Zaloguj się, aby obserwować  
WolfClub

Porada. Jaki odtwarzacz mp3 i czy warto :]

1629 postów w tym temacie

Dnia 10.04.2008 o 21:19, KŁEJK napisał:

Odnośnie iRiver''a ... czy to prawda że playery tej marki są jakoś bardziej wytrzymałe
na uszkodzenia mechaniczne ?


nie ma w tym żadnej magii - po prostu składane są z lepszej jakości materiałów/podzespołów, do tego staranniej niż inne odtwarzacze, co ma swoje odbicie w dźwięku czy właśnie szeroko pojętej wytrzymałości... przynajmniej do tej pory tak było...

ale jak się okazuje X20 (rebrandowany odtwarzacz insygnia) odstaje od typowej jakości riverów... podobnie jest z nowym E100...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje odtwarzacza mp3 2gb, z możliwie dobrymi słuchawkami, z wytrzymałym kablem. Zamierzam się na Vedia A3, niedawno kupiłem same słuchawki SRS-200 i są świetne, ale niestety tak je sponiewierałem, że trochę nie kontaktują... Dlatego właśnie szukam, takich o podobnej jakości (i cenie) do SRS, ale z dobrej jakości kablem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E mp3 to stara generacj ja tam wolę iPod''a ^^
A więc nie warto już inwestować w mp3 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno stwierdziłem, że czas wymienić mój stary odtwarzacz na coś lepszego. Szukam odtwarzacza mp4 w okolicach 300 - 400 zł. Czego potrzebuję konkretnie? Chce aby odtwarzacz był mały i poręczny. Przydałby się czytnik kart SD (lecz nie jest konieczny). Ogólnie pojemność to tak koło 4 GB, nie zaszkodzi większa. Mam na oku te dwa:

http://allegro.pl/item356651736_pentagram_wave_mp4_dotykowy_ekran_2_8_8gb_ex tra.html
http://allegro.pl/item351615787_creative_zen_4gb_odtwarzacz_mp3_mp4_slot_s d_416.html

Co sądzicie o tych w/w i czy macie inne propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam MP4 i bardzo sobie ją chwalę naprawdę dużo lepsza od MP3 bo mam więcej możliwości.Filmy można oglądać zdięcia zresztą ci co mają te MP4 sami wiedzą :P
Ps.Np.Jak sie ogląda zdięcia czy filmy to nie jest to jakoś może strasznie fajnie oglądać na takim małym ekraniku ale cóż zawsze jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 09:12, Dekerinho6 napisał:

Ja tam mam MP4 i bardzo sobie ją chwalę naprawdę dużo lepsza od MP3 bo mam więcej możliwości.Filmy
można oglądać zdięcia zresztą ci co mają te MP4 sami wiedzą :P
Ps.Np.Jak sie ogląda zdięcia czy filmy to nie jest to jakoś może strasznie fajnie oglądać
na takim małym ekraniku ale cóż zawsze jest :P


Ja też mam MP4 ale na nim nie da się oglądnąć żadnego filmu ponieważ monitorek jest za mały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 10:02, Dekerinho6 napisał:

Wiesz to zależy jaki typ model no nie na każdym niestety da sie oglądać filmów lub zdięć
ale w większości sie da.


Ja mam firmy MPOWER. Nawet fajny ale monitorek mały. Więc jaki ty posiadzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 20:56, 332 napisał:

E mp3 to stara generacj ja tam wolę iPod''a ^^
A więc nie warto już inwestować w mp3 xD


Dlaczego nie??? Ja nie posiadam ale zastanawiam sie nad zakupem np. daleka podróż a nie ma gdzie naładować sprzętu a tu dasz bateryjke i działa dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 09:01, gothicerofan napisał:

ja polecam Vanqish R Touch firmy Pentagram jest w dechę sam go mam :)


Dołączam się. Też mam ten wyjeb... super odtwarzacz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na mnie ciąży fatum :P Co pół roku mi się psuje odtwarzacz :P:P Miałem już 3 mp3 i jedną mp4, teraz sobie mam zamiar kupić jakąś mp3 2-4GB do 200zł(kupienie mp4 to był błąd, wyjeżdżasz gdzieś i ci po 3-5godzinach pada i tyle rozrywki było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 19:57, Mac Cry napisał:

Warto to mp3 kupic? Chodzi mi o jakośc muzyki, bo na wyświetlaczu nie specjalnie mi zależy.
Jaki jeszcze polecacie do 100zł?

MuVo moim zdaniem to bzdet .W takiej cenie to polecam Creative Zen Stone 1GB kupisz a są naprawdę fajne i przyjemne .Zen Stone Plus są z wyświetlaczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej. mam player nwe003 od Sonego - i po ponad roku użytkowania pod szybką osłaniającą wyświetlacz zebrało się trochę pyłków. kiedy tak miałem z discmanem, zwyczajnie go rozkręciłem i wyczyściłem. ale mp3 jest tak upakowane, że boję się ruszyć, żeby nie zepsuć. skrobnie ktoś jakiś tutorial w miarę możliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item370695682_mp3_creative_zen_stone_plus_2gb_radio_fm_vat_wwa.htm l
Myślę o tym odtwarzaczu mp3, przede wszystkim chodzi mi o to żeby długo trzymała bateria - akumulator. Jeśłi ktoś ma własnie taki odtwarzacz to prosze o opinię co do działania i baterii. Ewentualnie polećcie coś godnego uwagi. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 19:00, marian538 napisał:

http://allegro.pl/item370695682_mp3_creative_zen_stone_plus_2gb_radio_fm_vat_wwa.htm
l
Myślę o tym odtwarzaczu mp3, przede wszystkim chodzi mi o to żeby długo trzymała bateria
- akumulator. Jeśłi ktoś ma własnie taki odtwarzacz to prosze o opinię co do działania
i baterii. Ewentualnie polećcie coś godnego uwagi. Pozdro.

Też mam Zen Stone ,ale bez Plus (nie ma wyświetlacza).Bateria trzyma ponad 10h spokojnie .Odtwarzacz jest malutki i świetnie leży w dłoni .Leciutki ,błyszczący i nie do zdarcia .Jeśli coś takiego potrzebujesz to w tej cenie chyba lepszego nie znajdziesz.Jakość dźwięku dobra choć nie powala ani głośnością ani basami.Może wina dołączanych słuchawek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś chce bardzo dobrej jakości dźwięku to polecam iPoda lub Creative ZEN - innej możliwości raczej nie ma. Sam ostatnio kupiłem iPoda Nano 8GB, bateria trzyma ok. 22 godziny ciągłego słuchania, interfejs wspaniały, obsługa bardzo prosta no i dodatkowy plus - możliwość scrobblowania słuchanych na iPodzie do last.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować