Zaloguj się, aby obserwować  
WolfClub

Porada. Jaki odtwarzacz mp3 i czy warto :]

1629 postów w tym temacie

Dnia 21.08.2008 o 16:18, Vaxinar napisał:

Nie zrozumieliśmy się, bo źle się wyraziłem.

Wcześniej pisałem o słuchawkach i teraz też pytałem o słuchawki, same słuchawki. :) Czym
się kierować?


Dokładnie to samo - zależy jakie doszune, dokanałowe czy jeszcze inne ... zależy od gustu i zasobności :)
Z firm zdecydowanie polecam Sennheiser

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 16:28, Laid back napisał:

Z firm zdecydowanie polecam Sennheiser


Z tego co tak patrzę wygląda solidnie, ale jakoś mało znana chyba w Polsce dla ludzi na codzień nie interesujących się tym.
Ale skoro polecasz.... Zaufam. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje same sluchawki nie sa az tak wazne. obojetnie jakie drogie zawsze sie mi kabel rozwala w koncu, od ciagniecia jak sie nosi wszedzie :/ A na mp3 np creative i tak tylko orginalne dzialaja najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Ja zawsze będę polecał iRiver - kosztują trochę więcej, ale wiadomo, że płaci się
> za
> > doskonałe brzmienie i solidność sprzętu.
> > Z Creativem nie miałem złych doświadczeń, całkiem przyjemny sprzęt... ale to jednak
> nie
> > ten poziom brzmienia :)
>
> A jak już mamy firmę, to czym kierować się przy wyborze modelu, orientujesz się?

Ja osobiście mam iRivera x20 4GB. Sprzęcik jest naprawdę fajny, jestem z niego bardzo zadowolona. Świetne brzmienie, spory wyświetlacz, niektórym przeszkadza, to że jest dość duży, ale mnie nie :) Jego dodatkowym plusikiem jest slot na karty micro-SD, więc można (karty o pojemności max 2GB) "dopakować" jego pojemność, a przy ciągłym spadku cen kart, nie jest to duży wydatek. Kilka kart i odpowiednik całej swojej, przez lata zbieranej audiofilskiej kolekcji, można schować do kieszeni ;D Dokupiłam do niego słuchawki, konkretnie Sennheiser OMX 50 VC Street. Jestem trochę uzależniona od słuchawek tej firmy ;P Do sprzętu grającego, a nieprzenośnego też kupiłam Sennheisery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 16:48, Vaxinar napisał:

> Z firm zdecydowanie polecam Sennheiser

Z tego co tak patrzę wygląda solidnie, ale jakoś mało znana chyba w Polsce dla ludzi
na codzień nie interesujących się tym.
Ale skoro polecasz.... Zaufam. :]



Nie ma lepszego testu jak podłączyć różne zestawy słuchawek do sprzętu przenośnego (mp3/4 w tym wypadku). Siedziałem w sklepie 45 min, zapuszczając ciężkie kawałki:) i po długim zastanowieniu padł wybór na AKG.
Słuchawki różnie zachowują się przy różnej muzyce, w szczególności jak podbijesz sztucznie bassy - wtedy wychodzi czy "pierdzą" czy dają radę i bas jest znośny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o odtwarzaczu Pentagram Eon Cineo 4GB? Nie będę podawał parametrów, tylko skieruję Was na stronę z dokładnym opisem.
http://pasaz.onet.pl/a3d6d904ffffffc00037cead838768a1,6b9a41e9ffffffc0003f115e2485 a2df,077e56d2ffffffc0002100c96942db96,produkt.rd?url=http%3A%2F%2Fwww.agito.pl%2Fpro duct%2F331743%3Fponet%3D1%26bid%3D38%26external%3Donet&t=&r= http://pasaz.onet.pl/a3d 6d904ffffffc00037cead838768a1,najpop.html?&cat=a&lista=0&ssf=Y&url_back=a3d6d904ffff ffc00037cead838768a1%2Clista_produktow.html%3F%26cat%3Da%26lista%3D0

EDIT:
Oczyw iście to jest jeden adres, skopiujcie od http do 3D0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się jakie mp3 kupić interesuje mnie coś z bardzo dobrą jakością dźwięku i dobrymi słuchawkami. Poradźcie mi i dajcie jakiegoś linka! please

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.08.2008 o 12:01, maciek999 napisał:

EDIT:
Oczyw iście to jest jeden adres, skopiujcie od http do 3D0.

zamiast wklejac tak dlugich linkow ,ktorych uruchomienie trwa dluzej niz maja one znakow skorzystaj z www.tnij.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 12:14, filip1-1 napisał:

Zastanawiam się jakie mp3 kupić interesuje mnie coś z bardzo dobrą jakością dźwięku i
dobrymi słuchawkami. Poradźcie mi i dajcie jakiegoś linka! please


Niedawno wyczytałem. Oto link
http://pentagram.pl/produkty/odtwarzacze_mp3_pmp/seria-Vanquish/pentagram_vanq uish_r_touch_p_5112?gclid=CMHi0MTtspUCFSM4ZwodJmA7QQ

Słuchawki wyglądają na dobre, ale odtwarzacz otrzymał mnóstwo nagród i ma wymienne karty na utwory, dotykowe klawisze a pojemność 4GB kosztuje 219zł :) Więc chyba mogę to polecić z czystym sumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 12:35, jackass napisał:


> EDIT:
> Oczyw iście to jest jeden adres, skopiujcie od http do 3D0.
zamiast wklejac tak dlugich linkow ,ktorych uruchomienie trwa dluzej niz maja one znakow
skorzystaj z www.tnij.org

Nie wiem co w tym trudnego/długiego w skopiowaniu linka... Ja czekałem na poradę, a nie na spam wiążący się z chęcią nabicia posta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, to może zapytam jeszcze raz. Co myślicie o odtwarzaczu Pentagram Eon Cineo 4GB?

Parametry techniczne

Dodatkowe funkcjonalności dyktafon, dysk przenośny, radio FM
Obsługiwane formaty muzyczne aac, asf, flac, mp3, wav, wma
Obsługiwane formaty graficzne BMP, GIF, JPEG
Obsługiwane formaty video AVI, RMVB
Rodzaj pamięci USB Flash
Pojemność pamięci 4 GB
Możliwość rozbudowy pamięci poprzez karty MicroSD do 2GB
Rodzaj wyświetlacza LCD 3" OLED, 400 x 240
Interfejsy USB 2.0
Złącza we/wy wejście USB, wyjście stereo na słuchawki 3.5 mm
Zasilanie wbudowany akumulator litowo-jonowy
Maksymalny czas pracy 10h ciągłego odtwarzania muzyki, 4h ciągłego odtwarzania filmów
Funkcje radia pamięć 30 stacji radiowych, zakres częstotliwości FM: 76 - 108 MHz
Cechy dodatkowe aktualizowalny Firmware, blokada przycisków, E-Book z polską czcionką, equalizer, Możliwość zmiany tapety na wyświetlaczu, odtwarzanie plików TXT, odtwarzanie plików video, polskie menu, stoper, wbudowany głośnik, wysokiej jakości słuchawki dokanałowe z 3 wymiennymi końcówkami, wyświetlanie plików LRC, zegar
Waga 45 g
Wymiary 85 x 48 x 9,7 mm
Zawartość zestawu słuchawki stereofoniczne, futerał, kabel USB, instrukcja obsługi, oprogramowanie na CD, gwarancja, instrukcja, ładowarka USB, odtwarzacz mp3


cena: 206 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 13:08, maciek999 napisał:

Ok, to może zapytam jeszcze raz. Co myślicie o odtwarzaczu Pentagram Eon Cineo 4GB?

Parametry techniczne

Dodatkowe funkcjonalności dyktafon, dysk przenośny, radio FM
Obsługiwane formaty muzyczne aac, asf, flac, mp3, wav, wma
Obsługiwane formaty graficzne BMP, GIF, JPEG
Obsługiwane formaty video AVI, RMVB
Rodzaj pamięci USB Flash
Pojemność pamięci 4 GB
Możliwość rozbudowy pamięci poprzez karty MicroSD do 2GB
Rodzaj wyświetlacza LCD 3" OLED, 400 x 240
Interfejsy USB 2.0
Złącza we/wy wejście USB, wyjście stereo na słuchawki 3.5 mm
Zasilanie wbudowany akumulator litowo-jonowy
Maksymalny czas pracy 10h ciągłego odtwarzania muzyki, 4h ciągłego odtwarzania
filmów
Funkcje radia pamięć 30 stacji radiowych, zakres częstotliwości FM: 76 - 108
MHz
Cechy dodatkowe aktualizowalny Firmware, blokada przycisków, E-Book z polską
czcionką, equalizer, Możliwość zmiany tapety na wyświetlaczu, odtwarzanie
plików TXT, odtwarzanie plików video, polskie menu, stoper, wbudowany głośnik, wysokiej
jakości słuchawki dokanałowe z 3 wymiennymi końcówkami, wyświetlanie plików LRC, zegar
Waga 45 g
Wymiary 85 x 48 x 9,7 mm
Zawartość zestawu słuchawki stereofoniczne, futerał, kabel USB, instrukcja obsługi,
oprogramowanie na CD, gwarancja, instrukcja, ładowarka USB, odtwarzacz mp3


cena: 206 zł


Niezły ;) chyba lepszy od tego co ja podałem bo ma AVI i rmvb. Kupie se.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... zastanawiam się nad kupnem mp3. Moją uwagę przykuł Ipod Classic 80gb. Czy to dobry wybór? Może polecicie mi coś lepszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 20:09, Traju napisał:

Hmm... zastanawiam się nad kupnem mp3. Moją uwagę przykuł Ipod Classic 80gb. Czy to dobry
wybór? Może polecicie mi coś lepszego?

Tak szczerze: po co 80GB???? Nie lepiej jakiegoś Pentagrama 4-8GB, albo Creativa ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 20:09, Traju napisał:

Hmm... zastanawiam się nad kupnem mp3. Moją uwagę przykuł Ipod Classic 80gb. Czy to dobry
wybór? Może polecicie mi coś lepszego?


Moja odpowiedź może być ciut stronnicza, sam po prostu używam od dawna ipodów. Uważam, że to świetny odtwarzacz, z dużym dyskiem i dobrym dźwiękiem. Sam używam Ipoda z poprzedniej generacji 80 i nie mam z nim żadnych problemów i każdemu bym go polecił. A Classic ma dodatkowych kilka fajnych bajerów ^^''
W tej klasie i pojemności konkurencją może być głównie ZEN ale jaki jest nie wiem. Może ktoś jeszcze coś zaproponuje, ja ze swojej strony polecam Ipoda :)

>bartog123
Po co? Jak masz dużo muzyki to się przydaje. Chyba, że lubisz wyrzucać to co masz i nagrywać co innego. Ja miałem 10 Ipoda, teraz 80 i już w połowie zapełniony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 20:11, bartog123 napisał:

> Hmm... zastanawiam się nad kupnem mp3. Moją uwagę przykuł Ipod Classic 80gb. Czy
to dobry
> wybór? Może polecicie mi coś lepszego?
Tak szczerze: po co 80GB???? Nie lepiej jakiegoś Pentagrama 4-8GB, albo Creativa ???



Lubię mieć muzykę zawsze pod ręką a nie ciągle kasować i wrzucać nowe kawałki.

@Szubens
Niestety zeny mają ok 8GB a nie chce mi się dokupywać kart SD.

Jakieś inne propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.08.2008 o 20:19, Traju napisał:

@Szubens
Niestety zeny mają ok 8GB a nie chce mi się dokupywać kart SD.

Jakieś inne propozycje?


Ja Ci ogólnie polecam kupić Ipoda ;] A kiedyś były ZEN''y nawet 100GB. ( http://www1.dealtime.co.uk/xPF-Creative-Technology-Nomad-Jukebox-Zen-Xtra-100GB ) <- O takiego mi raczej chodziło, ale nawet nie wiem czy dalej takie produkują :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 12:14, filip1-1 napisał:

Zastanawiam się jakie mp3 kupić interesuje mnie coś z bardzo dobrą jakością dźwięku i dobrymi słuchawkami.

Zależy co oznacza dla Ciebie dobra jakośc dźwięku. Dla jednego wystarczy ''mp4'' z allegro, a dla innego dobra jakośc to iRiver ifp. Określ budżet i dodatki (potrzebny ci kolorowy ekran? itp.). Z czym miałeś wcześniej do czynienia?

maciek999
Raczej pełen bajerów odtwarzacz "do wszystkiego". A jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego ;) Ja o takich odtwarzaczach mam niskie mniemanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 21:19, ko?nik napisał:

maciek999
Raczej pełen bajerów odtwarzacz "do wszystkiego". A jak coś jest do wszystkiego to jest
do niczego ;) Ja o takich odtwarzaczach mam niskie mniemanie.

Z początku podobnie myślałem, ale że się nie znam to zobaczyłem, że dużo czasopism chwali ten odtwarzacz. Między innymi CD-Action.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować