarna Edycja. Mam pewien problem, gdyż gry dochodzę w pierwszym akcie do azunajskiego maga w kolonii wygnańców kiedy odpala się wstawka filmowa, jest tylko dźwięk i widać zwykły ekran gry, a filmu w ogóle nie widac. Proszę pomocy :(

A druga sprawa jest taka: Czy ma ktos moze linka gdzie byłoby opisane jak powinno sie rozwijać zwierze jesli ma sie jedno w druzynie ??? Przykladowo: Upiorny wilk

Pozdrawiam i liczę na waszą pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.06.2006 o 23:45, MaLy052 napisał:

Witam serdecznie , od niedawna jestem szczęsliwym posiadaczem DS II PL Czarna Edycja. Mam pewien
problem, gdyż gry dochodzę w pierwszym akcie do azunajskiego maga w kolonii wygnańców kiedy
odpala się wstawka filmowa, jest tylko dźwięk i widać zwykły ekran gry, a filmu w ogóle nie
widac. Proszę pomocy :(


Standardowy błąd polskiej edycji, jeśli masz czarną edycję dostałeś bonusową płytę z patchem zamieniającym filmy na oryginalną wersję (tzn. filmy są po angielskiu), zainstaluj go i wszystko będzie działać.

Jeśli chodzi o zwierzaki to http://db.gamefaqs.com/computer/doswin/file/dungeon_siege_ii_pet.txt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.06.2006 o 00:04, PsychoMan napisał:

> Witam serdecznie , od niedawna jestem szczęsliwym posiadaczem DS II PL Czarna Edycja.
Mam pewien
> problem, gdyż gry dochodzę w pierwszym akcie do azunajskiego maga w kolonii wygnańców
kiedy
> odpala się wstawka filmowa, jest tylko dźwięk i widać zwykły ekran gry, a filmu w ogóle
nie
> widac. Proszę pomocy :(

Standardowy błąd polskiej edycji, jeśli masz czarną edycję dostałeś bonusową płytę z patchem
zamieniającym filmy na oryginalną wersję (tzn. filmy są po angielskiu), zainstaluj go i wszystko
będzie działać.

Jeśli chodzi o zwierzaki to http://db.gamefaqs.com/computer/doswin/file/dungeon_siege_ii_pet.txt



Wielkie dzięki za pomoc z filmami :) Ale nie dziala link, pod ktorym powinien byc opisany rozwój zwierzat w Dungeon siege 2 , przykladowo: Upiorny wilk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.06.2006 o 00:19, MaLy052 napisał:

Wielkie dzięki za pomoc z filmami :) Ale nie dziala link, pod ktorym powinien byc opisany rozwój
zwierzat w Dungeon siege 2 , przykladowo: Upiorny wilk


Wejdz poprostu na www.gamefaqs.com i wyszukaj sobie dungeon siege II. Tam jest trochę tych poradnikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.06.2006 o 12:00, PsychoMan napisał:

> Wielkie dzięki za pomoc z filmami :) Ale nie dziala link, pod ktorym powinien byc opisany
rozwój
> zwierzat w Dungeon siege 2 , przykladowo: Upiorny wilk

Wejdz poprostu na www.gamefaqs.com i wyszukaj sobie dungeon siege II. Tam jest trochę tych
poradnikow.


Wielkie dzięki, juz znalazłem. A są moze jakies w języku polskim ??? :>
Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.06.2006 o 12:48, MaLy052 napisał:

Wielkie dzięki, juz znalazłem. A są moze jakies w języku polskim ??? :>
Z góry dziękuje.


Po polsku chyba nie ma, przynajmniej ja nigdzie nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.06.2006 o 12:55, PsychoMan napisał:

> Wielkie dzięki, juz znalazłem. A są moze jakies w języku polskim ??? :>
> Z góry dziękuje.

Po polsku chyba nie ma, przynajmniej ja nigdzie nie znalazłem.


Hmmm a czy sami potraficie mi jakos powiedziec, czy powinno sie jakos szczególnie dbać o swojego zwierzaka? Bo mam upiornego wilka i nie wiem czy on później urośnie czy jak ... słyszalem ,ze zdobywaja doswiadczenie i takie tam ale nie wiem jak to pozniej wygląda ... Mozecie mi jakos pomóc ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.06.2006 o 13:21, MaLy052 napisał:

Hmmm a czy sami potraficie mi jakos powiedziec, czy powinno sie jakos szczególnie dbać o swojego
zwierzaka? Bo mam upiornego wilka i nie wiem czy on później urośnie czy jak ... słyszalem ,ze
zdobywaja doswiadczenie i takie tam ale nie wiem jak to pozniej wygląda ... Mozecie mi jakos
pomóc ???


Dajesz mu do jedzenia przedmioty takie w jakim kierunku chcesz go rozwinąć, dla wilka ktory używa umiejętności walki wrecz, dajesz mu bronie do walki wręcz żeby podwyższyć siłę, plus trochę zbroi żeby podwyższyć mu obronę, możesz dać tez trochę miksturek i odczynnikow dającch bonusy do życia. Podobnie robisz ze zwierzakami używającymi magii, im dajesz głownie zaklęcia, i przedmioty dla magow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

WITAM
Mam pytanie?
Dosc czesto po wlaczeniu gry ekran glowny menu zaczyna mi migac a potem po odpaleniu samej gry migaja mi wszystkie ekrany niektore tekstury zwlaszcza jak poruszam mysza. mam zainstalowanego pacha.
I najnowsze sterowniki do mojego geforce''a.
Moze ja mam za mocny sprzet? albo jakis problem z kompatybilnoscia bo u brata na kompie chodzi ok.
A na moim GEFORCE 7950GX2 czasem jest ok a czasem miga az oczy bola.
Dodam ze juz jak uda mi sie jaj odpalic i nie miga to znowu wiesza mi kompa jak do windy wychodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować