Zaloguj się, aby obserwować  
WolfClub

Porada. Jaki odtwarzacz mp3 i czy warto :]

1629 postów w tym temacie

Dnia 27.10.2014 o 15:22, Piotrek_K napisał:

Koncowka przy przewodzie nie bedzie pasowac:

Ależ będzie, wystarczy podłączyć kabel który dostałem do Sansy do tej ładowarki od Xperii. Ona jest dwuczęściowa, więc nie ma problemu z podłączeniem innego kabla USB.

Już taki głupi nie jestem, żeby próbować podłączać micro usb do portu na mini usb ;)

Mateuszencjowaty - znaczy, że jak podepnę pod tą ładowarkę zwykły kabel USB dodawany do Sansy, to jest możliwość, że nie będzie ładować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie mi też wyświetlacz w Clipie kompletnie nie pasował, dlatego szukałem ostatnich sztuk Fuze''a, na szczęście udało się znaleźć. Ale teraz spojrzałem na tę Zip/Sport (różnie na allegro widzę że go nazywają) i z wyglądu całkiem spoko. Akurat menu nigdy moim zdaniem nie było mocną stroną Sansy (szczególnie playlisty), jednak stosunek cena/jakość dźwięku powala. Więc skoro dźwiękiem nie odstaje to właśnie tym się będę w razie co interesował, dzięki za opinię. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2014 o 23:02, JayL napisał:

dlatego szukałem ostatnich sztuk Fuze''a, na szczęście udało się znaleźć.

A powiesz gdzie znalazles starego Fuze''a? Z checia bym sobie kupil ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2014 o 17:27, PAPISHON napisał:

Ona jest dwuczęściowa, więc nie ma problemu z podłączeniem innego kabla USB.

Takie buty. Myslalem, ze to pytanie na troche nizszym poziomie i raczej chodzilo o port, a nie ladowarke ;).

Co do samego modulu to powiem tak - zdarza mi sie ladowac ladowarka od tabletu moj telefon i problemow nie ma, a tablet wymaga troche wyzszego napiecia/natezenia (czy ktore to tam jest). Podejrzewam, ze tu bedzie podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podłączyłem ładowarkę z mojego Tipo pod Sanse Clip+ i wygląda na to, że ładnie ładuje. Ikonka baterii na to wskazuje - jak rozładuje do zera playerka, to spróbuje go naładować "sieciowo" i zobaczymy czy nie ma żadnej różnicy między ładowaniem z portu USB z laptopa a ładowarką. Podejrzewam, że nie powinno być większego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę niesprecyzowałem. ;p Kiedy kupowałem pierwszą mp3 jakieś 3-4 lata temu już ciężko go było dostać, ludzie polecali też Clipa, ale mi nie pasował. Ale znalazłem jeszcze parę sztuk Fuze''a na allegro. Teraz niestety nie ma nic, chyba że poszukasz na ebay''u, ale używana sztuka pewnie też długo nie pożyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować