Zaloguj się, aby obserwować  
WolfClub

Porada. Jaki odtwarzacz mp3 i czy warto :]

1629 postów w tym temacie

Jestem twoim dłużnikiem. Zadziałało! :D
Naprawdę, wielkie dzięki za pomoc i sorry, ze trochę niegrzeczny byłem, ale trochę poddenerwowany byłem zaistniałą sytuacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie! Co mam zrobić? Dostałem MP4...super...ale jak cokolwiek wgrać? Biore kabel, podłączam do kompa i do MP4, w kompie że wykryto urządzenie, a w MP4 "Conecting"! Ja biorę Windows Media Player, chce skopiować Mezo, i pisze...Nie wykryto żadnych urządzeń! Co robić? Instrukcja jest po Angielsku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2007 o 16:07, Jaki Ganh1 napisał:

Ludzie! Co mam zrobić? Dostałem MP4...super...ale jak cokolwiek wgrać?

Nie rozumiem. Kopiujesz jak każdy plik. Ja do tego używam Windows Commandera.
Tobie nie chce nic wchodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Model: Digital MP4 Player D-Wave (i tylko to :()
Więc tak...podłączam kabel USB to komputera, i nie wiem co dalej :D Moglibyście mi powiedzieć co po kolei zrobić? Plisss?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weźcie ratujcie! Mam mp4, i chciałem sobie coś ściągnąć z komputera. A tu nagle wyłącza się "Conecting" i jest klepsydra. No to wziąłem, czuje, nagrzane jak chomercia! To od razu odłączam od kabla. Wyłączam MP4, jeszcze raz włączam, i ciągle klepsydra. NIe chce mi wejść do Menu Główne. P.S- Miałem jeszcze w Windku błąd. Kazało mi wyłączyć, aby nie rozwaliło kompa. I właśnie wtedy się coś z MP4 powaliło. Nie to że ono mi nie działa, ale ciiiąąągllee się wczytuje! POMóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

było kupić firmowy odtwarzacz - z takim nie ma problemów, a jeżeli są to i tak jest serwis i pomoc techniczna z prawdziwego zdarzenia...

jakiego masz windowsa? jak win98 to masz poważny problem... no-name działają jako urządzenia UMS/MSC - a więc są wykrywane jako dyski przenośne, nie potrzebujesz żadnego "managera" (a mam wrażenie że i tak większość managerów odmówi współpracy)

jedna rada - NIE próbuj uaktualniać firmware''u, bo wtedy generalnie będziesz mógł odtwarzacz wyrzucić do kosza ten i kupić nowy egzemplarz... pomoc techniczna: http://www.s1mp3.org/pl/

jeżeli kupiłeś go przez internet, to masz 7 dni żeby go odesłać i otrzymać zwrot pieniędzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej

Poszukuje mp3 playera o nastepujacych cechach:

- porzadna jakosc dzwieku - to chyba oczywiste, ze nie chce jakiegos dziadostwa, przez ktore nie bedzie porzadnie slychac
- 1gb pojemnosci
- najlepiej zeby dzialal na baterie AA (duze paluszki) nie AAA (male)
- odtwarzacz rozpoznawany przez kompa jako dysk wymienny po podlaczeniu, bez koniecznosci instalowania oprogramowania do przesylania plikow
- odpadaja modele, ktore maja opinie awaryjnych

Prosze o porade co kupic. Z gory dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 20:09, przemeks1982 napisał:

Hej

Poszukuje mp3 playera o nastepujacych cechach:

- porzadna jakosc dzwieku - to chyba oczywiste, ze nie chce jakiegos dziadostwa, przez ktore
nie bedzie porzadnie slychac
- 1gb pojemnosci
- najlepiej zeby dzialal na baterie AA (duze paluszki) nie AAA (male)
- odtwarzacz rozpoznawany przez kompa jako dysk wymienny po podlaczeniu, bez koniecznosci instalowania
oprogramowania do przesylania plikow
- odpadaja modele, ktore maja opinie awaryjnych

Prosze o porade co kupic. Z gory dzieki.


Powiem krótko - iRiver T10. Stosunkowo niska cena, świetny wyświetlacz, sprawdzona marka i genialny dyktafon. Czegóż chcieć więcej. Dokupisz do tego dobre słuchawki i będzie ekstra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 20:12, Spayki PL napisał:


Powiem krótko - iRiver T10. Stosunkowo niska cena, świetny wyświetlacz, sprawdzona marka i
genialny dyktafon. Czegóż chcieć więcej. Dokupisz do tego dobre słuchawki i będzie ekstra :)


Czyzby sluchawki w zestawie bylytak kiepskie? Dziwne, bo z tego co sprawdzilem na allegro to odtwarzacz nie nalezy do najtanszych. Ale dzieki za sugestie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 20:17, przemeks1982 napisał:

Czyzby sluchawki w zestawie bylytak kiepskie? Dziwne, bo z tego co sprawdzilem na allegro
to odtwarzacz nie nalezy do najtanszych. Ale dzieki za sugestie :)


Jeśli się postarasz, to za 300zł (lub niewiele więcej) wyciągniesz taki odtwarzacz. Co do słuchawek, to ja po prostu nie lubię tych dousznych, używam więc innych - Logitecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 20:53, Spayki PL napisał:


Jeśli się postarasz, to za 300zł (lub niewiele więcej) wyciągniesz taki odtwarzacz. Co do słuchawek,
to ja po prostu nie lubię tych dousznych, używam więc innych - Logitecha.


No tak... tez nie lubie jaki mi sluchawki wypadaja z uszu ;) A chcialem kupic wlasnie cos do 300zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 21:41, przemeks1982 napisał:

No tak... tez nie lubie jaki mi sluchawki wypadaja z uszu ;) A chcialem kupic wlasnie cos do
300zl.


Coś z Creative MuVo. 1GB pamięci i doskonałą jakość dźwięku w firmowych słuchawkach masz zapewnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 21:41, przemeks1982 napisał:

>
> Jeśli się postarasz, to za 300zł (lub niewiele więcej) wyciągniesz taki odtwarzacz. Co
do słuchawek,
> to ja po prostu nie lubię tych dousznych, używam więc innych - Logitecha.

No tak... tez nie lubie jaki mi sluchawki wypadaja z uszu ;) A chcialem kupic wlasnie cos do
300zl.


To nawet nie o to chodzi. Ja po prostu nie lubię, kiedy coś siedzi mi w uszach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

POwiedzcie mi czym różnią sie poszczególne modele creativa. Np. muvo v100, v200, zen plus, w szczególności przyblizcie mi ten ostatni. NIe wiem na co sie zdecydować? Znalazłem zen plusa 1gb za 220 zł. ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*ściera ściereczka kurz*

No dobra… chciałbym sobie kupić odtwarzać mp3, generalnie nie przepadam za słuchaniem muzyki w chodzie, chodzi tu raczej o to, ze jak będę na siłowni, czy cos, żeby sobie posłuchać, czy ewentualnie jak będę gdzieś jechać. Od słuchawek dousznych, przynajmniej większości bolą mnie uszy, wiec chciałbym tu jakieś komfortowe rozwiązanie.

No tak przejrzałem sobie i…

Zastanawiam się nad:
Apple iPod Nano 4gb Green – boski kolor :P
Creative Zen V Plus 4gb – bardziej funkcjonalny
Może polecacie coś innego?

Apple mi się z wyglądu podoba, ale teraz pytanie, czy będę mógł słuchać na tym odtwarzaczu muzyki z płyt CD, po uprzednim skonwertowaniu na mp3? Gdzieś słyszałem głosy, ze ponoć tylko muzyke z iTunes można na nim słuchać, wiec wole się upewnić, ponieważ nie po to kupowałem płyty Sum 41, czy cos, by nie moc słuchać ich piosenek na iPodzie.

Zen za to jest mniejszy i w przeciwieństwie do iPoda – tak pisało na benchmarku, choć do niedawna wydawało mi się inaczej – można na nim oglądać filmy.

iPod za to dłużej działa…

Wiec wypowie się ktoś ze znających temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować