Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DeadShot zapoluje na Batmana w Arkham City

15 postów w tym temacie

Ja natomiast mam nadzieję, że tak, że poprzestaną na Arkham City. Już wiele produkcji na rynku pokazało, jak z początkowo świetnych (pierwsza część), a potem jeszcze lepszych (druga), robione są wciąż powtarzane, odgrzewane kotlety, nie oferujące nic ponad kosmetyczne zmiany.

Zatem mam nadzieję, że twórcy skoncentrują, tak jak mówisz, wszelkie siły na nowym Batmanie, i wezmą się za coś innego, a nie będą iść z owczym pędem branży, odcinając tylko kupony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli każda kolejna gra o batmanie będzie tak samo grywalna i nie zaczną kombinować z udziwnieniami, niech będzie nawet i 5 części. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2011 o 12:38, Tenebrael napisał:

Zatem mam nadzieję, że twórcy skoncentrują, tak jak mówisz, wszelkie siły na nowym Batmanie,
i wezmą się za coś innego, a nie będą iść z owczym pędem branży, odcinając tylko kupony.


Raczej małe są na to szanse, jeśli Arkham City odniesie sukces to głupio by było nie iść za ciosem. Strzelam że ukaże się jeszcze jedna część która będzie zamykać "trylogię Arkham" czy coś w tym stylu. Oczywiście to tylko moje domysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W AA też było sporo przeciwników - Joker, Harley, Zsasz, killer Croc, Bane, Poison Ivy, Scarecrow. Poza tym, jeśli wprowadzanie kolejnych postaci pasuje im do fabuły, to ja nie widzę problemu. Zresztą, to jest gra oparta na komiksie- co za problem ożywić potrzebne postacie do następnej części?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może nie będzie "trójki"? Akurat nie wydaje mi się, by Rocksteady miało ciśnienie na robienie sequeli na siłę. Może zajmą się innym bohaterem z DC Universe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2011 o 13:45, Gregory_P napisał:

Fajnie gdyby Rocksteady wzięło sie potem za Supermana, może by zrobili udaną gre.

Superman jest przeraźliwie nudny. Chyba lepiej jakby wzięli kogoś od Marvela, najlepiej Deadpoola, który aż się prosi o dobrą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj pepsi, moim zdaniem to dobrze, że Rocksteady wkładają wszystkie siły w Arkham City. Każdy już chyba wie, że ta gra jest skazana na sukces, sęk w tym, że im będzie on większy tym większa szansa, że doczekamy się kontynuacji. A kto wie, być może będzie ona jeszcze bardziej spektakularna niż Batman: Arkham City :). A tak na marginesie to założę się, że każdy fan Mrocznego Rycerza chciałby by już dziś mówiono o kontynuacji serii, ale czy najbardziej podniecające nie jest oczekiwanie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować