Zaloguj się, aby obserwować  
WolfClub

Porada. Jaki odtwarzacz mp3 i czy warto :]

1629 postów w tym temacie

Wiesz, sugeruję popytać na bardziej fachowym forum (np. http://forum.mp3store.pl/), nawet, jak Ci tam nie doradzą, to będziesz mógł poczytać recki i wyrobić sobie jako-taką opinię. Bo takie fora ogólne to sam wiesz, są o wszystkim i o niczym jednocześnie ;), trudno na nich trafić nawet na kogoś, kto przynajmniej sprawiałby wrażenie eksperta :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Mam pewne pytanie co do ikon albumów w Creative Zen Mozaic 8GB.
Jak dodać je, żeby były widoczne w odtwarzaczu? Część od razu została jakoś przypisana, a część dodałem w Creative Central. Jednak nie są one widoczne w playerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry wybór, ja bym się skłaniał do Clip+ ze względu na obecność slotu na kartę microSD (wersja zwykła go nie ma, więc jest się skazanym na tyle pamięci, ile zainstalował producent w danym modelu).
A o sprzedających się nie wypowiem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2011 o 19:34, oskiiq napisał:

Ty weź uważaj, bo w pierwszym linku masz sansa clip (BEZ slotu MicroSD), który w opisie jest nazwany przez sprzedawcę Clipem+
Tylko ten drugi link prowadzi do aukcji, na której można kupić Sansa Clip+. Ze slotem na MicroSD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, kupiłem sobie Sandiska Sansę Clip+ i wręcz rozczarowała mnie głośność tego urządzenia, jest zdecydowanie za ciche :/

Czy coś da się z tym zrobić? Mam standardowe słuchawki, podłączyłem mp3 do takich co wczesniej używałem w domu, no name jakiś, ale całkiem dobrze grały i jest to samo. Tzn. dźwięk nieco lepszy, ale równie cichy. Moglibyście polecić jakieś rozwiązanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2011 o 18:18, Pitej napisał:

Hej, kupiłem sobie Sandiska Sansę Clip+ i wręcz rozczarowała mnie głośność tego urządzenia,
jest zdecydowanie za ciche :/

Prawdopodobnie w ustawieniach ogólnych jest wybrany region Europa. Zmień na "Resztę Świata", jeśli się nie da, to przywróć ustawienia fabryczne i ponownie poustawiaj wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2011 o 18:57, ISAMU napisał:

Prawdopodobnie w ustawieniach ogólnych jest wybrany region Europa. Zmień na "Resztę Świata",
jeśli się nie da, to przywróć ustawienia fabryczne i ponownie poustawiaj wszystko.


Pomogło, że hej. Dzięki wielkie, w życiu bym na to nie wpadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Planuję zakup jakiegoś odtwarzacza do muzyki. Pytanie: mp3 czy mp4? Niby chodzi tylko o muzykę, ale może na przyszłość bardziej opłacalne będzie mp4? Prosiłbym o podanie po 2 albo 3 przyzwoite modele obu rodzajów w granicach 200-250 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz do 250pln (a nie dwa/trzy razy tyle) to odpusc sobie mp4 i zainwestuj w DOBRA mptrojke. Np. Sansa Clip+ lub Sansa Fuze. Wyjdziesz na tym zdecydowanie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak trochę przejżałem allegro i zastanwiam się między Sansa Clip+ i Creative Zen Mozaic (EZ100 podobno już gorszy, chyba, że to właśnie ten model). Ten drugi bardziej mnie przekonuje, ze względu na ciekawszy wygląd, ale nie wiem jak z resztą funkcji. Równorzędne modele czy jednak któryś lepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mała historia na początek. Biorę się za odchudzanie. Pomyślałem o jakimś bieganiu/rowerku, ale bez muzyki to będzie słabizna. Przypomniał mi się ten temat i prośba o polecenie jakiejś MP3 do 200-250zł i dość pojemnej. Dziękuję i proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować