Zaloguj się, aby obserwować  
WolfClub

Porada. Jaki odtwarzacz mp3 i czy warto :]

1629 postów w tym temacie

Dnia 24.12.2006 o 18:43, ziomas1222 napisał:

Co sadzicie o odtwarzaczu z firmy nox ?


NOX? Nigdy o czymś takim nie słyszałem. Jesteś pewien, że istnieje taka firma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 18:45, Adamzzz napisał:

> Co sadzicie o odtwarzaczu z firmy nox ?

NOX? Nigdy o czymś takim nie słyszałem. Jesteś pewien, że istnieje taka firma?


mm no taki mam... N takie o w srodku z jakas strzalka -> i X to chyba nox...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 18:43, ziomas1222 napisał:

Co sadzicie o odtwarzaczu z firmy nox ?


Zapewne jest to zwykły odtwarzacz z napisem NOX. Ciezko powiedzieć, nie spotkałem się z takim. Co nie znaczy, że nie może byc dobry. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 19:13, HumanGhost napisał:

> Co sadzicie o odtwarzaczu z firmy nox ?

Zapewne jest to zwykły odtwarzacz z napisem NOX. Ciezko powiedzieć, nie spotkałem się z takim.
Co nie znaczy, że nie może byc dobry. :-)


No troszke za cichy i tylko 128 :/ jakos dzwieku srednia moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pod choinkę dostałem odtwarzacz MP3 I-Tech MPJL 1 GB. To pierwsze urządzonko tego typu jakie mam w rękach. Odtwarza MP3/WMA, ma wbudowany dyktafon i radio. Obsługa intuicyjna, urządzenie małe. Gorąco polecam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dosłownie przed chwilą mój kumpel podesłał mi link do normalnie cudnego odtwarzacza MP3:

http://www.allegro.pl/item151913869_creative_muvo_tx_se_1gb_usb2_0_gwarancja_f_ra_.html

Creative (chyba najlepsza firma jeśli chodzi o odtwarzanie dźwięku), 1 GB pamięci (okropnie dużo, mi by wystarczyło z naddatkiem), jedyne 170 zł... cudeńko. Zaraz po świętach ostre zbieranie kasy :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 20:31, JayC napisał:

Creative (chyba najlepsza firma jeśli chodzi o odtwarzanie dźwięku),


Nie przesadzajmy. Jakosc dźwięku w Ceativach jest raczej na średnim poziomie. Przynajmniej w porównaniu do takiego iRivera, MPio czy iAudio. Ale za taką ceną w sumie nie jest to chyba zły wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 09:43, HumanGhost napisał:

Nie przesadzajmy. Jakosc dźwięku w Ceativach jest raczej na średnim poziomie. Przynajmniej
w porównaniu do takiego iRivera, MPio czy iAudio. Ale za taką ceną w sumie nie jest to chyba
zły wybór.


iRiver czy MPio są nieporównanie droższe od Creative (przynajmniej te pierwsze). A za tą cenę to uważam że to jest BARDZO dobry wybór. Jak na prezent... :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście radziłbym ci kupić MP4 Creative 2GB pamięci. Możesz wsyzstko. Słuchać muzyki w wysokiej jakości i oglądać filmy. Troche kosztuje (400 zł) ale i tak zdecydowanie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 08:43, lukas1144 napisał:

osobiście radziłbym ci kupić MP4 Creative 2GB pamięci. Możesz wsyzstko. Słuchać muzyki w wysokiej jakości i oglądać filmy.

Wiesz. Myśleć o oglądaniu filmów na ekraniku odtwarzacza, to IMHO jest już totalne zboczenie ;-D
Jeśli ktoś kupując odtwarzczacz, rozpatruje go pod tym kątem, to albo nie wie co zrobić z forsą, albo jest zwykłym szpanerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 10:20, A-cis napisał:

Wiesz. Myśleć o oglądaniu filmów na ekraniku odtwarzacza, to IMHO jest już totalne zboczenie
;-D
Jeśli ktoś kupując odtwarzczacz, rozpatruje go pod tym kątem, to albo nie wie co zrobić z forsą,
albo jest zwykłym szpanerem.


Ja też uważam, że filmy najlepiej ogląda się w fotelu w kinie, w domu na kanapie bądź chociaż w fotelu przed komputerem. A już najlepiej z dziewczyną obok, ale to inna historia ;D...

Ja szukam odtwarzacza w rozsądnej cenie, sprawdzonej marki, z dość dużą ilością pamięci, ale tylko i wyłącznie do słuchania muzyki. Dlatego mój wybór padł na tego Creative''a. No cóż, ale najpierw trzeba by uzbierać fundusze na ten sprzęt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Creative jest chyba najlepszy... ale moim zdaniem chociaż odtwarzacz mp3 się przydaje to w domu należy mieć adapter i kolekcje winyli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 10:53, freja napisał:

Creative jest chyba najlepszy...


Jest dobry, nawet bardzo dobry, ale jeśli chodzi o odtwarzacze to przegrywa z takimi firmami jak iRiver czy MPio. No, ale cenowo też jest niezła różnica. Chociaż w testach Komputer Świata Creative wygrał ze swoimi odtwarzaczami MP4. Obsadził chyba 3 pierwsze miejsca.

Dnia 26.12.2006 o 10:53, freja napisał:

ale moim zdaniem chociaż odtwarzacz mp3 się przydaje to w
domu należy mieć adapter i kolekcje winyli :)


...a jeśli nie adapter i winyle to chociaż odtwarzacz płyt CD i kilka kompaktów ulubionych zespołów + niezłe nagłośnienie :D. Tak, MP3 przydaje się najbardziej w podróży, gdzieś poza domem, ale muszę Ci powiedzieć, że w domu też korzystałem z mojego odtwarzacza. Zwłaszcza przy odkurzaniu :D. Wyobraź sobie czternastoletniego chłopaka ze słuchawkami na uszach, odkurzającego całe mieszkanie i podrygującego w jakichś dziwnych drgawkach :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi nie jest potrzebny MP3 ale uważam, że przydałby się (ale nie jest niezbędny/potrzebny) ludziom którzy sporo podróżują. ja jak bym miał kupić to taki bez radia bo słyszałem że radia praktycznie sie nie używa. Czy to prawda z tym radiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie musze sobie wyobrażać bo sama codziennie (nie chwaląc się ;) ) odstawiam pogo w trakcie ścielenia łóżka i odkurzania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 11:02, Konrad162 napisał:

mi nie jest potrzebny MP3 ale uważam, że przydałby się (ale nie jest niezbędny/potrzebny) ludziom
którzy sporo podróżują. ja jak bym miał kupić to taki bez radia bo słyszałem że radia praktycznie
sie nie używa. Czy to prawda z tym radiem?


Ja radia korzystałem tylko na początku, gdy nie miałem dostępu do komputera, żeby móc sobie pozrzucać piosenki. Tak, to prawda. Jak już wgrasz swoje kawałki to radia praktycznie nie używasz. W podróży jest to też trochę kłopotliwe, bo zdarzają się zaniki zasięgu (trzeszczenie), a wtedy trzeba unieść wyżej odtwarzacz, bo przecież antenę ma wbudowaną. Trochę głupio musi wyglądać człowiek siedzący w pociągu trzymający rękę z odtwarzaczem MP3 nad głową :D. No, ale radio czasem się przydaje: jeśli interesujesz się tym, co się dzieje na świecie, to zawsze można odpalić takie RMF czy ZET, żeby posłuchać wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować