Zaloguj się, aby obserwować  
WolfClub

Porada. Jaki odtwarzacz mp3 i czy warto :]

1629 postów w tym temacie

Ja mam iPoda Shuffle pierwszej generacji i na jakość muzyki zdecydowanie nie narzekam ;)

Drugiej generacji nie polecam (niby mniejszy, ale jakość dźwięku zauważalnie niższa).

20071014091930

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezły,ale na ile godzin starcza baterii?Ile masz pamięci?Czy brak wyświetlacza jakoś przeszkadza?Ja mam Pentagram Vanquish RT Video 5110 1GB.Jak na razie wystarcza mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 09:25, Lisun napisał:

Niezły,ale na ile godzin starcza baterii?Ile masz pamięci?Czy brak wyświetlacza jakoś przeszkadza?Ja
mam Pentagram Vanquish RT Video 5110 1GB.Jak na razie wystarcza mi.


Bateria wytrzymuje do 8-miu godzin. Nie narzekam, bo jeszcze nie zdarzyło się, żeby mi "zgasł" np w podróży. Pamięci mam 512Mb i przy takiej wielkości IMO wyświetlacz jest zbędny. Gdyby było 2Gb to już bym się denerwował, bo jakieś tam zarządzanie muzyką jest wtedy potrzebne. A tak.. ;)

Kupując "empetróchę" chciałem tylko odtwarzacz. Żadnego tam dyktafonu, radia, odtwarzania filmów i innych bajerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 10:32, razormw napisał:

a co sądzicie o ipodach nano II generacji??Ma ktoś??


Jak pisałem: miałem okazję porównać obydwa modele i druga generacja pod względem jakości dźwięku przegrywa wyraźnie z pierwszą, choć to ciągle dobry odtwarzacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z moim odtwarzaczem mp3 (iAudio G3, firmy Cowon), a mianowicie nie mogę przejść do trybu z słowami. Trzymam ten przycisk "Mode", ale nic się nie dzieje. W instrukcji jest napisane, że działa to dla specjalnie oznaczonych utworów (lyrics-marked tracks). Wie ktoś może jak można to zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam Creative MuVo V100 i nie narzekam. Słyszałem różne opinie np. że bardzo szybko soft sie psuje, że słuchawki wypadają z uszu. Ja takich problemów nie doświadczyłem. Kupując go miałem szczęście. W dniu kupna MM kosztował 120 zł, a teraz kosztuje 150 zł. Widziałem nawet w innym sklepie cenę równą 170 zł! Miałem szczęście. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam odtwarzacz Grundig MPaxx MP 600 / 1 GB .
Posiada on 1 GB pamięci. Niestety nie ma radia
:/ . Jak dla mnie jest on bardzo dobry. Służy mi nie tylko jako MP3,
ale również jako PenDrive ;P ( nie wiem czy tak się pisze ale wiecie o
co mi chodzi ;P ). Słuchawki też nie grają najgorzej, jednak gdy
podłączyłem słuchawki od Creativ''a, to od razu była lepsza jakość ;)
Ogółem ocena: 5,5 / 6 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

według mnie najlepiej mieć mp3 w telefonie i sporą kartę pamięci np: 2g dla wymagających no i przede wszystkim wygodne słuchawki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić SANSę firmy SanDisk (czyli nie jakaś tam nieznana).

http://www.medialider.pl/odtwarzacze-mp3/sandisk-sansa-e250-2gb.html

Solidna konstrukcja, metal + plastik. Dobre parametry dźwięku, sterowanie podobne do iPoda, fajny soft, filmiki się da odtwarzać, dobry wyświetlacz, radio. Nie wygląda też tandetnie. Kosztuje przyzwoicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc. Gdy wyjąłem moje mp3 z kompa pokazało się że dane zostały utracone
to z powodu że nie użyłem bezpiecznego usuwania sprzętu. Teraz moje mp3 nie chce otworzyć się
na PC, i muzyka jest jakby przyśpieszona, a część piosenek zniknęła z pamięci. Jak można rozwiązać ten problem i czy to jest wogóle możliwe? Z góry dziękuję.


PS: Wiem że ten temat jest o poradzie kupna nowej mp3, ale jeśli jest rozwiązanie na moje pytanie to
proszę je podać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi doradzić jakimi modelami można się zainteresować do 200zł, najlepiej żeby w tej sumie zmieściły się również dodatkowe słuchawki bo zwykle te firmowe są, lekko mówiąc, złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 16:50, pan m. napisał:

Mam pilne pytanie.Czy do MP3 Creative MuVo TX 256MB http://www.elektrobox.pl/produkt-Odtwarzacz_MP3_MuVo_256_TX-14263,224.html
mogę dokupić głośniki Creative SBS Vivid 60?
http://www.proline.pl/shop.php?prodid=CT+2.0+SBS+VIV+60+VI
Będzie pasować?Gdzie takie coś podpiąć?

Zdaje się że tak. Jest napisane że kabel łączący głośniki z mp3 to wyjście mini jack czyli wystarczy podpiąć kabelek w miejsce wyjścia słuchawkowego w mp3 :) Kabelek wygląda jak ten w słuchawkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 16:53, pan m. napisał:

Aha.Czyli,zamiast słuchawek,podpiąć w miejsce słuchawek głośniki?Tak?

Exacly, powinny działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować