• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Maximo

Dungeon Siege II temat techniczny

Pytanie

Założyłem ten temat w celu rozwiązywania wszelkich problemów technicznych dotyczących DSII. Przypominam że wciąż oczekujemy na obiecany pod koniec tygodnia patch.Dziękuję,proszę się dopisywac do istniejącego wątku z istotnymi uwagami (mile widziana odpowiedż CDP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

940 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Z pewnością nie zniknie problem dłuższego uruchamiania się komputera. Zauważyłem że windows wstaje strasznie długo mimo że ma jeszcze kupę wolnego miejsca :)
Przed chwią przetestowałem patch
http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=268&p=730
Do pobrania na samym dole opisu, sytuacja poprawiła się znacznie :) szkoda tylko, że nie dołączają go do gry ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

mam problem z tą grą. gdzieś na połowie instalacji wyskakuje mi błąd. wtedy to "ignoruje" a po końcu instalacji jest jakiś błąd z plikiem objects. oto screen:
p.s. u mojego brata btyło wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.12.2006 o 12:00, sinir napisał:

mam problem z tą grą. gdzieś na połowie instalacji wyskakuje mi błąd. wtedy to "ignoruje" a
po końcu instalacji jest jakiś błąd z plikiem objects. oto screen:
p.s. u mojego brata btyło wszystko dobrze.

zapomniałem powiedziać że ten błąd jest po niemiecku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Skąd ty masz niemieckiego DSa?
Błąd informuje o błędzie odczytu z płyty, Twój brat ma pewnie napęd który lepiej pomija bad sectory i dlatego u niego działa. Moja rada to, zgłoś się do wydawcy żeby wymienił płytę, lub kup lepszy napęd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.12.2006 o 12:10, PsychoMan napisał:

Skąd ty masz niemieckiego DSa?
Błąd informuje o błędzie odczytu z płyty, Twój brat ma pewnie napęd który lepiej pomija bad
sectory i dlatego u niego działa. Moja rada to, zgłoś się do wydawcy żeby wymienił płytę, lub
kup lepszy napęd.

mój brat ma napęd cd a ja dvd. to niemożliwe by on miał lepszy ode mnie. a niemieckiego ds mam z niemiec(kiedy jeszcze nie było tego w kolekcji klasyki) to logiczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.12.2006 o 14:13, sinir napisał:

mój brat ma napęd cd a ja dvd. to niemożliwe by on miał lepszy ode mnie

Dlaczego niemożliwe? Może właśnie dlatego masz problem, bo to napęd DVD.
Ewentualnie możesz ściągnąć tą płytę z neta, skoro amsz oryginał, to będzie to najzupełniej legalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem ( w tym temacie to bardzo oryginalne, hehe).

Staram się dołączyc do gry sieciowej (bez logowania się do GameSpy-a), wchodze na dany server, pokój, czy jak to tam sie zwie. I... nie widac żadnych gier! Chociaz pokazują się komunikaty, że ten i ten dołączył do gry "ble,ble,ble".

Albo po prostu gier nie ma, a mnie się cos miesza. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam, mam problem, ponieważ miałem format dysk i tym samym skasował DS2, save zachowałem, jednak teraz instalując DS-a nie mogę tych save - ów odtworzyć, robiłem wszystko co radziliście wcześniej ale nic nie pomogło, czy ktoś ma może jakieś inne rady? Mam wersję 2.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.01.2007 o 16:13, spidey44 napisał:

Witam, mam problem, ponieważ miałem format dysk i tym samym skasował DS2, save zachowałem,
jednak teraz instalując DS-a nie mogę tych save - ów odtworzyć, robiłem wszystko co radziliście
wcześniej ale nic nie pomogło, czy ktoś ma może jakieś inne rady? Mam wersję 2.1

A sejwy z jakiej masz wersji? Starsze wersje nie obsługuja sejwów z nowszych. Zalecam instalację Patcha 2.2 :)
No i powiedz co już robiłeś, będzie łatwiej doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam.
Mam maly problem z zadaniem dla Finali nie z wykonaniem go lecz techniczny.

Najpierw zniszczylem wieze( 2 zadanie) a dopiero potem wykonalem zadanie 1 (moj blad ale czemu gra na to pozwolila?) i juz niestety gra nie chce zakceptowac mi wykonanych zadan a co za tym idzie nie moge go ukonczyc pomimo ze zostalo ono uaktywnione i czesc z niego jest wykonana (zniszczone wieze lecz nie zaliczone)
Mial ktos taki problem?

Aha nie da sie zebrac wiecej zlota niz 9999999 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.10.2006 o 21:10, cmurder napisał:

> > > > O jakie detale ci chodzi ? Grałem w polską wersję.
> > >
> > > Rozdzielczość, tekstury, shadery, itp.
> >
> > Wszystkie detale na max, z shaderami rozdiałka 1024x764.
> 0o JAK?! Nie wytrzymam, to ja na lepszym sprzęcie mam mniejsze detale i do tego giera
wolnie
> chodzi, załamka...
> Ale i tak kocham DS :D


Witam jeśli grasz w polską wersję to zajrzyj pod adres http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=268&p=730
, u mnie rozwiązało to problem z polską czcionką i jest teraz o wiele więcej fps



Witam mógłby mi ktos wytłumaczyć dlaczego po zainstaowaniu tego patcha gra jest tylko w połowie po Polsku?Dziennik, rozmowy są po ang a język polski występuje w ilościach śladowych. Mi tam ta poprawka nie jest potrzebna bo wszystko ładnie śmiga przy spolszczeniu na full detalach,1024/768,detale full,cienie wszystkie złożone,shadery max- bez przycinki (athlon 3000,1024 ram, gf 6600)
Potrzebował bym raczej czegoś co poprawi działanie na nieco archaicznym komputerze (celeron 2-633mhz ,512 ram, geforce 2mx).Gra ktoś na zblizonym configu ?jak mu to chodzi ze spolszczeniem a jak bez bo kumpel nie sprawdzal bez spolszczenia ,twierdzi że ma dość duże przycinki i spadki fps,pomimo ze detale na low.Czyzby to wina spolszczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.01.2007 o 13:01, ceSSar napisał:

Najpierw zniszczylem wieze( 2 zadanie) a dopiero potem wykonalem zadanie 1 (moj blad ale czemu
gra na to pozwolila?) i juz niestety gra nie chce zakceptowac mi wykonanych zadan a co za
tym idzie nie moge go ukonczyc pomimo ze zostalo ono uaktywnione i czesc z niego jest wykonana
(zniszczone wieze lecz nie zaliczone)
Mial ktos taki problem?

Chyba nic się nie da zrobić :/ Nie mam żadnego pomysłu.

Dnia 09.01.2007 o 13:01, ceSSar napisał:

Aha nie da sie zebrac wiecej zlota niz 9999999 ??

Tak, o ile zainstalujesz sobie stosownego moda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 10.01.2007 o 17:49, PsychoMan napisał:

Tak, o ile zainstalujesz sobie stosownego moda.


Dzieki tylko nie bardzo zrozumialem (moze kawe wypic:))
tak nie da sie ale jak zainstalujesz moda to zrobi ci sie 9999999 czy
tak da sie zbierac wiecej zlota jesli zainstalujesz moda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam bardzo prosze o pomoc kupiłem oryginalnego DS2 i mam problem taki ze gry sie zainstaluje gra niechce sie wlaczyc. Klikam na skrót lub odpala z płyty "Graj" i nic sie niedzieje.
Prosze o jakies pomysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.01.2007 o 14:52, monktg napisał:

Witam bardzo prosze o pomoc kupiłem oryginalnego DS2 i mam problem taki ze gry sie zainstaluje
gra niechce sie wlaczyc. Klikam na skrót lub odpala z płyty "Graj" i nic sie niedzieje.
Prosze o jakies pomysły


Może poczekaj minutę lub dwie i gra się włączy.
Podaj konfig swojego kompa. Poza tym spróbuj, reinstalować grę, instalować nowe sterowniki do karty graficznej, instalować nowego DirectX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

AMD 3000+ 1GB ram radeon 9550xt 200GB HDD, wlasnie instalowalem 3 razy dalej to samo, spróbuje z DirectX i ze sterownikami.
Dzieki bardzo dam znac jak sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.01.2007 o 14:52, monktg napisał:

Witam bardzo prosze o pomoc kupiłem oryginalnego DS2 i mam problem taki ze gry sie zainstaluje
gra niechce sie wlaczyc. Klikam na skrót lub odpala z płyty "Graj" i nic sie niedzieje.
Prosze o jakies pomysły

Spróbuj uruchomić w zgodności z W98 - raz tak miałem i pomogło właśnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować