• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Maximo

Dungeon Siege II temat techniczny

Pytanie

Założyłem ten temat w celu rozwiązywania wszelkich problemów technicznych dotyczących DSII. Przypominam że wciąż oczekujemy na obiecany pod koniec tygodnia patch.Dziękuję,proszę się dopisywac do istniejącego wątku z istotnymi uwagami (mile widziana odpowiedż CDP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

940 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 14.10.2005 o 20:08, Death98 napisał:

Czy ktoś może wie czy gra będzie dzialać na PC: celeron 2.0 Ghz, 512 mb ram ,directx 9.0c, windows XP, geforce 2 64 mb
please
help

W tej chwili ciężko :/ Ale po wydaniu patcha powinno się dać jakoś grać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jeszcze jedno pytanie: DS II wersja angielska i mam do tego spolszczenie , DS wersja polska ktora ponoc ma cos nie tak z kodem zrodlowym itp. czy jak zainstaluje łatke to też nie bedzie działac? i czy te spolszczenie jest takie same jak polska wersja?:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.10.2005 o 20:08, Death98 napisał:

Czy ktoś może wie czy gra będzie dzialać na PC: celeron 2.0 Ghz, 512 mb ram ,directx 9.0c, windows XP, geforce 2 64 mb
please
help

Mój kolega grał w demo na procku 1,2 Ghz, 256 Mb RAM i GeForce 2 i mówił, że mu wszystko śmiga na 800x600.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.10.2005 o 22:20, Widek napisał:

Jeszcze jedno pytanie: DS II wersja angielska i mam do tego spolszczenie , DS wersja polska ktora ponoc ma cos nie tak z
kodem zrodlowym itp. czy jak zainstaluje łatke to też nie bedzie działac? i czy te spolszczenie jest takie same jak polska
wersja?:)))


Osobiście zainstalowałem na DS II PL łatkę angielską i nie widzę żadnych zmian. Ani pozytywnych ani negatywnych.

Co do pytań typu" Mój komputer to "...". Czy będzie mi chodzić DS II?" to radzę nie szarżować. Póki nie wyjdzie łatka to nawet na najlepszym kompie istnieje ryzyko, że gra będzie się ciąć. Sam mam A2600+, 512 DDR i Radka 9600 Pro i gra chodzi mi całkiem znośnie. Tymczasem parę osób, które mają kompy o kilkaset złotych lepsze ode mnie, napotyka spore problemy w grze (czytaj => FPS<10)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

grrrr.... zaczynam sie denerwowac, jakies przyblizone daty by sie przydały wydania i wogole, co tam ze sporo moich kumpli ma DS2 ENG Pirata i im dziala full wypas bez zadnych problemow, a ja wywwalilem 130plnow i mam G*WNO !!!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Hmmm... Dziwna sprawa. Ale myślałem że będzie gożej chodzić mi gra (zwłaszcza po przeczytaniu tylu postów) Ogólnie chodzi mi przeciętnie 11-17 fps, zazwyczaj jak włanczam gre utrzymuje mi się na 30-40 fps ze 2 godziny i potem spada... ale dopuki niespadnie mi poniżej 10 fps gra chodzi płynnie, gram na średnich ustawieniach z rożdzielczością 800x600. Tylko jedno mnie denerwuje... odczasu do czasu coś mi się pokazuje na ekranie... jakieś zniekształsenia... W postaci pasków, kratek i tym podobne pokazują się i znikają dość szybko. Gdyby nie to, było by wszystko w pożątku.

PC: AMD Athlon XP 2500+ 1.8GHz, DDR 512, GeForce FX 5600 128MB...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.10.2005 o 14:36, kojonkowski napisał:

wiec kiedy będzie patch który naprawi te błędy w tekście???????

Będzie wtedy, gdy CD-Projekt dostanie patcha od Ubisoftu :) Narazie otrzymali wersję beta, teraz trzeba czekać na pełną.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A ja mam pytanie do panóe CDP.Zamówiłem przedpremierowo DS2 za 129.90 i nie dość że motacie się z łatką jak banda przedszkolaków, to mało tego byłem dzisiaj w Media Markt i tam DS2 jest za 109zł.
Jak to jest mozliwe że ta gierka jest droższa u dystrybutora niż w innym sklepie, nie wstyd wam.
Chyba nas lekko naciągacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

kolejny bład w tłumaczeniu. W trzecim akcie badacz Kevarre zleca znalezienie pierścieni. Gdy to zrobimy to mówi żę "miałam ci dać ten amulet (...)" powienno być miałem. Też w poszukiwaniu mythilhorna czy jakoś tak ten mag ubrany na żółto żle odmienia durvle, tekst powinien wyglądać "mogą tam być durvle" a nie durvel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

U mnie DS2 PL chodzi bardzo ladnie, plynnie, bez problemow w najwiekszej rozdzielczosci. Komp nie jest jakis wypasiony. Jedyny problem to tekst zmieniajacy sie w chinskie znaczki :/ dobrze ze dialogi sa mowione i mozna zrozumiec o co chodzi.
W problemach ze slabym dzialaniem gry czesto winni sa sami wlasciciele komputerow. W koncu w zagraconym i zasmieconym mieszkaniu gorzej bedzie sie nam zylo niz w czystym i odpowiednio umeblowanym... (I nie, reinstal systemu nie jest remedium na wszystko, co czasami sie czesto widuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zgadzam się z Khraan''em. Dziwi mnie dlaczego na moim złomie gierka chodzi w miarę OK na max. detalach, a ludzie z lepszymi kompami mają problemy. Coś jest nie tak...

CDP co z tym patchem? Może jakieś oficjalne oświadczenie, bo lud traci z wolna cierpliwość ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 16.10.2005 o 18:53, Khraan napisał:

problemach ze slabym dzialaniem gry czesto winni sa sami wlasciciele komputerow. W koncu w zagraconym i zasmieconym mieszkaniu
gorzej bedzie sie nam zylo niz w czystym i odpowiednio umeblowanym... (I nie, reinstal systemu nie jest remedium na wszystko,
co czasami sie czesto widuje ;)


co ty w ogóle wygadujesz ? wiesz co gadasz?

ze słabym działaniem gier winni są wlasciciele komputerow ? chyba na głowe upadłeś ... mi tez gra chodzi ladnie i napewno lepiej niż tobie bo pewnie grasz majac FPS 15 i cieszysz się ze masz lepiej skonfigurowanego kompa

ale ja nie lubie jak spada fps wole grac na low i mieć płynną gre

winni są tu panowie z CDP ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.10.2005 o 19:16, Azazell2 napisał:

ze słabym działaniem
gier winni są wlasciciele komputerow ? chyba na głowe upadłeś ... mi tez gra chodzi ladnie i napewno lepiej niż tobie bo
pewnie grasz majac FPS 15 i cieszysz się ze masz lepiej skonfigurowanego kompa


Nie za bardzo rozumiem o co Ci chodzi. Objechałeś kolesia, ale nie podałeś żadnych argumentów. Napisanie "mi tez gra chodzi ladnie i napewno lepiej niż tobie" można traktować za część dyskusji w I klasie podstawówki. Dla mnie jest nie możliwe, że ludzie na kompach o klasę lepszą od mojego mają problemy z DS''em, a u mnie gra chodzi na max detal przy FPS>20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.10.2005 o 19:16, Azazell2 napisał:

co ty w ogóle wygadujesz ? wiesz co gadasz?

ze słabym działaniem
gier winni są wlasciciele komputerow ? chyba na głowe upadłeś ... mi tez gra chodzi ladnie i napewno lepiej niż tobie bo
pewnie grasz majac FPS 15 i cieszysz się ze masz lepiej skonfigurowanego kompa

ale ja nie lubie jak spada fps wole grac
na low i mieć płynną gre

winni są tu panowie z CDP ;/


Jesli dla kogos 28-30 fpsow w srodku walki to malo to.. przykro mi. Oj, przyznam sie, 15 fpsow mialem gdy wysadzalem kilka beczek w kopalni. A tak to stabilne 28-30.
Ale prawda.. lepiej oczerniac dystrybutora. Musze pamietac ze jak bede kupowac samochod co duzo pali to powinienem zwyzywac dilera co go sprzedawal, a nie producenta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Info dla tych wszystkich którzy maja problem z odtwarzaniem neiktorych filmow z DS2, np. podczas rozmowy z dziadkiem w obozie zarazonych driad.

1. sciagamy TankViewer stad:
http://cc.tauniverse.com/downloads/tankviewer102_ds2.zip

2. odpalamy go i otwieramy przy jego pomocy pliki Movies1.ds2res i Movies2.ds2res

3. szukamy w nich interesujacego nas filmiku (np. dla dziadka w obozie driad bedzie to azunai_scholar_fmv_insert_pt2.bik) i wyciagamy go "extract"

4. Do odtworzenia plikow bik uzywamy The RAD Video Tools:
http://www.radgametools.com/bnkdown.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

to chyba nie jest normalny sposób oglądania filmów ;P równie dobrze mogłyby być w AVI i w czasie gry wyskakiwałyby komunikaty "zapisz grę i obejżyj filmik Dziadzia.avi po czym wróć do gry" O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować