Zaloguj się, aby obserwować  
WolfClub

Porada. Jaki odtwarzacz mp3 i czy warto :]

1629 postów w tym temacie

Dnia 06.09.2007 o 21:00, com5 napisał:

A jaką jakość prezentuje Creative Stone Plus??


Ło matko, tylko nie Creative. poza dobrą ceną te odtwarzacze nie oferują nic szczególnego, zwłaszcza, jeżeli chodzi o jakość dziwięku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jaki odtwarzacz kupić w cenie do 150zł (chociarz może kosztować trochę więcej) z 1GB pamięci, wyświetlaczem, aby był wytrzymały? Aby gwatantował dobrą jakość dzwięku oraz dobrą jakość wykonania samego odwtwarzacza? Przyglądałem się odtwarzaczowi Creative Muvo V100 ale zniechęciły mnie opinie innych użytkowników, którzy narzekali na jakość wykonania tego odtwarzacza, może ktoś ma taki odtwarzacz i może o nim napisać coś więcej? Z góry dziękuje za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze jedno pytanie co do odtwarzaczy MP3 czy odtwarzacze firmy iRiver są dobre i czy ktoś z was może posiada odtwarzacz tej firmy? Jeżeli tak to jaki model byście polecili w granicach 250 zł (ewntualnie może być trochę droższy) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że odbiezecie to jako nabijanie postów, ale ja poprostu niedługo kupuje nowe MP3 i bardzo zależy mi na waszych opiniach dotyczących odtwarzaczy firmy Creative i iRiver. Chyba, że znacie odtwarzacze innych firm, które gwarantują dobrą jakość dźwięku i dobrą jakość wykonania samego odtwarzacza. Proszę was bardzo POMÓŻCIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez wielu iRiver jest uważany za najlepszego producenta odtwarzaczy MP3. Odtwarzacze tej firmy sa jednymi z najlepszych pod względem jakości wykonania, jakości dżwięku i długości odtwarzania. Kosztują tez niemało w wielu przypadkach, ale jakośc ma swoją cenę. Poza tym warto zaznaczyć, że odtwarzacze iRiver sa jednymi z najgłośniejszych, moc wyjściowa to nawet 15mW na kanał, gdy tymczasem u konkurencji ta wartośc zwykle nie przekracza 10mW.
Co do Creative to jeszcze niedawno wszyscy wieszali psy na tej firmie za produkcje coraz większej ilości tandety, typową komerchę bez zważania na klientów. Ale od pewnego czasu takie głosy nikną. Może to właśnie dzięki serii dość udanych chyba odtwarzaczy ZEN V Plus.

Cóż, sam zdecyduj. Ja sie już od jakiegoś czasu nie moge zdecydować. Ale powiem Ci, że jakbym miał więcej kasy to kupiłbym iRivera, jakiegoś z nowszej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A propo iRiver''a. Czy miał ktoś stycznosć z modelem Clix2? Bo kurze wygląda naprawdę fajnie. Wadą jest dla mnie wbudowany akumulator, ale moge przeboleć. :-)
Zastanawia mnie jakosć wykonania i jakość dźwięku. Ktoś coś wie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak przeglądając strony i fora poświęcone odtwarzaczom trafiłem na bardzo dużą ilośc pozytywnych opinii o odtwarzaczach chińskiej (!) firmy Meizu. Powiem szczerze, że taki odtwarzacz M6 wygląda obłędnie, w dodatku wykonany ze stopu aluminium z tego co widzę.
Nie ma polskiego dystrybutora. Można nabyć na Allegro i podobno w Saturnie niekiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znalazłem recenzje o clixie http://forum.mp3store.pl/index.php?showtopic=22282

ogólnie to forum http://forum.mp3store.pl/ jest o pleyerach mp3, ale najaktywniejsi są melomani z badzo wyczulonym słuchem, ja słuchając w sklepie poszczegółnych pleyerów nie odczułem aż takich różnic o jakich oni mówią, ale warto jest tam troche poczytać przed wyborem playera.

ja tą lekture poczyniłem (oczywiście nie w całości) i zamierzam kupić irivera T60 wersje 4GB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję na szybko dobrego odtwarzacza mp3, obowiązkowo z wyświetlaczem, 2 GB pamięci i w rozsądnej cenie. Najlepiej jakiejś zaufanej firmy. Mój stary iPod wyrabia tylko 4 godziny, a mp3 Creative''a się psuje straszniee.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 22:57, Union Pacific napisał:

Polecam odtwarzacze firmy Sansa. Nie wiem jak to jest, ale chyba do Sansy e130 da się włożyc
kartę pamięci. Sam mam ten odtwarzacz, i mnie jeszcze nie zawiódł.

No właśnie też się nad nimi zastanawiałem. Tylko ten e130 to drogi jest, taki np. c150 2 GB kosztuje koło 200 zł http://www.ceneo.pl/255825

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 22:44, ak.47 napisał:

Potrzebuję na szybko dobrego odtwarzacza mp3, obowiązkowo z wyświetlaczem, 2 GB pamięci i
w rozsądnej cenie. Najlepiej jakiejś zaufanej firmy. Mój stary iPod wyrabia tylko 4 godziny,
a mp3 Creative''a się psuje straszniee.:P


Polecam ten odtwarzacz: http://sklep.vobis.pl/oferta/audio_video/odtwarzacze_mp3/871271_samsung_mp3_yepp_2_gb.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra moderator zamknął tamten temat i skierował tu wiec repeat please:

Mój problem polega na tym, że odtwarzacz - Creative 512, dwu letni - sam się wyłancza na pewnych piosenkach. Wcześneij je normalnie odtwarzał. Zaczeło się od jednej, teraz takie akcje są już na trzech. Odtwarzacz resetuje się tak jak po wyjęcou baterii tzn. ustawia się na tych piosenkach\ustawieniach gdzie był normalnie wyłączony. Czy ktoś spotkał siez czyms takim? O co tu chodzi? Co pomoże? Muszę dodać, że robota w której robię i słucha(łem) MP3 jest strasznie "zakurzona" tzn. momętami tak siekurzy, że nic nie widać na odległość do 1,5 metra. Czy to moze jakaś cholerna cząstka kurzu padłą na twardy dysk i zabija mi empetrójka? Trochę to by było dziwne gdyz trzymam go zawsze w kielni, a do tego niewidzę żądnej szczeliny przez któą mogłoby siecośtam dostać.

Do moderatora: a tak się właśnie wachałem, czy tu czy tu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 14:04, HumanGhost napisał:

Cóż, sam zdecyduj. Ja sie już od jakiegoś czasu nie moge zdecydować. Ale powiem Ci, że jakbym
miał więcej kasy to kupiłbym iRivera, jakiegoś z nowszej serii.


No i kupiłem iRiver T10 i jestem bardzo zadowolonyz tego odtwarzacza. Świetna jakość dźwięku, jest bardzo wytrzymały (już przeszedł chrzest bojowy :P). Wygląda świetnie i jest prosty w obsłudze. Poprostu super odtwarzacz MP3. A tak wogóle to dziękuję za radę :).

A teraz jeszcze jedno pytanie do wszystkich: jakie głośniczki przenośne kupić do MP3? W tej kwesti jestem zupełnie nie zorientowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować