Zaloguj się, aby obserwować  
WolfClub

Porada. Jaki odtwarzacz mp3 i czy warto :]

1629 postów w tym temacie

Dnia 22.08.2006 o 13:48, HumanGhost napisał:

Czy istnieje możliwość odblokowania radia w iRiver T10?


nie -> http://www.khron.pl/iriver_t10_pure_fm

Dnia 22.08.2006 o 13:48, HumanGhost napisał:

Wersje europejskie fajnych odtwarzaczy są beznadziejne. Co za głupie prawo, ktoś sobie wymyslił.
:-/


chodzi o podatek od radia zawarty w cenie odtwarzacza... (żeby potem abonamentu nie trzeba było płacić ;] )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 14:26, KHRoN napisał:

chodzi o podatek od radia zawarty w cenie odtwarzacza... (żeby potem abonamentu nie trzeba było płacić ;] )


No właśnie, beznadzieja. Pewnym wyjściem jest kupno od kogoś kto sprowadza odtwarzacze ze Stanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś posiada/miał kontakt z odtwarzaczem Pentagram Vanquish FM RT. Mam kilka pytań odnośnie tego odtwarzacza:
1. Jak się sprawuje (ogólnie, chodzi głównie o awaryjniość)
2. Jakość dźwieku- na standardowych słuchawkach lub innych jeśli ktoś ma.
3. Jaki jest sposób jego ładowania (USB?)
4. Jak wygląda sprawa z tym transmiterem fal radiowych??

Chodzi głównie o opis z tej strony:
http://www.ram.net.pl/product_info.php?products_id=1119
czy w Polsce można z tego transmitera korzystać zgodnie z prawem czy z jego pominięciem (wersja w UE ma wyłączony transmiter i trzeba program z dołączonego CD mu wgrać)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 23:21, KHRoN napisał:

> 4. Jak wygląda sprawa z tym transmiterem fal radiowych??

działa, ale trzeba sobie go odblokować: http://forum.mp3store.pl/index.php?showtopic=7957
transmiter sam w sobie nie jest zły, ale nie oczekuj od przekazu radiowego cudów :)


Że na płytce jest oprogramowanie z odblokowanym transmiterem to wiem (tyle doczytałem na stronie).
Póki co samochodu nie mam, a w domu mam komputer, a jak chodzę po mieście to wolę mieć kontakt słuchowy ze światem, więc taki gadżet narazie mi nie jest potrzebny.
Póki co próbuje zorientować się w całym tym "bałaganie" który został stworzony przez producentów/speców od reklamy/i inne źródła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 23:32, T4KEDA napisał:

Póki co próbuje zorientować się w całym tym "bałaganie" który został stworzony przez producentów/speców
od reklamy/i inne źródła.


najprościej jest wybrać sprawdzone rozwiązanie :)

jeżeli chcesz kupić coś taniego a dobrego, to celuj w odtwarzacze Sandisk - niektóre mają nawet slot na kartę pamięci więc można je w przyszłości "powiększyć", a jeżeli chcesz wydać więcej, to zastanów się nad czymś typu iriver czy iAUDIO... te odtwarzacze nie są przereklamowane, ich jakość mówi sama za się :) tak czy siak w każdym przypadku słuchawki Creative EP-630 sprawdzają się całkiem dobrze (przynajmniej jak dotąd nikt się na nie nie skarżył) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 23:46, KHRoN napisał:

jeżeli chcesz kupić coś taniego a dobrego, to celuj w odtwarzacze Sandisk - niektóre mają nawet
slot na kartę pamięci więc można je w przyszłości "powiększyć", a jeżeli chcesz wydać więcej,
to zastanów się nad czymś typu iriver czy iAUDIO... te odtwarzacze nie są przereklamowane,
ich jakość mówi sama za się :) tak czy siak w każdym przypadku słuchawki Creative EP-630 sprawdzają
się całkiem dobrze (przynajmniej jak dotąd nikt się na nie nie skarżył) ;)


Dzięki za radę, jak będę kupował odtwarzacz to się dostosuje do twojej rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 13:16, smigolx napisał:

polecam ci creative to chyba najlepsza firma troche droga ja jestem zadowolony z mojej 512


SONY lepsze= droższe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 13:16, smigolx napisał:

polecam ci creative to chyba najlepsza firma troche droga ja jestem zadowolony z mojej 512


Nie najlepsza. I nie taka droga. Miałem kupić Creativa, ale jak sie nasłuchałem o tandetnych obudowach, które się po jakimś czasie rozłażą w dłoni to odpuściłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 25.08.2006 o 14:14, HumanGhost napisał:

Nie najlepsza. I nie taka droga. Miałem kupić Creativa, ale jak sie nasłuchałem o tandetnych
obudowach, które się po jakimś czasie rozłażą w dłoni to odpuściłem.

EE...bzdura...Creativa MuVo mam ponad dwa lata i wszystko cacy.

Ostsnio zakupiłem Creativa Zen Nano Plus 512 Mega i jestem bardzo zadowolony...
...ale owszym design obódów tych mp3 playerów nie jest ładny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 14:31, Minsc i Boo napisał:

EE...bzdura...Creativa MuVo mam ponad dwa lata i wszystko cacy.


To jesteś pierwszy. Znajdź jeszcze z parenaście takich opinii to mi sie statystyka "za i przeciw" wyzeruje. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 14:33, HumanGhost napisał:

> EE...bzdura...Creativa MuVo mam ponad dwa lata i wszystko cacy.

To jesteś pierwszy. Znajdź jeszcze z parenaście takich opinii to mi sie statystyka "za i przeciw"
wyzeruje. ;-)


Ha to już dwie opinie! Znajomy z którym pracuje zakupił sobie kolejnego MuVo(wcześniej miał 128) i też zadowolony.
A z mp3 playreami wiadomo .....to nie pancerny sprzęt...trza uważać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 13:16, smigolx napisał:

polecam ci creative to chyba najlepsza firma troche droga ja jestem zadowolony z mojej 512


chyba firma, która robi najlepsze masówki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było o wielkich firmach, producentach mp3. A czy ktoś moze coś powiedzieć o firmie Manta? Znalazłem dziś na mieście w sklepie kilka róznych odtwarzaczy tej firmy i powiem szczerze, że prezentują się całkiem całkiem. Wyglądają na solidne i są ciekawie wykonane a przy tym bardzo małe.
Znacie jakies strony z testami tych urządzeń? Bo nigdzie nie mogę znaleźć jakiś opinii o tym sprzęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odtwarzacze manta to chińskie odtwarzacze no-name z nadrukiem "manta"... niestety...

testów ani opinii generalnie nie ma, ponieważ osoby mające takie odtwarzacze nie chcą się dzielić opiniami (z różnych powodów: bo nie, bo nie mają neta, bo nie są to opninie nazbyt pochlebne)... a testów nie ma, ponieważ takim odtwarzaczom się testów nie robi...

Czy Warto Mm 211 (manta):
http://forum.mp3store.pl/index.php?showtopic=9085&hl=manta

Problem, Manta MM212 Demon 128 MB:
http://forum.mp3store.pl/index.php?showtopic=5489&hl=manta

... i inne - poszukaj sam na forum... pozatym np.:

http://twojepc.pl/artykuly.php?id=manta_strider_b
http://twojepc.pl/artykuly.php?id=test_trzech_payerow


---

wypada również podać ten link: http://en.wikipedia.org/wiki/S1_MP3_Player

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 18:01, Lady Vader napisał:

Podpisuję pod Creativem, który ma tylko jedną wadę, a mianowicie kabel od słuchawek jest tak
długi że można się nim owinąć dwa razy:)


abstrachując od wszystkiego, to nie jest wina odtwarzacza samego w sobie tylko słuchawek... a słuchawki się wymienia, na jakie się żywnie podoba ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2006 o 18:19, KHRoN napisał:

abstrachując od wszystkiego, to nie jest wina odtwarzacza samego w sobie tylko słuchawek...
a słuchawki się wymienia, na jakie się żywnie podoba ;]


Co nie zmienia faktu że kabel jast za długi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2006 o 18:56, Lady Vader napisał:

Co nie zmienia faktu że kabel jast za długi

Zapomniałam dodać że chodzi mi o słuchawki w zestawie...więc jeżeli komus to bardzo przeszkadza to musi dodatkowo wywalić kasę na słuchawki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować