Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Portal znów za darmo!

14 postów w tym temacie

Nie wiem jak jest teraz, ale poprzednim razem pobranie za darmo = gra na stałe na profilu na Steam''ie w pełnej wersji. Zawsze można zainstalować i usunąć ;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągacie Steam i w sklepie kupujecie Portal za darmo. Gra będzie w waszej bibliotece gier - w każdej chwili możecie ją ściągnąć albo wyrzucić z kompa. Po prostu bezpłatna pełna wersja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Update: transpires that this is only available until September 20th, as part of a games and learning initiative from Valve. So get your skates on, yes? As long as you install the game before the expiry date, it’s yours to keep forever. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2011 o 13:18, Crask napisał:

Ściągnięte, zainstalowane. Fajna gra logiczna, no i wreszcie dowiem się, o co chodzi
z tym całym ciastem.


Spoiler

Cake is a lie!



Portal to gra już kultowa. Stała się fenomenem, niesamowicie poruszyła serca i wyobraźnię graczy. Świadczą o tym choćby nowe mapy oraz krótkometrażówki. Tym, którzy jeszcze nie grali, serdecznie polecam. Gra jest krótka, ale od czego mody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie wystarczy jedynie przypisać do konta. Kiedyś jak w to grałem to jakoś ten fenomen do mnie nie przemówił. Może tym razem się to zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować