Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt przedstawia odmienioną Platynową Kolekcję

40 postów w tym temacie

A ja liczę, że kiedyś te wszystkie kolekcje będą wyglądały identycznie jak wersje premierowe z małym znaczkiem w logo pudełka, a nie że cała szata graficzna jest zmieniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po układzie tytułu serii wnioskuję, że będzie tak jak w eXtra klasyce pudełko Blu-Ray. Ogólnie nie podoba mi się ta moda. Uważam, że zarówno serie CDP i Cenegi mają coraz bardziej dziadowską szatę graficzną, a także zawartość. Jedynie Premium Games się jeszcze jakoś trzyma ale pewnie wkrótce pewnie też znajdzie się w pudełkach a''la Blu-Ray, bo przecież one są takie "cool" i wogóle super. Kiedyś jak się kupowało każdą grę z Platynowej Kolekcji CDP to się miało świadomość kupna porządnego wydania. A teraz tego nie ma, bo zdajemy sobie sprawę, że za kilka miesięcy ta gra wyląduje w tańszej serii, a zmieni się tylko napis na pudełku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko super, ale czy CDProjekt (zreszta, nie tylko oni) nie mogą stworzyć Jednej-jedynej, lini produkcyjnej reedycji starszych tytułow po nizszej cenie?. Z jednym nie-inwazyjnym logiem i juz do utartej smierci wydawac wszystkie starsze tytuły w tej serii? tworzenie extraklasyki, platynowej edycji i bóg wie jakich jeszcze wersji wcale nie pomaga, tylko dezorientuje klienta tym bardziej ze ceny sa rowniez rozne. Przykladem niech bedzie EA wszysykie tytuły lecą wczesniej czy pozniej pod szyld EA Classic i wiadomo czego mozna sie po tym spodziewac (pomijając fakt ze te przekrzywione okladki i zolte tlo to jakiś pijany pomysł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż chciałoby się spytać: "znowu" :)? Trochę szkoda, bo poprzednia szata graficzna, tzn. ta która była teraz, podobała mi się jednak bardziej. Tym niemniej PK to moja ulubiona seria wydań - świetne wydania wcale nie takich starych gier w bardzo atrakcyjnych cenach.

Chyba w ramach uczczenia nowej odsłony serii skuszę się na TW II :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile jeszcze bedzie trzeba czekać aż Empire Total War będzie w klasyce? Już są dwa kolejne Total Wary i niedługo dodatek, a tu dalej bida.

Kiedyś gra do klasyki trafiała po 1,5 roku. Dziś po 3 latach tam nie może się pojawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wygląda to jak opakowanie od pudełka "cienkiego"... ale powrót do ceny 60 zł bez grosika jest dobry. Kiedyś PK kupowałem naprawdę masowo aby uzupełniać kolekcję... od momentu podwyżki wpadły mi tylko Stalker: Clear Sky i Guild Wars: Factions. Ale zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2011 o 11:10, Katsper napisał:

Wszystko super, ale czy CDProjekt (zreszta, nie tylko oni) nie mogą stworzyć Jednej-jedynej,
lini produkcyjnej reedycji starszych tytułow po nizszej cenie?. Z jednym nie-inwazyjnym
logiem i juz do utartej smierci wydawac wszystkie starsze tytuły w tej serii? tworzenie
extraklasyki, platynowej edycji i bóg wie jakich jeszcze wersji wcale nie pomaga, tylko
dezorientuje klienta tym bardziej ze ceny sa rowniez rozne. Przykladem niech bedzie EA
wszysykie tytuły lecą wczesniej czy pozniej pod szyld EA Classic i wiadomo czego mozna
sie po tym spodziewac (pomijając fakt ze te przekrzywione okladki i zolte tlo to jakiś
pijany pomysł).


Współczuję ci, jeśli kilka edycji cię tak bardzo dezorientuje... Wszak to straszny problem skojarzyć kilka cyferek z edycją lub spojrzeć na cenę, jeśli nie zna się cennika dla danej serii.
A EA Classics to paranoja. Gry, które mają po 10 lat (Harry Potter 1) sprzedawane za cenę takich, które mają rok. Gdyby były w ofercie CDP już dawno byłby w Klasyce za 20 zł, a u Cenegi w tej ich serii za 7,99.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie też nie podoba się nowa odsłona graficzna platynowej kolekcji. Poprzedni design był bardziej niż przyjemny dla oka, a ten nowy wydaje się być dziwny. Co prawda widać, że patrząc z daleka da się rozróżnić pudełka tej serii od innych linii wydawniczych, ale przypuszczam, że dałoby się takie zamierzenie zrealizować także i przy bardziej wyszukanym projekcie graficznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2011 o 11:38, Henrar napisał:

Ciekaw jestem, co Wam tak przeszkadza w pudełkach od Blu-Ray....

Mam taki sprytny "druciany" stojak na DVD i blu-raye z niego wypadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować