Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt przedstawia odmienioną Platynową Kolekcję

40 postów w tym temacie

Dnia 16.09.2011 o 12:42, Finstern napisał:

Intryguje mnie, ile co sezon wywalacie na nowy design opakowań.

Jeśli rzeczywiscie będą BR, to prawdopodobnie na tym zaoszczędzą, bo podwykonawcy pewnie teraz stopniowo wprowadzają linie produkcyjne na opakowania i pakowanie pudełek BR i wycofują DVD, przez co te drugie teraz będą drożeć. Ale i tak nie zmienia to faktu, że niewiele mnie to obchodzi. Nie będę takich wydań kupował, bo pasują mi do półki jak pięść do nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2011 o 12:58, hans_olo napisał:

Jeśli rzeczywiscie będą BR

Jak widać na reklamach na gram.pl, pudełka będą takie same, jak teraz, czyli DVD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2011 o 12:34, Zb4wiciel napisał:

Hmm, z tego co pamiętam to platynowa kolekcja od zawsze kosztowała 60zł...

Potem zmieniono cenę na 70 złotych i teraz po obniżce kosztuje znowu 60. Te promocje, nie nadążam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydzielilem sobie specjalne miejsce na pudelkowe wybryki w rodzaju tej calej pomaranczowej kolekcji Cenegi. Nie podobaja mi sie te blurayowe opakowania.

Co do nowego wygladu platyny: gorny napis jest zbyt niewyrazny, a boczny jest idotyczny - no powaznie? Jest tu ktos, kto lubi przechylac glowe przy czytaniu? - tak wiec ogolnie ze zlego - bo ten napis ''w polkolu'' to badziewie - w gorsze. Jakby nie mozna bylo walnac duzego, czytelnego napisu PLATYNOWA KOLEKCJA u gory i na tym poprzestac. Poprzednio darowalem sobie gry z tej serii, bo pudelka wygladaly okropnie i cena byla za wysoka, teraz daruje sobie, bo nie lubie bocznych pasow :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stare wydane lepsze. To i tak dobrze, że wraz ze spadkiem ceny, nie zlikwidowana np. drukowanego poradnika itp.
Mogliby tak powrócić do starych wydań extra Klasyki w wydaniach DVD box, z drukowaną instrukcją i poradnikiem. A to wszystko było tylko za 2 dychy. A teraz mamy pudełko a la Blu Ray, żadnej drukowanej instrukcji i tylko płytę z grą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2011 o 11:27, thiefi napisał:

Ile jeszcze bedzie trzeba czekać aż Empire Total War będzie w klasyce?
Już są dwa kolejne Total Wary i niedługo dodatek, a tu dalej bida.
Kiedyś gra do klasyki trafiała po 1,5 roku. Dziś po 3 latach tam nie
może się pojawić.


Starożytna maksyma Publiusza Syriusza mówi, że towar jest wart tyle, ile nabywca chce za niego zapłacić. Ergo do tanich serii szybciej spadają te gry, które po prostu kiepsko schodzą w postaci droższej (premierówka -> Platyna, Platyna -> eXtra Klasyka). W ten sposób Bulletstorm już po pół roku jest w EA Classics, a 13-letni StarCraft kosztuje 6 dych. Oczywiście wydawca gry (np. Sega w przypadku TW) może mieć swoje dodatkowe widzimisię, zupełnie niezależne od popytu, i dystrybutor nic na to nie poradzi. Tym niemniej chciałbym zauważyć, że Złota Edycja ETW+NTW+DLC kosztuje 90 zł w sklepie Gram.pl.
http://www.gram.pl/sklep/pc/empire-total-war-napoleon-total-war-game-of-the-year-edition

W sklepach jest też jeszcze dostępna stara platyna TW (ta to ma paskudne opakowanie - brakuje tylko aniołków podtrzymujących szarfę): http://www.ceneo.pl/11901237

Ergo kupowanie najnowszej Platyny jest kompletnie nieopłacalne - lepiej poszukać w sklepach zapasów. Można też poczekać na promocję na Steamie - ja w ten sposób kupiłem zestaw taki sam jak w Złotej Edycji za 70 zł. Co zaś się tyczy okładki: najnowsza Platyna i tak ma stosunkowo neutralną szatę i jest kompromisem - ten pasek na górze jest polem dla etykiety GfWL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2011 o 11:44, Dared00 napisał:

> Ciekaw jestem, co Wam tak przeszkadza w pudełkach od Blu-Ray....
Mam taki sprytny "druciany" stojak na DVD i blu-raye z niego wypadają.


A pudełka po CD ze starych gier pasują?
Ludzie, Wy naprawdę nie macie innych problemów? Narzekacie już nawet na to, że pudełka są nieco mniejsze od DVD...

20110916155721

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2011 o 15:37, JaN-J napisał:

Wie ktoś jak wygląda sprawa z DLC w Napoleonie i Empire?

w jakim sensie? GOTY to goty, powinien tam być komplet, ale zawsze można się upewnić rzucając okiem na tył pudełka lub kartę w sklepie internetowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2011 o 16:55, Dark_Sebat napisał:

Napoleon i Empire za stówę? Chyba nie mam wyjścia i się skuszę. :)


Na steamie w promocji za 20 euro się trafia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2011 o 19:01, Zb4wiciel napisał:

Na steamie w promocji za 20 euro się trafia..

kiedyś na direct2drive było za 8 funtów- ale mi paypala nie chcieli przyjąc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam w domu ani jednej platynowej kolekcji ale wiele razy widziałem tą serię w sklepie i muszę przyznać że stara wersja podobała mi się bardziej. Zobaczymy jak to wyjdzie bo na ekranie nic się nie błyszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować