Zaloguj się, aby obserwować  
WolfClub

Porada. Jaki odtwarzacz mp3 i czy warto :]

1629 postów w tym temacie

Ile mniej więcej kosztuje odtwarzacz mp3 około 2GB? Ostatnio w markecie widziałem takie małe, białe kostki bez wyświetlacza 2GB Grundiga za około 80 plnów. Zastanawiam się jak one są zasilane, bo AAA chyba nie wejdzie do tego? Potrzebowałbym czegoś taniego tylko do odtwarzania muzyki, bo na razie mam stary odtwarzacz firmy Digison 1GB z pękniętą szybką, który na dodatek bardzo szybko żre baterie oraz Philipsa 512 Mb, którego pożyczam od brata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2009 o 22:47, Vandaeriel napisał:

Ile mniej więcej kosztuje odtwarzacz mp3 około 2GB? Ostatnio w markecie widziałem takie
małe, białe kostki bez wyświetlacza 2GB Grundiga za około 80 plnów. Zastanawiam się jak
one są zasilane, bo AAA chyba nie wejdzie do tego? Potrzebowałbym czegoś taniego tylko
do odtwarzania muzyki, bo na razie mam stary odtwarzacz firmy Digison 1GB z pękniętą
szybką, który na dodatek bardzo szybko żre baterie oraz Philipsa 512 Mb, którego pożyczam
od brata.


Ceny na allegro wahają się od 40 zł do 180zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 GB za jakieś 120 powinieneś mieć. Zależy też, czy chcesz mieć z radiem :).

Np, ja swojego 4 GB kupiłem za 200 zł, z radiem, firma MOORE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2009 o 07:57, Baluk25 napisał:

Np, ja swojego 4 GB kupiłem za 200 zł, z radiem, firma MOORE.


Jezeli zalezy komus tylko i wylacznie na odtwarzaczu MP3, bez zbednych bajerow, to na allegro mozna dostac :
Creative MuVo T100 4GB za 80zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja miałem mp4 i skończyła w pudełku nigdy nie używałem radio było w niej do dup[y dlatego wolę telefon karta pamięci 4 GB, głośnik, słuchawki, przyzwoite radio z rds czego chcieć więcej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić odtwarzacz Mp3 o pojemności 2gb, jak najlepszy, jak najtaniej. Tak do 100zł dostanę coś w miarę dobrego? Chodzi mi o sam odtwarzacz, radio czy dyktafon.

Lepiej żeby miał wyświetlacz i można byłoby ładować baterię, a nie dokupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm widzę,że temat naprawdę dla laików. Przydałoby się jakieś faq czy cuś. Bo teraz każdy lepszy odtwarzacz nie ma zewnętrznej baterii a wbudowaną i ładowaną poprzez np. port usb.

I jeśli chcecie coś co tylko gra to możecie kupić najtańsze możliwe badziewie,które wam się spodoba i ma tyle pamięci ile chcecie :) Porządne rzeczy kosztują trochę drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 12:31, dawidos160 napisał:

> Co możecie mi powiedzieć o tym odtwarzaczu? http://www.allegro.pl/item712015585_mp_x_38_mp4_odys_4_gb.html


Szukasz dobrego dźwięku czy czegoś co tylko gra ?

Czegoś co tylko gra ;D Niepotrzebuję jakiejś super jakości , chodzi tylko o pojemność, no i żeby grało ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 17:28, 663marcin napisał:

> > Co możecie mi powiedzieć o tym odtwarzaczu? http://www.allegro.pl/item712015585_mp_x_38_mp4_odys_4_gb.html

>
>
> Szukasz dobrego dźwięku czy czegoś co tylko gra ?
Czegoś co tylko gra ;D Niepotrzebuję jakiejś super jakości , chodzi tylko o pojemność,
no i żeby grało ;D


To weź to, albo poszukaj czegoś jeszcze tańszego. W tych cenach to wszystko jeden i ten sam badziew ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 17:41, darth_16 napisał:

Czy ktoś może mi pomóc w wyborze mp4? Chodzi mi o jakiś nowszy model Creativa z dużym
LCD, najlepiej z Wi-Fi. 4GB najlepsze będą. :)


http://www.allegro.pl/item753473154_mp4_creative_zen_x_fi_16gb_z_wi_fi.html

Jedyny posiadający Wi-Fi, ogólnie Creative Zen najlepiej pasuje do opisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da radę kupić dobre mp3/4
- min. 8GB
- obowiązkowo z wyświetlaczem
- do 300zł?
Jak najdłuższy czas działania mile widziany. Reszta chyba obojętnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować