• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Maximo

Dungeon Siege II temat techniczny

Pytanie

Założyłem ten temat w celu rozwiązywania wszelkich problemów technicznych dotyczących DSII. Przypominam że wciąż oczekujemy na obiecany pod koniec tygodnia patch.Dziękuję,proszę się dopisywac do istniejącego wątku z istotnymi uwagami (mile widziana odpowiedż CDP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

940 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Ja mam takie pytanko odnośnie DS II - czy dobrze pójdzie na moim sprzęcie ? Wiem ze minimalne spełniam spokojnie, ale lepiej się upewnić...

Intel Pentium 4 CPU 1.6 GHz
512 RAM
GeForce 4 MX 440 with AGP8X 64 MB

chyba to tyle informacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.01.2007 o 10:40, Fagno napisał:

Ja mam takie pytanko odnośnie DS II - czy dobrze pójdzie na moim sprzęcie ? Wiem ze minimalne
spełniam spokojnie, ale lepiej się upewnić...


skoro spełniasz minimalne, to gra powinna Ci ruszyć.
sądzę jednak, że obowiązkowe będzie usunięcie spolszczenia, które znacznie spowalnia grę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 22.01.2007 o 10:47, Azrathel napisał:

skoro spełniasz minimalne, to gra powinna Ci ruszyć.
sądzę jednak, że obowiązkowe będzie usunięcie spolszczenia, które znacznie spowalnia
grę...


tak słyszałem że jest "przedniej jakości", dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

jesli po polsku to polecam ta nieoficjalna latke zamienia polskie literki u mnie pomoglo i w koncu cieszylem sie gra a wczesniej bylo kiepsko nawet na nieco lepszym sprzecie wiec dobrze to przemysl albo siegnij po produkt konkurencji chyba juz jest dostepny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.01.2007 o 10:47, Azrathel napisał:

> Ja mam takie pytanko odnośnie DS II - czy dobrze pójdzie na moim sprzęcie ? Wiem ze minimalne

> spełniam spokojnie, ale lepiej się upewnić...

skoro spełniasz minimalne, to gra powinna Ci ruszyć.
sądzę jednak, że obowiązkowe będzie usunięcie spolszczenia, które znacznie spowalnia
grę...

A to ciekawe, musze spróbować... szczególnie, że zakupiłem Broken World a on niby umożliwia grę od podstawki po angielsku. Teraz niestety 800x600 ale spada momentami do 13-15 FPS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.01.2007 o 13:36, ceSSar napisał:

jesli po polsku to polecam ta nieoficjalna latke zamienia polskie literki u mnie pomoglo i
w koncu cieszylem sie gra a wczesniej bylo kiepsko nawet na nieco lepszym sprzecie wiec dobrze
to przemysl albo siegnij po produkt konkurencji chyba juz jest dostepny ;)

Mógłbyś zarzucić linkiem do tego patcha? Bo strasznie trudno go zlokalizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.01.2007 o 15:40, PsychoMan napisał:

> jesli po polsku to polecam ta nieoficjalna latke zamienia polskie literki u mnie pomoglo
i
> w koncu cieszylem sie gra a wczesniej bylo kiepsko nawet na nieco lepszym sprzecie wiec
dobrze
> to przemysl albo siegnij po produkt konkurencji chyba juz jest dostepny ;)
Mógłbyś zarzucić linkiem do tego patcha? Bo strasznie trudno go zlokalizować.


echhh sam nie moge go teraz znalezc ale moge go przeslac na maila tylko prosze o adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.01.2007 o 18:16, ceSSar napisał:

echhh sam nie moge go teraz znalezc ale moge go przeslac na maila tylko prosze o adres

Wdzięczny będę niezmiernie :)
psychoman@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.01.2007 o 17:17, cieju04 napisał:

Czy jeżeli wykasuje spolszczenie to gra będzie szybciej chodzić? A gdy zainstaluje patcha 2.2
to gra będzie szybciej chodzić?


Spolszczenie nie pogarsza/poprawia jakości/jakość gry. A patch 2.2. warto mieć - aktualizowanie gry to podstwa.

PS: Nie używaj słowa "chodzić" przy opisie działania gry bo to naprawdę głupio brzmi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.01.2007 o 17:17, cieju04 napisał:

Czy jeżeli wykasuje spolszczenie to gra będzie szybciej chodzić? A gdy zainstaluje patcha 2.2
to gra będzie szybciej chodzić?


hmm.. kiedy grałem bez patcha 2.2 gra cięła niemiłosiernie - nie dało się grać. kompletnie.
z patchem 2.2 jest o wiele lepiej - czasem przycina, ale ogólnie jest bardzo dobrze.
z wywalonym spolszczeniem gra chodzi u mnie cudnie - zero zaciachów, spowolnień - miód!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 23.01.2007 o 17:19, Adamzzz napisał:

Spolszczenie nie pogarsza/poprawia jakości/jakość gry.

buehehe. to ty chyba w DS2 nie grałeś... spolszczenie spowalnia grę, powoduje, że nawet na potężnym PieCu gra chodzi żałośnie.

Dnia 23.01.2007 o 17:19, Adamzzz napisał:

PS: Nie używaj słowa "chodzić" przy opisie działania gry bo to naprawdę głupio brzmi...

ja nie widzę w tym niczego głupiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.01.2007 o 17:24, Azrathel napisał:


> Spolszczenie nie pogarsza/poprawia jakości/jakość gry.
buehehe. to ty chyba w DS2 nie grałeś... spolszczenie spowalnia grę, powoduje, że nawet na
potężnym PieCu gra chodzi żałośnie.
> PS: Nie używaj słowa "chodzić" przy opisie działania gry bo to naprawdę głupio brzmi...

ja nie widzę w tym niczego głupiego.


Grałem w DS2 - ja miałem grę przez CDP spolszczoną - nie było żadnego problemu.

Mały apel do Azrathela i Mistica - przestańcie sobie ze mnie jaja robić i naśmiewać się ze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.01.2007 o 17:26, Adamzzz napisał:

Grałem w DS2 - ja miałem grę przez CDP spolszczoną - nie było żadnego problemu.

Zarówno Azrathel, ajk i ty macie rację. Poprostu gra nie cięła się u wszystkich. Mi usunięcie spolszczenia też bardzo pomogło. Ale jeśli nie widzi się, że gra z nim smoli niemiłosiernie, to jak widać, znaczy, ze wszystko jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.01.2007 o 20:38, cieju04 napisał:

Jaki plik musze wykasować by usunąć spolszczenie?

language.dll z głównego katalogu i language.ds2res z katalogu resources.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Przepraszam, że pisze post pod postem. Z spolszczeniem gra mi się za bardzo nie tnie nawet na wysokich detalach, ale zawsze może być lepiej :-). Przy większych zadymach trochu skacze. Ale za to długo się gra wyłącza. Acha i jeszcze jedno. Dlaczego gdy zapisuje grę przed większą zadymą, i np. gdy zginę to po ponownym włączeniu gry i naciśnięciu przycisku "dalej" jestem w mieście chociaż przedtem byłem w dżungli? Myślałem, że kontynuując grę jestem w momencie w którym ostatnio zapisałem grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować