Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Data premiery The Elder Scrolls: Oblivion 5th Anniversary Edition w Europie ujawniona

15 postów w tym temacie

Adam Berlik

Bethesda Softworks ujawniła, kiedy do europejskich sklepów trafi The Elder Scrolls: Oblivion 5th Anniversary Edition, czyli specjalne wydanie gry przygotowane z okazji jej okrągłej rocznicy.

Przeczytaj cały tekst "Data premiery The Elder Scrolls: Oblivion 5th Anniversary Edition w Europie ujawniona" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście z chęcią kupię tą edycję, bo w Obliviona grałem u kolegi bardzo dawno temu. Do tej pory nie mogłem znaleźć edycji GOTY na PS3, więc fajnie, że wreszcie coś takiego będzie. Tym bardziej, że cena zdecydowanie nie jest wygórowana biorąc pod uwagę, że Oblivion GOTY na PC kosztuje 70 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2011 o 16:20, Laston napisał:

Nie zapomnijcie potem dokupić jeszcze zbroi dla konia jako płatne DLC !


Się śmiej, ona nadal jest w sprzedaży :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre dla kogoś kto nie ma jeszcze tej gry, w tym dla mnie :-) Nie podoba mi się natomiast że wydano wersję GOTY a to jest w zasadzie GOTY+. Zwykłe naciąganie kasy. Chociaż trudno dzisiaj o edycję ''gry roku".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja myślałem, że wrzucą do tej wersji też DLC ze zbroją dla konia? :P

No cóż, dużej różnicy pomiędzy GOTY, a tą wersją nie ma, jedyna znacząca różnica jest taka, że na PC nie wyszła ta wersja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować