Zaloguj się, aby obserwować  
WolfClub

Porada. Jaki odtwarzacz mp3 i czy warto :]

1629 postów w tym temacie

Dnia 29.07.2006 o 23:12, MastAlol napisał:

Aha i jeśli możecie podajcie przykłady DOBRYCH mp3 i mp4 do ok 250 złotych.


Dobre i tanie? Nie ma chyba czegoś takiego. Co najwyżej przeciętne i tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 09:21, HumanGhost napisał:

> Aha i jeśli możecie podajcie przykłady DOBRYCH mp3 i mp4 do ok 250 złotych.

Dobre i tanie? Nie ma chyba czegoś takiego. Co najwyżej przeciętne i tanie.


No ok ale do 250 zł kupi się już jakis odtwarzacz dobry mp4 bądz mp3.
Dlatego się pytam bo się nie znam za bardzo na takiego typu sprzecie co jest w granicach tej ceny najlepsze :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2006 o 10:37, MastAlol napisał:

A co myślicie o iPodzie Shuffle 1GB? Jak na 350 zeta całkiem dobry IMO, jakie jest wasze zdanie?


Brak radia to dla mnie spory minus. Ale to nie koniecznie musi byc wada. Gabaryty fajne, funkcjonalnosć niezła. Ale ogromną wadą jest brak wyświetlacza. Dla mnie to niedopuszczalne w takim sprzęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mozna już kupić Creative''a 512 MB, MuVo v 200 za 250 zł. Bardzo pewny i dobry odtwarzacz. Mam co prawda gorszy odpowiednik, ale skoro na tym muza jest super, to na omawianym będzie jak dżwiek z harfy (brzdąik!) :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak prezentuje się dźwięk na iPodzie Shuffle? Bo faktycznie brak wyświetlacza to duża wada, ale może jakość dźwięku to zrekompensuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tak patrze że oprócz tego V200, fajnie wygląda też MuVo TX SE. Ale...który lepszy??

> A jak prezentuje się dźwięk na iPodzie Shuffle? Bo faktycznie brak wyświetlacza to duża wada,
> ale może jakość dźwięku to zrekompensuje.

Zobacz odtważacz creative MuVo Mix. Nie wiem czy nie wyjdzie taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2006 o 15:01, rick90 napisał:

Zobacz odtważacz creative MuVo Mix. Nie wiem czy nie wyjdzie taniej.


Ok, całkiem spoko, ale jednak chodzi mi o "czystość" i jakość dźwięku i nie wiem co wybrać :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy jest sam w sobie odwarzacz MP3 a nie z jakimiśpierdołami i możliwościami oglądania klipów.
Odwarzacz który jest dobry, i bez głupot ma dykatfon,pendrive, radio, odwarzanie formatow MP3 i WMA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prosbe do osoby, ktora posiada na stanie odtwarzac mp3 Creative MuVo V200 1GB. Czy taka osoba moglaby wejsc do Settings\Information i podac mi ile posiada mb pamieci (cyferki pod ''Total Space'' ;P)? Bede wdzieczny za takie info :)
PS. Jesli ktos napisze ''1gb'' to bede bil i kopal, wiec dajcie sobie z tym spokoj. Potrzebuje dokladnych danych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 17:17, HumanGhost napisał:

Dobra, kupuję jutro Creative MuVo V200 512MB. Ktoś ma jakies przeciwskazania? Warto/nie warto?

Miałem Creative MuVo V200 256 MB. Nie miałem do niego żadnych zastrzeżeń (no, może jedynie do słuchawek :)
Jednak zaobserwowałem, że po jakimś czasie robią się lekko zbyt luźne niektóre elementy ruchome.
Chodzi przede wszystkim o przesuwkę, która zasłania bateryjkę, a którą musisz wysuwać przy każdorazowym wyjmowaniu i wkładaniu baterii. Robi się na tyle luźna, że trzeba uważać aby nie wypadła. Ponadto, sam ... nie wiem jak to nazwać ... "człon zasaniczy", który również często jest wyjmowany (np. żeby załadować go nową porcją bajtów :), też się obluźnia w prowadnicach i grozi, że po jakimś czasie będzie wypadał.
Ale myślę, że takie coś może nastąpić dopiero po co najmniej roku eksploatacji a do tego czasu ustrojstwo komuś odsprzedasz i kupisz sobie nowsze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rzeczową opinię. Sprawdzę jak to wygląda w praniu zanim kupię oczywiscie. Ale w sumie nie widziałem przesadnie negatywnych opinii o tym odtwarzaczu więc chyba warto wydać na niego kasę. tym bardziej ,ze zapłacę dużo mniej niż w komputroniku. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chciałem zauważyć że Creative w masówki poszedł ;] miałem MuVo TX FM (ponad rok temu, mój pierwszy odtwarzacz flash wogóle) i szybko znalazł sobie nowego właściciela :]

ogólnie odtwarzacze creative są ani masywne, ani dobrze grają... tylko że są relatywnie tanie (też nie wiem o jaką kwotę chodzi)... lepiej poszukać w podobnej cenie dobrej oferty na irivera T10 (była dopiero promocja w kerfurze, teraz w jakimś sklepie internetowym jest), nawet na allegro ale z gwarancją, albo T30...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym ,ze iRivery nie mają radia. A mnie na tym zalezy. Wiem, że radio nie jest w Creativach jakiejś super jakości, ale da sie go spokojnie słuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zostaje ci jeszcze np. iAUDIO i mpio... albo poczekanie na T10 z radiem w polsce (bo na allegro od dawna są T10 FM z USA)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a tak właściwie - tobie odtwarzacz do słuchania radia potrzebny? O_o nie lepiej sobie radio analogowe SONY w MediaMarkcie kupić, będzie odbierało w stereo nawet w środku puszczy... niż brać na siłę coś, co ani nie jest radiem ani odtwarzaczem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować