Zaloguj się, aby obserwować  
WolfClub

Porada. Jaki odtwarzacz mp3 i czy warto :]

1629 postów w tym temacie

Dnia 01.01.2011 o 11:52, Asthariel napisał:

> A co, drodzy Forumowicze, proponujecie, jeśli chcę kupić odtwarzacz mp3 lub mp4
(to akurat
> nie robi mi różnicy) do 120 zł? Używany najlepiej by mi pasował, i miło by było,
gdyby
> miało wejście na kartę sd/micro sd.
Sansa Clip - mały, tani, a jakość dźwięku bardzo dobra.


A mógłbyś mi polecić jakieś słuchawki do tego odtwarzacza? Najlepiej w okolicach 50-60 zł, budżet mam ograniczony niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 01.01.2011 o 17:26, Taivoun napisał:


A mógłbyś mi polecić jakieś słuchawki do tego odtwarzacza? Najlepiej w okolicach 50-60
zł, budżet mam ograniczony niestety.

Creative Ep-630 http://allegro.pl/salon-creative-ep-630-hi-fi-nie-kupuj-podrobek-i1386603397.html
Dobrze się zgrywają i z Clipem, i z Sansą Fuze (model droższy, z lepszym ekranem), ale łatwo sie psują, warto mieć gwarancję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2011 o 18:08, Asthariel napisał:

Creative Ep-630 http://allegro.pl/salon-creative-ep-630-hi-fi-nie-kupuj-podrobek-i1386603397.html
Dobrze się zgrywają i z Clipem, i z Sansą Fuze (model droższy, z lepszym ekranem), ale
łatwo sie psują, warto mieć gwarancję.


Postanowiłem odczekać na razie chwilę z kupnem odtwarzacza i zakupiłem słuchawki. Sennheisery CX300 - myślę, że to dobry wybór. Później dokupię Sansa Clip +.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam pilnie mp3 dla dziewczyny na urodziny i nie wiem co wybrać , sam posiadam creative zen i jestem zadowolony ale wiem ze osoba nie była by zadowolona z takiego dużego wyświetlacza.
Coś co będzie dość długo chodziło , bateria wytrzymywała kilkanaście godzin .


Mam do wydania 200 zł , ale jak by było coś dobrego i tańszego było by na pewno lepiej dla mnie.
Coz tych modeli spokojnie wybrać a czego lepiej nie kupować ?
Pomóżcie proszę Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karolekx23x, ja jestem zdania, że parę tych odtwarzaczy mp3 to nam się udało ;)
Zwłaszcza z serii GoGear. Wrzuciliśmy w nie funkcję FullSound, czyli technologię regeneracji jakości utworów muzycznych do stanu sprzed ich skompresowania do formatu mp3, zadbaliśmy o to by odtwarzacz grał bez przerwy długo- i co jak co, ale 22 godziny ciągłego grania w tym to wynik całkiem udany.
Do jakości wykonania obudowy też ciężko mieć zastrzeżenia – w modelu, który wymieniasz w linku zastosowane zostały aluminiowe elementy obudowy, także powinien bez problemu przetrwać parę upadków i zgnieceń ;).
Jeśli byłbyś ciekaw wszystkich funkcji odtwarzacza Philips RaGa z serii GoGear, odwiedź oficjalną stronę Philips. W przypadku pytań pisz na ekspert@philips.com – postaram się pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2011 o 17:02, Graszcz napisał:

przydalby sie tu przypiety post z wielkim napisem SANSA CLIP+/FUZE


I myślisz że coś by zmienił? Nie od dziś wiadomo że przypiętych postów się nie czyta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2011 o 17:08, rob006 napisał:

> przydalby sie tu przypiety post z wielkim napisem SANSA CLIP+/FUZE
I myślisz że coś by zmienił? Nie od dziś wiadomo że przypiętych postów się nie czyta
:D

chyba masz racje przyjacielu, wystarczy spojrzec na Zdjecia Forumowiczow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Planuję kupić odtwarzacz sandisk sansa fuze i ciekawi mnie jedna rzecz . Czy można dzięki niemu scrobblować utwory na last.fm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiada ktoś iRiver Spinn? Jestem ciekaw opinii. Muszę się przejść do sklepu i zobaczyć czy te sterowanie faktycznie jest takie niewygodne jak niektórzy mówią czy tak rewelacyjne jak mówią inni. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Creative Zen Style 100 czy Sansa? W ogóle idzie dostać Sansę gdzieś w Wawie? Widziałem właśnie Creative za około 180 złoty, 8 giga i strasznie mnie kusi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2011 o 19:53, Graszcz napisał:

jakis pomysl na skorygowanie wejscia na sluchawki (za luzno wchodzi,sansa clip)?

Staqcja lutownicza z gorącym nadmuchem i wlutowanie nowego, możliwe że mają taką w serwisie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj podczas odtwarzania muzyki mój Sansa Clip+ przestał działać, po prostu się wyłączył. Próbuję włączyć - nic. Podłączam do ładowarki - nic, podłączenie do kompa też nic nie dało. Co jest grane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
polecam odtwarzacz mp3 firmy Vordon, świetny sprzęt za super cene,
Jakos że sprzęt jest sprowadzany z chin nie można go zakupić w sklepie, ale jest możliwość zamóić poprzez allegro lub ebay
Polecam firme Vordon!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kojarzy ktoś może starusieńki MP3 od Crative''a pełniące również funkcje pendrive''a? Jaki to model?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2011 o 17:52, PJ_MW napisał:

Jaki to model?

Creative MuVO (modeli bylo kilkanascie, wiec nie bede probowal trafic, ktory dokladnie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować