Zaloguj się, aby obserwować  
WolfClub

Porada. Jaki odtwarzacz mp3 i czy warto :]

1629 postów w tym temacie

Dnia 05.02.2009 o 18:39, mas1213 napisał:

> Ja również mam odtwarzacz MP4 i żałuję że go kupowałem strata pieniędzy, ale trudno...

> Wtedy Ipodów jeszcze chyba nie było
ja powiem tak ja miałem MP3 ale go sprzedałem . Bo mam telefon . na telefonie moge
oglondać filmy słuchac muzyki być w necie i siedzieć na GG wiec po co mam wydawać na
jakieś Ipody , MP3 , MP4 itp :D strata kasy :D jak dla mnie ;D


Ale w telefonie długo baterie nie wytrzymują a w Ipodach to do kilku dni nawet jak intensywnie słuchasz muzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 18:26, Dekerinho6 napisał:

Ja również mam odtwarzacz MP4 i żałuję że go kupowałem strata pieniędzy, ale trudno...
Wtedy Ipodów jeszcze chyba nie było

Tak z ciekawości: to kiedy Ty go kupiłeś? I czemu żałujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 18:40, KHRoN napisał:

nie rozumiem... dla Ciebie liczy się tylko ilość błyskających światełek? a jakość wykonania,
jakość serwisu gwarancyjnego, jakość obsługi i jakość dźwięku już się nie liczą?

... w takim razie faktycznie kup sobie coś, co ma błyskające diody i "nieminimalistyczny"
wygląd... a jak się zepsuje, to zamiast użerać się z serwisem, kup sobie nowy... ;)

To jedynym producentem, który produkuje odtwarzacze mp3 jest Apple, tak? Mi wydaje się, że są inne "empetrójki", nie kosztujące tyle co iPody, a nie będące gorszymi... A co do designu iPodów - fajny, naprawdę ładne są, ale to nie jest najważniejsze, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 18:43, kitek0101 napisał:

> Ja również mam odtwarzacz MP4 i żałuję że go kupowałem strata pieniędzy, ale trudno...

> Wtedy Ipodów jeszcze chyba nie było
Tak z ciekawości: to kiedy Ty go kupiłeś? I czemu żałujesz?


Ipoda kupiłem 2 miesiące temu a MP4 to ze 3 lata już mam :P żałuje że kupiłem MP4 bo jest wielka i źle się ją trzyma itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 18:48, Dekerinho6 napisał:

> > Ja również mam odtwarzacz MP4 i żałuję że go kupowałem strata pieniędzy, ale
trudno...
>
> > Wtedy Ipodów jeszcze chyba nie było
> Tak z ciekawości: to kiedy Ty go kupiłeś? I czemu żałujesz?

Ipoda kupiłem 2 miesiące temu a MP4 to ze 3 lata już mam :P żałuje że kupiłem MP4 bo
jest wielka i źle się ją trzyma itp

Pierwsze iPody wyszły w 2001 roku. A więc, gdy kupowałeś MP4 już były :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.02.2009 o 18:55, kitek0101 napisał:

Pierwsze iPody wyszły w 2001 roku. A więc, gdy kupowałeś MP4 już były :P


Ale wtedy sie jeszcze na tym nie znałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 18:47, kitek0101 napisał:

To jedynym producentem [...] jest Apple [...] są inne "empetrójki",
nie kosztujące tyle co iPody, a nie będące gorszymi...


dokładnie, nie zrozumieliśmy się po prostu... co miałem to to, iż wydanie przy zakupie określonej ilości pieniędzy daje w efekcie "dobry" pod wieloma względami odtwarzacz (masywny, trwały, wygodny w obsłudze i przyjemny w użytkownaniu)... podczas gdy kupno "byle czego" skutkuje dokładnie takimi wrażeniami z użytkowania...

Dnia 05.02.2009 o 18:47, kitek0101 napisał:

co do designu iPodów - fajny, naprawdę ładne są, ale to nie jest najważniejsze, prawda?


jeśli "ładność" idzie w parze z "trwałością" (gdzie "trwały" znaczy "trwały i dobrze grający"), to jest to ważne... jeśli zaś jesteś w stanie wskazać odtwarzacz "brzydki ale trwały", to będzie to antyprzykładem, podważającym twierdzenie jakoby "ładność" idzie w parze z "trwałością"

po prostu firma, która chce zrobić "dobry" odtwarzacz, nie może sobie pozwolić żeby wyglądał on "nieładnie"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 19:21, KHRoN napisał:

> To jedynym producentem [...] jest Apple [...] są inne "empetrójki",
> nie kosztujące tyle co iPody, a nie będące gorszymi...

dokładnie, nie zrozumieliśmy się po prostu... co miałem to to, iż wydanie przy zakupie
określonej ilości pieniędzy daje w efekcie "dobry" pod wieloma względami odtwarzacz (masywny,
trwały, wygodny w obsłudze i przyjemny w użytkownaniu)... podczas gdy kupno "byle czego"
skutkuje dokładnie takimi wrażeniami z użytkowania...

Nie zachęcam do kupna byle czego, nie warto. Chcę tylko zwrócić uwagę na to, że są alternatyw dla iPodów.

Dnia 05.02.2009 o 19:21, KHRoN napisał:

> co do designu iPodów - fajny, naprawdę ładne są, ale to nie jest najważniejsze,
prawda?

jeśli "ładność" idzie w parze z "trwałością" (gdzie "trwały" znaczy "trwały i dobrze
grający"), to jest to ważne... jeśli zaś jesteś w stanie wskazać odtwarzacz "brzydki
ale trwały", to będzie to antyprzykładem, podważającym twierdzenie jakoby "ładność" idzie
w parze z "trwałością"

po prostu firma, która chce zrobić "dobry" odtwarzacz, nie może sobie pozwolić żeby wyglądał
on "nieładnie"...

To fakt. Ale iPody mają specyficzny, minimalistyczny design. O iPodzie jest nawet wzmianka w książce "Design XX wieku". Bo odtwarzacze Apple''a są nie tylko "ładne" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam do powiedzenia na temat "Jaki odtwarzacz mp3 i czy warto" tylko jedno zdanie, a mianowicie: Nigdy nie kupujcie Pentagramów z dotykowym panelem! Żeby uzasadnić moje zdanie napisze kilka słów o tych wynalazkach... Około 2 lat(?) temu kupiłem mega-super-wypasiony odtwarzacz Vanquish R-Touch 4GB, (stał on wtedy gdzieś 409 zł o ile pamiętam) dodatkowo dokupiłem kartę 2GB, od początku cały ten dotykowy panel nieźle mnie wkurzał... czasami się przywieszał, nie reagował na dotyk, nie wspomnę już o naciskaniu mokrymi rękami... najlepsze jest to kiedy budzę się rano, w pokoju dość zimno, odtwarzacz też zimny (bo w końcu z tyłu metalowy), włączam go, nic nie dotykam tylko sam podmuch ciepłego oddechu wprawia "klawisze w działanie" :) jeszcze nie opanowałem tej umiejętności na tyle aby naciskać w ten sposób na wybrany klawisz :D ale może kiedyś :P po jakimś roku użytkowania zepsuł się slot na karty microSD, musiałem wyciągać ją nożyczkami :D, nie wiem jak nawigacja w nowych modelach, ale myślę że dużo się nie zmieniło... do tego oprogramowanie pozostawia wiele do życzenia... Co prawda odtwarzacz ten służy mi do dziś, ale jakbym miał kolejny raz wybierać wolałbym kupić jakiegoś 1GB Creative'a za taką cenę :)
Mam nadzieję że zniechęciłem niektórych do kupna tego badziewia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie. Zastanawiam się nad kupnem odtwarzacza MP3 z bardzo dobrą ( może być i ekstra ) jakością dźwięku. Zastanawiam się nad Creativem Zen X-Fi i iPod''em Classic.
W tym pierwszym przyciąga mnie ten dopisek X-Fi w nazwie. Ludzie mówią, że jakość dźwięku jest nie z tej ziemi, a i odtwarzacz ten zbiera wysokie noty.
Jednak podczas rozmowy, kolega stwierdził, że powinienem brać iPoda.
Nie wiem na co się ostatecznie zdecydować. Mam nadzieję, że pomożecie mi w wyborze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 17:00, Kur0 napisał:

Poszukuje jakiegos nie zadrogiego odtwarzcza MP3 albo MP4, najlepiej w cenie tak do 70zl
z hakiem ;]
Najlepiej PHILIPSA albo CREATIVA.


Za 70 złotych ( tak mniej więcej ) Kupisz tylko MP3 z tych lepszych... Bo w tych pieniądzach na MP4 się nie zmieścisz ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi jest MP4 nie potrzebne, ponieważ słucham tylko muzyki a nie oglądam nic na MP4 itp. , dlatego wole wydać mniej i kupić lepszą MP3 niż gorszą MP4 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 10:09, Kur0 napisał:

Mi jest MP4 nie potrzebne, ponieważ słucham tylko muzyki a nie oglądam nic na MP4 itp.
, dlatego wole wydać mniej i kupić lepszą MP3 niż gorszą MP4 ;]


No to skoro tak to polecam MP3 firmy KORR 1GB pamięci w sam raz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 08:26, Dekerinho6 napisał:

Za 70 złotych ( tak mniej więcej ) Kupisz tylko MP3 z tych lepszych...

Ekhm...LEPSZYCH?! Jakieś konkrety? Z chęcią kupiłbym sobie coś ''z lepszych'' za 70 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 16:45, ko?nik napisał:

> Za 70 złotych ( tak mniej więcej ) Kupisz tylko MP3 z tych lepszych...
Ekhm...LEPSZYCH?! Jakieś konkrety? Z chęcią kupiłbym sobie coś ''z lepszych'' za 70 zł...


No to jeśli chodzi o MP3 to Korr''a 1GB ?? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować