Zaloguj się, aby obserwować  
WolfClub

Porada. Jaki odtwarzacz mp3 i czy warto :]

1629 postów w tym temacie

zastanawiam sie czy kupic sobie teraz Pentagram Vanquish FM R 512 MB badz RT czy jakis drozszy np Creative Zen Nano Plus 512 MB czy tanszy troche od Creativa Pentagram Vanquish FM R/RT 1024 MB czy dolozyc do Noki 6600 i miec praktycznie wszystko w jednym ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak odtwarzacz korzysta z USB 2.0, a ja mam w kompie starsze USB to pliki będą się wolniej przesyłały, czy w ogóle się nie będą przesyłały? Dzięki z góry za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 15:25, El Puno napisał:

Jak odtwarzacz korzysta z USB 2.0, a ja mam w kompie starsze USB to pliki będą się wolniej
przesyłały, czy w ogóle się nie będą przesyłały? Dzięki z góry za odpowiedź.

powinny sie wolniej przesylac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Czy opłaca mi sie kupic odtwarzacz Creative MuVo Star Academy?Oto parametry>>
-Pojemnośc-256 MB Flash
-USB 2.0
-Cyfrowy Dyktafon
-Słuchawki
-Wyświetlacz
-Funkcja zewnetrznego dysku
-CENA>>89 ZŁOTYCH!!!!(Jak dla mnie to bardzo mało)(Nie dziwmy się,On jest w MediaMarkt:))


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam według mnie najfajniejszy odtwarzacz mp3 - Creative MuVo TX:

- pojemność 256 (ew. 512) MB
- USB 2.0
- Radio
- Dyktafon
- Niebieski wyświetlacz
- wiele ciekawych opcji
- przyjem,ne słuchawki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 20:32, NyGgA MiLy napisał:

Mam takie pytanie. Czy opłaca mi sie kupic odtwarzacz Creative MuVo Star Academy?Oto parametry>>

-Pojemnośc-256 MB Flash
-USB 2.0
-Cyfrowy Dyktafon
-Słuchawki
-Wyświetlacz
-Funkcja zewnetrznego dysku
-CENA>>89 ZŁOTYCH!!!!(Jak dla mnie to bardzo mało)(Nie dziwmy się,On jest w MediaMarkt:))




naprawdę tak tanio? Ale to oczywiscie promocja nie? Bo moja siora chce sobie kupić, mowi że byle jaki, no ale taka promocja- markowy(dobry) sprzęt w takiej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 20:43, amster22 napisał:

> Mam takie pytanie. Czy opłaca mi sie kupic odtwarzacz Creative MuVo Star Academy?Oto parametry>>

>
> -Pojemnośc-256 MB Flash
> -USB 2.0
> -Cyfrowy Dyktafon
> -Słuchawki
> -Wyświetlacz
> -Funkcja zewnetrznego dysku
> -CENA>>89 ZŁOTYCH!!!!(Jak dla mnie to bardzo mało)(Nie dziwmy się,On jest
w MediaMarkt:))
>
>
>
>
naprawdę tak tanio? Ale to oczywiscie promocja nie? Bo moja siora chce sobie kupić, mowi że
byle jaki, no ale taka promocja- markowy(dobry) sprzęt w takiej cenie



Taniutko,taniutko.Sam przez chwilę nie mogłem uwierzyć!Bez względu na wady,taka okazja nigdy się nie powtórzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci radzę : kup sobie Creative Muvo TX FM 512 MB. Ma te same funkcjem, plus radio i jeszcze kilka innych bajerków..... Ja go kupiłem w Alfie przed Wigilią za 299 zł, ale ostatnio w Vobisie widziałem ten model (ok miech temu): 512 MB( za ok 150 zł), 1 GB (ok 200 zł). Tera ceny może jeszcze zeszły w dół...... ale także zależy od tego jakie masz fundusze: jeśli nie za wysokie, kup sobie tego Creativa, którego wymieniłeś, zaś jeśli chcesz jakiś dobry mp3(z różnymi bajerkami) , spraw sobie ten co wspomniałem.....( w sumie ten co Ci zaproponowałem wg mnie lepiej wygląda[ i jest mniejszy - przez co łatwiej gdzieś go włożysz{ do kieszeni np.}])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm a jaki odtwarzacz mp3 polecacie, ale interesuje mnie aby miał:
- sporą pamięć (albo z możliwością wymiany)
- dobrą jakością dźwięku
- polskim menu
- wygodnym interfejsem
słuchawki to podstawa :D
Nie interesuja mnie zbędne bajery typu dyktafon czy otwieranie plików tekstowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 20:56, ciaputek napisał:

Ja Ci radzę : kup sobie Creative Muvo TX FM 512 MB. Ma te same funkcjem, plus radio i jeszcze
kilka innych bajerków..... Ja go kupiłem w Alfie przed Wigilią za 299 zł, ale ostatnio w Vobisie
widziałem ten model (ok miech temu): 512 MB( za ok 150 zł), 1 GB (ok 200 zł). Tera ceny może
jeszcze zeszły w dół...... ale także zależy od tego jakie masz fundusze: jeśli nie za wysokie,
kup sobie tego Creativa, którego wymieniłeś, zaś jeśli chcesz jakiś dobry mp3(z różnymi bajerkami)
, spraw sobie ten co wspomniałem.....( w sumie ten co Ci zaproponowałem wg mnie lepiej wygląda[
i jest mniejszy - przez co łatwiej gdzieś go włożysz{ do kieszeni np.}])



Heh.512 pamiątki.Dużo jak na 150 złotych.Niestety ja mam tylko do dyspozycji 100 zeta:(
Mnie tam wystarczy ten co wymieniłem,chociaz radio by sie przydało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie, prawie wszystkie Twe wymagania spełnia ten mp3 co przed chwilą wymieniłem.......Tylko, że ma angielskie menu, ale jest tak proste, że łatwo się połapać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 21:03, ciaputek napisał:

W sumie, prawie wszystkie Twe wymagania spełnia ten mp3 co przed chwilą wymieniłem.......Tylko,
że ma angielskie menu, ale jest tak proste, że łatwo się połapać :)


Najbardziej mi zależało na 2 pierwszych wymaganiach. Tylko, że hmmm, khem, noo 150 zł? A ja jeszcze oszczędzam na karte grafiki. Ale no cóż. Niedługo siostra ma urodziny to ja zaopiekuje się jej kasą :D A i jeszcze jedno żeby mp3 nie był bateriożerny ;) Ale nadal jestem otwarty na dalsze propozycje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie miałem 5 modeli różnych mp3 (sony i creative). Ten co napisałem właśnie miał najlepszą jakość dźwięku i najdłużej starcza bateria w nim ( jedna AAA starcza do słuchania naokrągło : 12-14 h mp3 , lub 10-11 h wma (typy plików)) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 21:12, ciaputek napisał:

W sumie miałem 5 modeli różnych mp3 (sony i creative). Ten co napisałem właśnie miał najlepszą
jakość dźwięku i najdłużej starcza bateria w nim ( jedna AAA starcza do słuchania naokrągło
: 12-14 h mp3 , lub 10-11 h wma (typy plików)) :)



Zawsze można jeszcze nosic kilka zapasowych paluszków;)To takie praktyczne rozwiązanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie tak :), ale ja mówiłem ile gra na jednej bateryjce (im dłużej gra na jednej baterii, tym kupujesz ich mniej, i masz więcej kasy, co nie???)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 21:51, ciaputek napisał:

W sumie tak :), ale ja mówiłem ile gra na jednej bateryjce (im dłużej gra na jednej baterii,
tym kupujesz ich mniej, i masz więcej kasy, co nie???)



Nooo;)Ale na podróz np.pociagiem warto kupic kilka zapasowych paluszków:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to inny temat:D
Czy wiecie co to cyfrowy dyktafon?I czy on sie rózni od zwykłego?
Bo w obserwowanej przezemnie ''''empetrójce'''' jest takie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować