Zaloguj się, aby obserwować  
WolfClub

Porada. Jaki odtwarzacz mp3 i czy warto :]

1629 postów w tym temacie

Dnia 17.02.2009 o 16:47, Dekerinho6 napisał:

No to jeśli chodzi o MP3 to Korr''a 1GB ?? xD


I to jest właśnie to ''lepsze''? Raczej słabo, chociaż nie wątpię, że do tej ceny to najlepsze co może byc. Ale najtańsze odtwarzacze ''lepsze'' to Clip i ew. Vedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 16:51, ko?nik napisał:

> No to jeśli chodzi o MP3 to Korr''a 1GB ?? xD

I to jest właśnie to ''lepsze''? Raczej słabo, chociaż nie wątpię, że do tej ceny to
najlepsze co może byc. Ale najtańsze odtwarzacze ''lepsze'' to Clip i ew. Vedia.


to może MP4 ?? Z tych lepszych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 18:13, Dekerinho6 napisał:

to może MP4 ?? Z tych lepszych...

Od 200 zł, czyli Fuze. Zrozum, taniej nie ma. Ten cały Korr to nawet firma produkująca nie jest, a chiński odtwarzacz. Myślę, że taniej się nie znajdzie nic dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 18:22, ko?nik napisał:

> to może MP4 ?? Z tych lepszych...
Od 200 zł, czyli Fuze. Zrozum, taniej nie ma. Ten cały Korr to nawet firma produkująca
nie jest, a chiński odtwarzacz. Myślę, że taniej się nie znajdzie nic dobrego.


No dokładnie za porządny sprzęt trzeba zapłacić minimum 200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem głośników, które by mi służyły tylko do mp3. I właśnie nie wiem, kupić zwykłe głośniki do komputera czy może jakieś "głośniki do mp3"? Zależy mi też, żeby były w miarę tanie. Aha, moja mp3 Creative ZEN jak coś ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polećcie mi jakiś dobry MP3/MP4 dla audiofila :) Bo jeśli nic nie zrobię z iTouchem, no to będzie kolejny zakup...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 19:21, Mr.M napisał:

Polećcie mi jakiś dobry MP3/MP4 dla audiofila :) Bo jeśli nic nie zrobię z iTouchem, no to będzie kolejny zakup...


Sam używam i polecam Pentagram Vanquish R Touch 2 GB. Dotykowy panel, obsługa mp3, mp4, avi, mpg, wbudowana przeglądarka pdf, dokumentów, zdjęć, kilka gier (w tym Tetris) oraz przeglądarka e-booków. Bateria trzyma co najmniej 12 godzin przy ciągłym słuchaniu. Wszystko to w niewysokiej cenie: http://www.ceneo.pl/642983
Pozdrawiam.

EDIT: Istnieją wersje z większą pamięcią wewnętrzną, ale jest również możliwość poszerzenia pamięci o karty mSD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Jestem (byłem?) dumnym i zadowolonym posiadaczem odtwarzacza MP4 Pentagram R Touch 5112 (o pojemności 4 Gb). Niestety, ze 3 misiące temu, coś się zepsuło.
Mp4 przestało odtwarzać filmiki i zaczęło myśleć (!) że ma tylko 2 Gb pamięci. Z odtwarzaniem filmów sobie poradziłem reinstalując firmware, ale pamięć jaka się stała, taka została. Pomyślałem sobie że 2 Gb muszą wystarczyć, bo nie mam kasy na nowy sprzęt. Lecz od 3 dni odtwarzacz albo się nie chce włączyć, albo włącza na 10 sek. muzyki i zawiesza. Tak więc:

1. Czy ktoś ma pomysł jak to naprawić?
2. Czy poradziłby mi ktoś jakiś dobry odtwarzacz Mp4 za około 200-250 zł? Nie musi być koniecznie firmy Pentagram, choć mam już zaufanie do tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>...

Dnia 09.03.2009 o 21:55, nazgul47 napisał:

1. Czy ktoś ma pomysł jak to naprawić?

Pewnie padła pamięć flash (czyt. nic nie da się z tym zrobić, chyba, że potrafisz chipa wymienić).

Dnia 09.03.2009 o 21:55, nazgul47 napisał:

2. Czy poradziłby mi ktoś jakiś dobry odtwarzacz Mp4 za około 200-250 zł? Nie musi być
koniecznie firmy Pentagram, choć mam już zaufanie do tej firmy.

W tej cenie to chyba najlepszy będzie Sansa Fuse, akurat wersja 4GB :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 19:29, nazgul47 napisał:

Wybieram między Eon Cineo / Vanquish R Wave Twin Core / Eon Slide R Twin Core. Tylko który...

Sansa Fuze...
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 20:59, nazgul47 napisał:

Niee :/ Jakis taki... no nie taki. Mało szpanerski ^^

No to było trzeba mówic, że nie ma grac, tylko szpanowac ;] Którego nie weźmiesz z podanych przez Ciebie jakośc będzie podobna. Fuze to już nieco wyższa półka, ale fakt słaba z tego błyskotka, bardziej solidny odtwarzacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że mała błyskotka to mi nie bardzo przeszkadza, lecz najbardziej mały ekran. Częściej oglądam teledyski niż słucham muzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej ludzie!

Zastanawiam się nad zakupem jakiejś empetrójki. Myślę, że mp4 jest mi niepotrzebne, bo na nim można oglądać filmy, zdjęcia itp? Mi zależy na muzyce. Dlatego co proponujecie? Nie mam pojęcia jakie są ceny - ale spoko fundusze mam, ale nie zamierzam też wydawać za dużo :P Coś z dobrą jakością dźwięku itp ...
A może polećcie mp4 jeśli jest dobre. Nie wiem, nie znam się kompletnie na tych sprawach, a jestem ciekaw co możecie mi powiedzieć, co ma dobry stosunek jakość/cena w obecnych czasach?

Dzięki z góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 20:01, Outlander-pro napisał:

Hej ludzie!

Zastanawiam się nad zakupem jakiejś empetrójki. Myślę, że mp4 jest mi niepotrzebne, bo
na nim można oglądać filmy, zdjęcia itp? Mi zależy na muzyce. Dlatego co proponujecie?
Nie mam pojęcia jakie są ceny - ale spoko fundusze mam, ale nie zamierzam też wydawać
za dużo :P Coś z dobrą jakością dźwięku itp ...
A może polećcie mp4 jeśli jest dobre. Nie wiem, nie znam się kompletnie na tych sprawach,
a jestem ciekaw co możecie mi powiedzieć, co ma dobry stosunek jakość/cena w obecnych
czasach?

Dzięki z góry!

Sansa Fuze - ładny design, bardzo dobra jakość dźwięku, 220 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.03.2009 o 20:14, Asthariel napisał:

Sansa Fuze - ładny design, bardzo dobra jakość dźwięku, 220 zł.


No rzeczywiście, chyba zły nie jest, ale jakoś nijako wygląda.

A co powiecie o Pentagramie Eon Cineo? Natknąłem się na niego buszując po necie i można kupić wersję 8 gb już za 295 zł ... czyli mała różnica cenowa między tym, a Fuze, a jak widać ma o wiele większe możliwości, większy wyświetlacz, też można wkładać karty MicroSD, ma głośniczek ... nie no, ten odtwarzacz pentagrama wygląda mi rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorka za post pod postem, ale jest też PENTAGRAM Eon Slide-R Twin Core P 5117, który chyba jednak byłby lepszy dla mnie, bo ten jest bardziej nastawiony na muzykę, a Cineo na filmy.
Ale ten Eon Slide też umie odtwarzać filmy itp i zdaję się, że byłby bardzo dobry dla moich potrzeb, cena też atrakcyjna ...

Ma go ktoś? Poleca, albo coś? :P Kurczę, wygląda naprawdę fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 11:57, Outlander-pro napisał:

Sorka za post pod postem, ale jest też PENTAGRAM Eon Slide-R Twin Core P 5117, który
chyba jednak byłby lepszy dla mnie, bo ten jest bardziej nastawiony na muzykę, a Cineo
na filmy.
Ale ten Eon Slide też umie odtwarzać filmy itp i zdaję się, że byłby bardzo dobry dla
moich potrzeb, cena też atrakcyjna ...

Ma go ktoś? Poleca, albo coś? :P Kurczę, wygląda naprawdę fajnie...

http://forum.mp3store.pl/index.php?act=idx

Tutaj jest dożo recenzji, poszukaj tą dla swojego modelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować