Zaloguj się, aby obserwować  
WolfClub

Porada. Jaki odtwarzacz mp3 i czy warto :]

1629 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2008 o 21:34, maciek999 napisał:

Z początku podobnie myślałem, ale że się nie znam to zobaczyłem, że dużo czasopism chwali
ten odtwarzacz. Między innymi CD-Action.

CDA to niezbyt wiarygodne źródło wiedzy nt. odtwarzaczy. Od tego Pentagrama wolałbym np. Sansę Fuze. Podobna półka cenowa, a wiem, że kupuje produkt renomowanego producenta, a nie chińskiej fabryki z nalepką jakiejś nieznanej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 22:06, ko?nik napisał:

> Z początku podobnie myślałem, ale że się nie znam to zobaczyłem, że dużo czasopism
chwali
> ten odtwarzacz. Między innymi CD-Action.
CDA to niezbyt wiarygodne źródło wiedzy nt. odtwarzaczy. Od tego Pentagrama wolałbym
np. Sansę Fuze. Podobna półka cenowa, a wiem, że kupuje produkt renomowanego producenta,
a nie chińskiej fabryki z nalepką jakiejś nieznanej firmy.


Ja też CDA nie ufam. Wole pytac na forum o sprzęt niż patrzeć na ich ,,konfiguratory" do nowego PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 21:19, ko?nik napisał:

> Zastanawiam się jakie mp3 kupić interesuje mnie coś z bardzo dobrą jakością dźwięku
i dobrymi słuchawkami.
Zależy co oznacza dla Ciebie dobra jakośc dźwięku. Dla jednego wystarczy ''mp4'' z allegro,
a dla innego dobra jakośc to iRiver ifp. Określ budżet i dodatki (potrzebny ci kolorowy
ekran? itp.). Z czym miałeś wcześniej do czynienia?

maciek999
Raczej pełen bajerów odtwarzacz "do wszystkiego". A jak coś jest do wszystkiego to jest
do niczego ;) Ja o takich odtwarzaczach mam niskie mniemanie.


budrzet do 300 zł w wcześniej miałem do czynienia z creativem muvo v 100 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 10:38, filip1-1 napisał:

budżet do 300 zł w wcześniej miałem do czynienia z creativem muvo v 100 .


Zajrzyj tutaj:
http://forum.mp3store.pl/index.php?showtopic=37432
Dosyc ciekawe zestawienie. Ciekawymi propozycjami są np: Sansa Clip/Fuze (różnicy w dźwięku nie uświadczysz, bo mają te same bebechy dźwiękowe. Mam Clipa i brzmi na prawdę ładnie, a jak na swoją cenę wręcz rewelacyjnie.) i Sony NWZ-A816 (jednak on daje taki komfort, że w zestawie dostajemy bardzo dobre słuchawki). Mało napisałeś, określiłeś tylko budżet, ale myślę, że coś z tego linku można wybrac, poczytaj dokładniej, zorientuj się i wtedy będziesz miał jakieś rozeznanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, jaki możecie polecić odtwarzacz za ~100zł?

Wymagania:
- na baterie (nie chcę wbudowanego akumulatora)
- min. 1GB
- bardzo mile widziane radio
- jakość dźwięku nie musi być super, będę słuchał w autobusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 15:23, Smerdek napisał:

> Creative Muvo v100 1GB za 80zł na baterie AAA http://www.allegro.pl/item426400962_creative_muvo_v100_1gb.html

> Sam mam ten model, jak na niewygórowane wymagania jest to jak dla mnie dobry wybór.


Wolałbym nówkę sztukę :).

Ja wolałbym używany, ale porządny odtwarzacz, a nie "nówkę sztukę" z biedronki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 15:28, kitek0101 napisał:

> > Creative Muvo v100 1GB za 80zł na baterie AAA http://www.allegro.pl/item426400962_creative_muvo_v100_1gb.html

>
> > Sam mam ten model, jak na niewygórowane wymagania jest to jak dla mnie dobry
wybór.
>
>
> Wolałbym nówkę sztukę :).
Ja wolałbym używany, ale porządny odtwarzacz, a nie "nówkę sztukę" z biedronki...


Tylko wiesz co za problem podejść do sklepu i kupić nowy... chyba że Twoja pojęcie nówki sztuki ogranicza się tylko do biedronki :)) Mówimy tu o konkretnym odtwarzaczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 15:32, sz94 napisał:

Tylko wiesz co za problem podejść do sklepu i kupić nowy... chyba że Twoja pojęcie nówki
sztuki ogranicza się tylko do biedronki :)) Mówimy tu o konkretnym odtwarzaczu.

No, ale nie wiem czy w sklepie kupisz odtwarzacz Creative 1gb, poniżej 100 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 15:35, Smerdek napisał:

Naprawdę, może być z allegro ;). Widziałem Sansa Clip 1GB, nawet fajny. Co oprócz tego
możecie polecić? Jakies Creativy, Iriver?


o iriver zapomnij - za 100 zeta raczej nie kupisz - chyba że znajdziesz gdzieś tanio model T60.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 15:35, Smerdek napisał:

Naprawdę, może być z allegro ;). Widziałem Sansa Clip 1GB, nawet fajny. Co oprócz tego
możecie polecić? Jakies Creativy, Iriver?

No do 100 zł na pewno nie Iriver :). Ja na Twoim miejscu rozejrzałbym się za Creativem, i może byś się przekonał do wbudowanego akumulatora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 15:38, kitek0101 napisał:

> Naprawdę, może być z allegro ;). Widziałem Sansa Clip 1GB, nawet fajny. Co oprócz
tego
> możecie polecić? Jakies Creativy, Iriver?
No do 100 zł na pewno nie Iriver :). Ja na Twoim miejscu rozejrzałbym się za Creativem,
i może byś się przekonał do wbudowanego akumulatora?


Trochę się boję tych wbudowanych, jakoś nie mam do tego zaufania. A można coś dostać za takie pieniądze z wbudowanym aku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 15:43, Smerdek napisał:

Trochę się boję tych wbudowanych, jakoś nie mam do tego zaufania. A można coś dostać
za takie pieniądze z wbudowanym aku?

Zależy czy chcesz mieć wyświetlacz, jeśli nie to Creative Zen Stone, Creative ZEN MUVO T100, a jak tak to CREATIVE ZEN STONE PLUS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 15:47, kitek0101 napisał:

> Trochę się boję tych wbudowanych, jakoś nie mam do tego zaufania. A można coś dostać

> za takie pieniądze z wbudowanym aku?
Zależy czy chcesz mieć wyświetlacz, jeśli nie to Creative Zen Stone, Creative ZEN MUVO
T100, a jak tak to CREATIVE ZEN STONE PLUS.


Bardziej się opłaca kupić Stone Plus czy Sanse Clip?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 15:56, Smerdek napisał:

Bardziej się opłaca kupić Stone Plus czy Sanse Clip?

No Sanse Clip nie znam, ale do Creative jakieś zaufanie mam. Chociaż najlepsza firma to pewnie nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 22:52, Mr X napisał:

> > Z początku podobnie myślałem, ale że się nie znam to zobaczyłem, że dużo czasopism

> chwali
> > ten odtwarzacz. Między innymi CD-Action.
> CDA to niezbyt wiarygodne źródło wiedzy nt. odtwarzaczy. Od tego Pentagrama wolałbym

> np. Sansę Fuze. Podobna półka cenowa, a wiem, że kupuje produkt renomowanego producenta,

> a nie chińskiej fabryki z nalepką jakiejś nieznanej firmy.

Ja też CDA nie ufam. Wole pytac na forum o sprzęt niż patrzeć na ich ,,konfiguratory"
do nowego PC.


Ja tylko czasami ufam.Ale nie często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 15:56, Smerdek napisał:

Bardziej się opłaca kupić Stone Plus czy Sanse Clip?

Clip, bez dwóch zdań. Creative jedzie na opinii. Ci, którzy słuchali tylko Creative tego nie widzą, ale Clip jest na prawdę fantastycznie grającym jak na tą cenę (i nie tylko). Na prawdę odtwarzacz warty polecenia. Stone bym sobie nawet głowy nie zawracał ;)
Sansa Clip jest najlepszym wyborem do 200 zł. A do playerów z wbudowanym aku trza się przyzwyczaic. Rynek już skończył z tymi na baterie (został tylko iRiver T60- z bardziej renomowanych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować