• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Maximo

Dungeon Siege II temat techniczny

Pytanie

Założyłem ten temat w celu rozwiązywania wszelkich problemów technicznych dotyczących DSII. Przypominam że wciąż oczekujemy na obiecany pod koniec tygodnia patch.Dziękuję,proszę się dopisywac do istniejącego wątku z istotnymi uwagami (mile widziana odpowiedż CDP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

940 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 02.08.2006 o 18:12, bturek napisał:

A na moim GEFORCE 7950GX2 czasem jest ok a czasem miga az oczy bola.
Dodam ze juz jak uda mi sie jaj odpalic i nie miga to znowu wiesza mi kompa jak do windy wychodze.


wszedłem na strone pomocy CDProjektu i zauważyłem że... ta gra nie obsługuje twojej karty graficznej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.08.2006 o 12:28, RakuPL napisał:

W ogóle w porównaniu z wersją angielską, to polska moim zdaniem dużo mniej stabilna jest.


Eee tam, mi może dwa razy się gra powiesiła tak że tylko reset pomogł, a gram w nia od premiery do dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

U mnie występuje problem z napisami. Na początku wszystko jest dobrze, ale po pewnym czasie grania zaczynają się rozmazywać. Pomaga dopiero powtórne wczytanie stanu gry, ale po pewnym czasie znów napisy się psują. Mam zainstalowanego najnowszego patcha. Da się coś z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Pozdrawiam wszystkich naiwnych, którzy ciągle liczą, że CDP zrobi coś w sprawie polskiej wersji.
Ciekaw jestem tylko ile egzemplarzy zbliżającego się dodatku, uda się sprzedać CDP? Nie sądzę, by grono chętnych było zbyt wielkie, bo trudno kupować rozszerzenie, gdy podstawa jest koncertowo spieprzona.
No ale wtedy może coś się ruszy, jak sprzedaż będzie żenująco niska, to ktoś w końcu ruszy w CPD dupę i przekona MS, by naprawił polską kompliację.
Swoją drogą... ostanio znowu gram w DS2.... angielskiego... chodzi pięknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.08.2006 o 16:40, Klaus Barbie napisał:

U mnie występuje problem z napisami. Na początku wszystko jest dobrze, ale po pewnym czasie
grania zaczynają się rozmazywać. Pomaga dopiero powtórne wczytanie stanu gry, ale po pewnym
czasie znów napisy się psują. Mam zainstalowanego najnowszego patcha. Da się coś z tym zrobić?



POdaj jakiego masz kompa,sterowniki spróbuj zrobic reinstalke moze cos pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.08.2006 o 16:40, Klaus Barbie napisał:

U mnie występuje problem z napisami. Na początku wszystko jest dobrze, ale po pewnym czasie
grania zaczynają się rozmazywać. Pomaga dopiero powtórne wczytanie stanu gry, ale po pewnym
czasie znów napisy się psują. Mam zainstalowanego najnowszego patcha. Da się coś z tym zrobić?

Temat wielokrotnie poruszany - jest to kwestioa sterowników. Miałem to samo, a po "postarzeniu" sterowników wszystko było oki. Zadziałały bodajże omegi z 2004 roku (karta to R9500 softmod 9700).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.08.2006 o 16:40, Klaus Barbie napisał:

U mnie występuje problem z napisami. Na początku wszystko jest dobrze, ale po pewnym czasie
grania zaczynają się rozmazywać. Pomaga dopiero powtórne wczytanie stanu gry, ale po pewnym
czasie znów napisy się psują. Mam zainstalowanego najnowszego patcha. Da się coś z tym zrobić?


Miałem to samo i u mnie pomogło zainstalowanie nieoficjalnej poprawki stąd: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=268&p=730

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam wszystkich, mam mały problem z DS2, jestem na końcu 2 aktu i mam własnie walczyć ze smokiem filmik jest ale kiedy podchodze to nie ma przy baliscie nic czy moze mi ktos pomoc :(.
Z góry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.09.2006 o 18:30, bonq123 napisał:

Witam wszystkich, mam mały problem z DS2, jestem na końcu 2 aktu i mam własnie walczyć ze
smokiem filmik jest ale kiedy podchodze to nie ma przy baliscie nic czy moze mi ktos pomoc
:(.
Z góry dzieki


Klikasz na kołach zębatych żeby obrocić balistę w stronę smoka i klikasz na niej żeby wystzelić. Jeśli nie o to ci chodzi to opisz dokładniej problem i używaj przecinkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

To znaczy miałem na myśli to, że tego smoka wogóle nie ma u mnie, filmik komputerowy jest ale kieedy wchodze na góre do balisty nic nie ma, mogę strzelać z niej w nicość. Ściągnołem patcha 2.2 który może poprawić ten bład przypuszczam, ale nie mogę go zainstalowac ponieważ kiedy go uruchamiam, to poprostu gra się odpala a wersja jest nadal 2.10. Czy możesz mi powiedzieć co mam zrobić zeby tego smoka zobaczyc lub żeby tego aptcha zainstalować? Mam nadzieje że nie ma to związku z karta graficzną :/.
Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

nie masz chyba pirata ?? jeżeli nie to path powinien działać. może źle go zainstalowałeś. smok chyba powinien być i bez patha (tak mi się zdaje) popróbuj po kilka razy dojść do niego od nowa (wczytaj zapis i idz do niego jeżeli go nie będzie to próbuj nadal). ktoś już miał taki problem i to mu pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

mam więlki problem :_( grałem sobie w DS2 i przy jednej z misjii kiedy trzeba uratować starca (tego co go zakażone Driady atakują) pojawia mi sie błąd.Gdy go ratuje on nadal powarza że, potrzebuje pomocy :( pomyślałem że może jest jakaś łatka która naprawia ten błąd poszukałem po internecie znalazłem 2 łatki:
-poprawka lokalizacja
oraz
-Patch 2.2
poprawka lokalizacyjna zainstalowała sie pomyślnie ale przy Patchu 2.2 kiedy dochodzi do pliku "Maps/World.ds2map" pojawia sie błąd "Error 15 - Old File does not exist" a zaraz po nim "An error has been encountered while updating and the process cannot continue, you may need to reinstall the game to continue."
po przeczytaniu tego przeinstalowałem gre ale błąd pojawia sie nadl w tym samym miejscu instalacjii.bardzo prosze o pomoc bo gra jest bardzo fajna i chciałbym w nią pograć :_(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.09.2006 o 15:23, bonq123 napisał:

To znaczy miałem na myśli to, że tego smoka wogóle nie ma u mnie,

A nie zginąłeś czasami gdzieś w twierdzy zaraz przed smokiem? Ja raz zginąłem przy nim i nie pojawił się gdy pojawiłem sie tam znowu. Chyba trzeba było odpalić raz jeszcze i ponownie dojść do smoka.

Zefurion-->ostatnio robiłem pełnego reinstala (podstawa, lok patch, filmy ang, 2.2). I miałem 2 problemy - Za mało miejsca na spatchowanie - wymaga przynajmniej 2 GB na dysku z katalogiem tymczasowym (zazwyczaj C). Drugi problem to po prostu gra nie chciała się odpalić - pomogło uruchomienie w zgodności z W98

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

ta no nie wiem czy 30 goga na dysku D i 10 na dysku C to zamało :D a gra odpala mi sie normalnie bez patcha tylko patch sie nie chce zainstalować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.09.2006 o 18:26, Zefurion napisał:

patch sie nie chce zainstalować...


To trwa baaardzo długo, może być nawet 20 minut. You must be patient, my young apprentice :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.09.2006 o 21:19, Zefurion napisał:

ale tu nie chodzi o to że on nie chce bo poprostu długo to trwa tylko wyskakuje błąd popatrz
2 posty wyżej jest mój cały problem opisany


To może sprobuj najpierw spatchować do 2.1 a potem do 2.2, chociaż to może być też problem z błędem na płycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować