Zaloguj się, aby obserwować  
WolfClub

Porada. Jaki odtwarzacz mp3 i czy warto :]

1629 postów w tym temacie

Ja mam Creative MuVoo V 100 o pojemności 1GB, jest dobra jakość dźwięku, tylko radia nie ma ale ja na to nie narzekam ponieważ mam w komórce radio i odtwarzacz ale wole ten Creativa ;)
Oto jego zdjęcie

20070830103643

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 10:33, awesome napisał:

Witam. Szukam jakiegoś odtwarzacza MP3 o małych wymiarach i dobrej jakości dźwięku tak do 200zł.
Pojemnosc 1GB powinna wystarczyc. Obecnie mam Creative Zen Nano+ 512 i chciałbym cos o porównywalnej
wielkosci i równie dobrej jakości dźwięku.


Polecam THOMSON LYRA M200E , 512 mb (z wejściem na kartę SD) Mąły poręczny sam mam(dokupiłem kartę 1GB)

20070830104218

20070830104247

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 10:42, W.S.A.D napisał:

> Witam. Szukam jakiegoś odtwarzacza MP3 o małych wymiarach i dobrej jakości dźwięku tak
do 200zł.
> Pojemnosc 1GB powinna wystarczyc. Obecnie mam Creative Zen Nano+ 512 i chciałbym cos o
porównywalnej
> wielkosci i równie dobrej jakości dźwięku.

Polecam THOMSON LYRA M200E , 512 mb (z wejściem na kartę SD) Mąły poręczny sam mam(dokupiłem
kartę 1GB)

SRY za dwa posty:( Ja osobiście polecam czarną wersję ta srebrna z obrazka jest jakaś dziwna i w ogóle nie przypadła mi do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 09:48, PirO 17 napisał:

Ile czasu go używasz? Nosisz w kieszeni słuchając? Jakie jest łącze ze słuchawkami i jak się
sprawdza?


Już będzie z miesiąc. Noszę go w kieszeni, bo ma długi kabel. Łącze na słuchawki mini-jack (adapter wręcz) jest długi i ma wejście na gniazdo do ładowania telefonu, natomiast same słuchawki do W200i są dosyć krótkie, ale razem z adapterem tworzą bardzo długi kabel słuchawkowy. Adaptero-łącznik ma też mikrofon i "żabkę", dzięki której można normalnie pogadać. A jak słuchawki zakończą swój żywot, można po prostu wpiąć nowe w gniazdo mini-jak i volia! A sprawdza się dobrze, jakość dźwięku jest istotnie doskonała!

PS: Dodatkowo dostałem głośniki, o których było głośno na reklamach. Świetnie dają basy, naprawdę! Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 15:58, Wieśniakoo napisał:

Już będzie z miesiąc. Noszę go w kieszeni, bo ma długi kabel. Łącze na słuchawki mini-jack
(adapter wręcz) jest długi i ma wejście na gniazdo do ładowania telefonu,

I tego właśnie się boję. Sam mam SE k700i i na 3 rzeczy tylko narzekam: dżojstik, brak kart SD i właśnie łącze na słuchawki/zasilacz. Po pewnym czasie robi się ono wyjątkowo delikatne i jest problem z używaniem telefonu podczas ładowania, nie mówiąc o noszeniu w kieszeni z słuchawkami...

Miesiąc to mało, ciekaw jestem twojej opinii za rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 13:14, PirO 17 napisał:

Miesiąc to mało, ciekaw jestem twojej opinii za rok.


Ja się nie obawiam o to, co tobie może będzie dolegać z telefonem. Telefonik jest na gwarancji, jeszcze zostało mu 23 miesiące, więc się niczego nie obawiam... A karty - racja, drogie, ale nie można mieć wszystkiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy iPod Shuffle 1GB posiada jakiś ekranik do np. wyświetlania nazwy piosenek?

No i jaką MP3 polecacie, do 400zł (to jest maksimum, więcej moja siostra nie ma :P)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 10:38, Ratefi napisał:

Ja mam Creative MuVoo V 100 o pojemności 1GB, jest dobra jakość dźwięku, tylko radia nie ma
ale ja na to nie narzekam ponieważ mam w komórce radio i odtwarzacz ale wole ten Creativa ;)
Oto jego zdjęcie


O ten jest fajny moj brat taki ma xD i tak troche piosenki sie dziwnie zmienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 10:07, Gol Galad napisał:

Mam pytanie czy iPod Shuffle 1GB posiada jakiś ekranik do np. wyświetlania nazwy piosenek?

No i jaką MP3 polecacie, do 400zł (to jest maksimum, więcej moja siostra nie ma :P)???


Ja osobiście mam Sansę c240 (1 GB) i mogę z czystym sumieniem ja polecić, można do niej dokupić także dodatkową pamięć. Ładowana jest poprzez USB, a wygląda fajnie, ma czytelny ekran, bateria (jak zostanie załadowana do pełna) to starcza na dość długo. Kupiłam ją sobie w grudniu zeszłego roku i ani razu nie żałowałam wyboru... (kupiłam ją za ok 250 zł - więc myślę, że teraz będzie tańsza))
A tak wygląda:

20070901130312

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie chce sobie kupic nowy odtwarza mp3 najlepiej z pamiecia od 1 do 2gb z mozliwoscia kupna dodatkowej pamieci niedrogi w granicach od 100 zl -do 400zl a i jakis porzadny co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 13:06, hammerfall87 napisał:

A ja mam pytanie chce sobie kupic nowy odtwarza mp3 najlepiej z pamiecia od 1 do 2gb z mozliwoscia
kupna dodatkowej pamieci niedrogi w granicach od 100 zl -do 400zl a i jakis porzadny co polecacie?

Na Twoim miejscu, kupiłbym
PENTAGRAM R Touch - odtwarzacz Mp4 z dotykowym ekranem, 2 GB pamięci, oraz możliwością rozszerzenia pamięci poprzez karty microSD (karta 1 GB kosztuje od 25 zł).

http://allegro.pl/item231335714_pentagram_r_touch_2gb_panel_dotykow_etui_wyprzedaz.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odtwarzacz najlepiej jakiś niezbyt drogi i o pojemności 1 gb wystrarczający, najlepiej znanej dobrej firmy (tak tak mówie o creative) z słuchwkami od zestawu i takie cus w zupełności wystarcza jeśli nie zamierzasz tym szpanic tylko muzy słuchać :) ja osobiście mam muvo 512 z radiem i nie nqarzekam wszystko mi sie mieści a słuchawki cudo :) polecam
ps. jak mi ukradną lub zgubie to nie będe tydzień płakał jak ci z ipodami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wystarczy w zupełności 1GB mieści się ponad 100 piosenek co powinno w zupełności każdego zadowolić. Sam mam Creative Muvo V100 1GB był nie drogi 140zł i jestem z niego zadowolony. Polecam każdemu kto nie ma zamiaru oglądać zdjęć czy filmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam kupić odtwarzacz mp3, jednak nie wiem jaki. Reklamy kuszą Pentagramem Vanquish R Touch, jednak ja nie wiem co o tym myśleć: firma jest mi mało znana, a recenzje które czytałem nic nie mówią o jakości dźwięku.
Dlatego pytam co warto kupić? Interesuje mnie pojemność 2-8GB (optymalnie 4GB), cena do 500zł, dobrze żeby miał radio i działał także jako dysk wymienny. Przede wszystkim liczy się dla mnie jakość odtwarzanej muzyki i długość pracy na bateraich. Chiałbym też usłyszeć opinie ludzi mających dany model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 17:27, com5 napisał:

Interesuje mnie pojemność 2-8GB (optymalnie 4GB), cena do 500zł,
dobrze żeby miał radio i działał także jako dysk wymienny. Przede wszystkim liczy się dla mnie
jakość odtwarzanej muzyki i długość pracy na bateraich. Chiałbym też usłyszeć opinie ludzi
mających dany model.


Polecam Samsunga YP-T9J. Sam posiadam wersję 1 GB i jestem bardzo zadowolony. Jakość dzwięku bardzo dobra, posiada radio, dyktafon, przeglądarkę zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 17:47, Pingus napisał:

Polecam Samsunga YP-T9J. Sam posiadam wersję 1 GB i jestem bardzo zadowolony. Jakość dzwięku
bardzo dobra, posiada radio, dyktafon, przeglądarkę zdjęć.


Jak będę miał możliwość to na niego zerkne, ale jest troszke za drogi: kosztuje prawie 500zł za 2GB. Wolałbym coś tańszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.09.2007 o 18:08, com5 napisał:

Jak będę miał możliwość to na niego zerkne, ale jest troszke za drogi: kosztuje prawie 500zł
za 2GB. Wolałbym coś tańszego.


No, ale odtwarzacz jest naprawdę świetny. Posiada też możliwość nagrywania audycji radiowych. Możesz też spojrzeć na model YP-Z5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jaką jakość prezentuje Creative Stone Plus??

Oraz czym różni się Creative ZEN V i Creative ZEN V Plus oprócz ceny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować