Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy minimalne i zalecane wymagania sprzętowe F1 2011

20 postów w tym temacie

Dnia 16.09.2011 o 12:23, SamaelvonHell napisał:

Jak to brak wsparcia dla zintegrowanych kart dźwiękowych? Przecież chyba 90ciu% użytkowników
PC słoń na ucho nadepnął i używają zintegrowanych Realteków.

Nie każdy jest Beethovenem, Mozartem albo Orfem, aby musieć mieć idealny dźwięk, czy to w grach czy w filmach. Osoby z zestawem dwóch głośników (lewy, prawy, w tym ja) na pewno myślą o wydaniu 150+ zł na "dobrego SoundBlastera", by jakość ich doznań słuchowych wzrośnie kilkukrotnie. Mają integre, wystarcza im więc dlaczego nie mają mieć przyjemności z gry w F1? Liczę na to, że jest to albo błąd w tłumaczeniu (brak wsparcia dla grafik zintegrowanych to nic nowego, w końcu one są tworzone głównie do zadań biurowych) bądź nierozważna decyzja twórców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graficznie to przesadzili. I tak będzie wiało kupą jak w wersji 2010, więc po co te DXy 11 i GTXy 460? Echhh, pograć na maxie na swoim pogram, tyle że nie w DX11. Teselację na oponach zastosują? Ubytki gumy będzie widać jako wgłębienia? Wątpię. Grid i Dirty jakoś ładnie wyglądają, a to F1 to takie nie wiadomo co. Choć trochę nie wierzę w co mówię, bo gram przecież w GT5 na konsoli i tam dopiero nie ma grafiki względem PC...no właśnie, ta gra wychodzi między innymi na PC więc może dlatego się czepiam.

Ciekawe czy będzie naprawdę ta gra naprawdę lepsza względem poprzedniczki. Trzeba będzie zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że ten brak wsparcia dla zintegrowanych kart dźwiękowych, to jednorazowy wybryk, bo nie widzi mi się kupować specjalnie dedykowanej karty dźwiękowej. W F1 i tak nie zamierzam grać, ale jak zaczną stosować ten zabieg w innych grach, to się zrobi nieciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze pisze że nie ma wsparcia a i tak wszystko działa. Ja pogram na Fullach ale bez DX11 (wql po co te 11, 12) ja tylko widzę różnicę pomiędzy 9 a 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

We wszystkich grach CM jest taki zapis (sprawdziłem na pudełkach), chyba dodają je dla zabezpieczenia (nie na wszystkich sprzętach dadzą rade przetestować grę) ale o swoje zintegrowane karty dźwiękopodobne nie musimy się martwić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2011 o 15:56, Laschlo napisał:

We wszystkich grach CM jest taki zapis (sprawdziłem na pudełkach), chyba dodają je dla
zabezpieczenia (nie na wszystkich sprzętach dadzą rade przetestować grę) ale o swoje
zintegrowane karty dźwiękopodobne nie musimy się martwić :D

Masz rację na swoich 5 grach z CM pisze że nie wspierają laptopów a sprawdziłem na 3 laptopach (Asusie, Acer i Samsungu) i działają. Na dźwięk nawet nie trzeba zwracać uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2011 o 18:07, Darktomd napisał:

Czy da rade pociągnąć na 2.33 Ghz ? dodam że F1 2010 chodziło bez problemu prosze o informację

Pociągnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może chodzi o to, że na zintegrowanej karcie dźwiękowej dźwięk będzie gorszy, bo w zeszłorocznej edycji odgłos silników pozostawiał wiele do życzenia, a nie wiem jak było u ludzi posiadających wspomniane karty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WL to najgorsze dziadostwo, jakie w życiu wdziałem. Podałem złą datę urodzenia, a potem nie dało się jużtego zmenić, ani założyć nowego konta... Ciągle mi system pokazywał, żebym dosłał zgodę rodzica. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam wtam serdecznie jestem nowym raczem f1 i mam problemik maly jak sie opuszcza lub podnosi tylnni spojler w f1 ? bo we wczesniejszej bylo albo 1 2 albo na numerycznejh jak teraz jest ? dzieki za odpoiwiedz gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować