Zaloguj się, aby obserwować  
WolfClub

Porada. Jaki odtwarzacz mp3 i czy warto :]

1629 postów w tym temacie

Hmm...jak teraz tak patrze,na tył głośników(tylko niewyraźna fotka)to widać kabel(ale nie widać końcówki),a wejście na słuchawki jest na środku jednego z głośników.Czy coś to zmieni?

20071219170321

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 17:03, pan m. napisał:

Hmm...jak teraz tak patrze,na tył głośników(tylko niewyraźna fotka)to widać kabel(ale nie widać
końcówki),a wejście na słuchawki jest na środku jednego z głośników.Czy coś to zmieni?

Nie raczej nie, podejrzewam że łączysz się tym kabelkiem a wejście słuchawkowe jest żeby podłączyć słuchawki :) ( w połączeniu głośników z mp3 zbędne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie najlepszym odtwarzaczem mp3 jest mały creativ ZEN, kosztuje on 130 złotych i ma 1 GB w porównaniu do konkurencyjnego IPODA mini, który kosztuje coś około 400 złoty i nie ma wyświetlacza! A z mp 4 polecam X life x90 albo X life x70.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Zen Stone Plus 2gb :). Ma wyświetlacz, dobrze gra, ilość pamięci też wystarczająca :). Jedynym dość sporym minusem jest długość życia tego cuda na po ładowaniu. Na akumulatorku ciągnie 7-8h :\. I upierdliwe jest to, że mozna go ładować jedynie przez USB, a tak to żyć nie umierać :). Kosztował 250zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mp4 firmy Grundig i probem bo nie wiem skąd wziąść na niego teledyski w formacie mp4 jeżeli toświe to proszę o odpoiedż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używał ktoś może pentagramów z dotykowymi ekranami?
Jak jest to wygodne w działaniu, oraz jaka jest jakość dźwięku?
Jest podatne na zarysowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja powiem tyle:

Apple iPod Shuffle - 2GB - 349 złotych dobry pod względem jakości dźwięku, do tego lekki i pojemny

Creative Zen stone - 1GB - 139 złotych rewelacyjnie niska cena jak na taki sprzęcik

i ewentualnie Mpio MG100 - 1GB - 269 złotych nic o nim nie wiem

z tego wszystkiego polecam oczywiście Creative Zen Stone ze względu na proporcje między ceną a możliwościami... Brakuje mu jedynie tunera fm, nie wiem czy to dla ciebie problem...

Ja osobiście wolę odtwarzacz pzrenośny na CD ze względu na jakość nagrań, nieporównywalnie lepszą od mp3... wogóle mp3... co to jest ?? paranoja jakaś.. Nawet Lem nie przypuszczał, zę kiedyś dojdzie do takiej kompresji dźwięku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 09:29, HumanGhost napisał:

Czy iriver X20 ma jakiś uchwyt na obudowie


nie, z tego co pamiętam nie ma... zresztą i tak jest zbyt "masywny" żeby nosić go na smyczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grr... przez edycję postu nie można dodawać zdjęć... cóż...

tutaj widać jak się ma X20 do i tak sporego iFP-ka (prawy górny) i dużej, dyskowej Karmy (lewy górny)

20071229170850

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 15:58, jackass napisał:

Właśnie zamówiłem Creative Zen.Czy ktoś ma ten playerek i może mi coś o nim powiedzieć
?

Mam go od grudnia i sprzęt jest świetny, bardzo dobra jakość dźwięku, ekranik 2,5 cala pozwala na komfortowe oglądanie filmów, wbudowany mikrofon dosyc dobrze wyłapuje otoczenie, sprzęt ma 2 minusy
-do zgrywania piosenek potrzebne są sterowniki ( dlatego od razu radzę sobie zrobić kopie zapasową płytki ze sterami)
- na odtwarzaczu bardzo widać odciski palców dlatego polecam kupić sobie jakieś etui
edit- zapomniałem o jednej sprawię mi czasami przy przewijaniu filmów zawieszał się odtwarzacz wtedy wystarczy zresetować mp4 - po chwili powinien znowu zacząć działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.02.2008 o 18:13, Ubq napisał:

- na odtwarzaczu bardzo widać odciski palców dlatego polecam kupić sobie jakieś etui


Mozesz polecic jakies tanie ? Ten clear case mnie nie przekonuje ,co o nim sadzis z?
>/.../
Rozumiem ze laduje sie go pod USB ale ile trwa ladowanie rozladowanej baterii ? Co oznacza jesli podczas ladowania w ikonce baterii na playerku pojawia sie tAKA MALA WTYCZKA ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 18:24, jackass napisał:


> - na odtwarzaczu bardzo widać odciski palców dlatego polecam kupić sobie jakieś
etui

Mozesz polecic jakies tanie ? Ten clear case mnie nie przekonuje ,co o nim sadzis z?

Mam Clear Case''a i uważam że jest dobry, jednak zwiększa ciężar MP4 co może być problemem poza tym
ogranicza wejście minijack i słuchawki z większą wtyczką mogą nie wejść, najlepszym rozwiązaniem jest chyba to sylikonowe etui, nie wiem tylko czy chroni ekran.

Dnia 22.02.2008 o 18:24, jackass napisał:

>/.../
Rozumiem ze laduje sie go pod USB ale ile trwa ladowanie rozladowanej baterii ?

Nie wiem szczerze mówiąc, zawsze odtwarzacz ładuje się przy okazji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 09:44, HumanGhost napisał:

Pytanko: czy ten Creative ma na obudowie jakiś uchwyt do zamocowania smyczy?

nie ma niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 09:44, HumanGhost napisał:

Pytanko: czy ten Creative ma na obudowie jakiś uchwyt do zamocowania smyczy?

Na samej obudowie nie. Co prawda etui Clear Case ma takie kółeczko i na nim można zamontować smycz tyle że to wydatek rzędu 40 zł :)
http://www.ceneo.pl/1064438

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.02.2008 o 09:21, Ubq napisał:

Mam Clear Case''a i uważam że jest dobry, jednak zwiększa ciężar MP4 co może być problemem

A nie jest tak ze jak jakis paproch dostanie sie pod niego to rysuje obudowe ? Tak jest np w PSP w takim samym Casie .O ekran jestem spokojny bo kupilem folie ktore sa fenomenalne i dobrze chronia od zarysowan a sa niewidoczne.Ten Clear Case nie brudzi sie jak te na telefony ? Jakos malo estetycznie to musi wygladac z pieknym ZENem w takim plastiku :/

Dnia 23.02.2008 o 09:21, Ubq napisał:

jest chyba to sylikonowe etui, nie wiem tylko czy chroni ekran.

No wlasnie wyglada fajnie i chowa kabelek na sluchawki ale kosztuje prawie 50zl :/ ekranik jak mowilem to folia mi chroni -polecam ja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować