Zaloguj się, aby obserwować  
WolfClub

Porada. Jaki odtwarzacz mp3 i czy warto :]

1629 postów w tym temacie

Poleciłby ktoś dobry odtwarzacz z radiem?

Znaleźć odtwarzacz z radiem niby nie problem, ale taki by radio było dobre (np. z RDS ) i
nie potraktowane jako funkcja dorzucona, to już nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam odtwarzacza mp3 do 140zł. Mam zaufanie do firmy Creative, pięć lat mam odtwarzacz MuVo T100 i przelącznik folderów odpadł, nieco utrudnia to obsługę. Wiec jaki odtwarzacz polecacie? CZekamna odpowiedzi do wtorku bo jadę do większego miasta wtedy:). Jakość słuchawek nie ważna, mam TDK MP200 które grają przyzwoicie i co najwyzej kupie jakieś Creative EP-510 bo inne z uszu lecą:/. Proszę o pomoc w wyborze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybkie ogarnięcie głębi internetu:
- Sansa Clip+
- Sansa Fuze
Nie wiem jak dokładnie będzie wyglądała cena w twoim mieście. Powinny trzymać się budżetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam. są może jakieś testy/rankingi mp3/mp4 na obecny rynek? może jakieś większe forum? przygotowuje się do zakupu i chętnie bym przejrzał parę lepszych ofert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, potrzebne mi mp3 minimum 4gb(budżet w granicach rozsądku, więcej niż 300 nie chciałbym wydawać, chyba że będzie jakaś kolosalna różnica między drogim, a tanim sprzętem.). Od razu ma pytanie czy jest sens wydawania na mp3 więcej niż 200 zł? Czy nie lepiej dać mniej za mp3 i dołożyć do słuchawek ? A może kupić jakiegoś ipoda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pewnym dyskoncie jest odtwarzacz MP3 GoGEAR Raga 4GB, a w związku z tym zastawiam się nad zakupem tego urządzenia.
1. Czy jest to odtwarzacz który będzie służył dłużej nie sprawiając problemów?
2. Czy cenna 100zł jest opłacalna?
3. Czy jest możliwość wymiany akumulatora po spadku jego właściwości utrzymywania energii? Jeśli tak jakie są koszty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć
Pogoda coraz to lepsza na dworze więc sezon na ostre bieganie i jazdę na rowerze trzeba rozpocząć :) Przy treningach lubie sobie posłuchać muzyki. Zazwyczaj używałem do tego telefonu + słuchawek ale ostatnio staje się to coraz bardziej uciążliwe, gdyż słuchawki nie stykają, dźwięk przerywa, a przy nawet najdelikatniejszych ruchach głowy - słuchawki potrafią wypadać. No i szlag mnie trafia.
Rozglądam się za jakąś fajną, poręczną mp3 jednakże znalazłęm tylko coś takiego:

http://allegro.pl/bezprzewodowe-sluchawki-z-odtwarzaczem-mp3-radio-i3054764399.html

Niestety cena mnie przeraża (na innych aukcjach można znaleźć ten model nawet za 10zł). Czy ktoś miał styczność z tym odtwarzaczem? czy może polecili byście coś innego, a również mądrze wykombinowanego. Tak żeby nie babrać się z kabelkami najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2012 o 20:43, oskiiq napisał:

Witam, potrzebne mi mp3 minimum 4gb(budżet w granicach rozsądku, więcej niż 300 nie chciałbym
wydawać, chyba że będzie jakaś kolosalna różnica między drogim, a tanim sprzętem.). Od
razu ma pytanie czy jest sens wydawania na mp3 więcej niż 200 zł? Czy nie lepiej dać
mniej za mp3 i dołożyć do słuchawek ? A może kupić jakiegoś ipoda ?


Ja kupiłam sobie Pentagram Fun 4GB. Nie był drogi, dziala spokojnie od Mikołaja, ale jest czasem bardzo irytujący. Podchodziłam do niego z rezerwą, bo mam router Pentagrama i się ciągle psuje. Jednak jeśli bym miała jeszcze raz kupić to dołozyłabym chyba do Sony.

Nie dokładaj do słuchawek, bo to bez sensu. Często się psują. Lepiej przeznaczyć więcej na odtwarzacz. No chyba że jesteś wrażliwy na dźwięki i potrzebujesz jakości full HD to zainwestuj też w dobre słuchawki, ale jak dla mnie takie za 20zł spełniają swoją rolę dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to nie wsadziłbym dokanałowo czegoś, co kosztuje 20 złotych, lubię swój słuch.
Rozglądnij się może za słuchawkami z uszkami (miałem już trzy takie pary i innych nie chcę) - np. creative ep 510 (tanie jak barszcz, chociaż mnie nie odpowiada włochata osłonka).
Podłączasz do tego Sansę Clip+ albo inną i śmigasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2013 o 11:18, Daelor napisał:

Rozglądnij się może za słuchawkami z uszkami (miałem już trzy takie pary i innych nie
chcę) - np. creative ep 510 (tanie jak barszcz, chociaż mnie nie odpowiada włochata osłonka).


Ja mam takie i zdecydowanie odradzam. O ile jeszcze do biegania dają radę, to na rower już nie - świszczy w uszach jak jasna cholera. IMO na rower albo do biegania słuchawki po prostu muszą być dokanałowe, chyba że biegamy na bieżni, a rower jest stacjonarny.

@ArkStorm
Też bym unikał takiej taniej chińszczyzny. Lepiej zainwestuj w jakieś słuchawki do telefonu, jeśli nie chcesz wydawać stówki na normalną MP3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie no mp3 kupić muszę, bo telefon w pracy mi się przydaje a czasami po treningu zapomne naładować i jest problem. Tą sansę clip miałem na oku już wcześniej i właśnie ją zamówiłem. Kwestia jeszcze dobrych, niewypadających słuchawek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowany kupnem odtwarzacza o dużej pojemności. Aktualnie posiadam Sansa Clip+, ale 16 GB (czyli chyba maksimum, jakie da się na nim wyciągnąć łącznie z kartą, bo z tego, co wiem, przy kartach o pojemności większej niż 8 GB odtwarzacz zaczyna się zacinać) powoli przestaje mnie satysfakcjonować.

Co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Sansa Clip+ można wcisnąć każdą kartę pamięciu microSD, prawda? Bo boje się, że 8 -16 po jakimś czasie nie starczy, plus post wyżej nienastraja pozytwynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2013 o 10:49, Kardithron napisał:

Jestem zainteresowany kupnem odtwarzacza o dużej pojemności. Aktualnie posiadam Sansa
Clip+, ale 16 GB (czyli chyba maksimum, jakie da się na nim wyciągnąć łącznie z kartą,
bo z tego, co wiem, przy kartach o pojemności większej niż 8 GB odtwarzacz zaczyna się
zacinać) powoli przestaje mnie satysfakcjonować.

Co polecacie?


Jak zawsze. Jaka cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz trochę do wydania, to poleciłbym iPoda w wersji nano albo classic. Drogie to, ale w pewnym sensie cena odzwierciedla jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2013 o 18:12, Fimbulvinter napisał:

plus post wyżej nienastraja pozytwynie.

Uspokajam - od tamtego czasu zakupiłem micro SDHC 32 GB firmy SanDisk (nie pamiętam za dobrze klasy szybkości transferu, ale bodaj 10). W moim Clipie sprawdza się bez zarzutu. :)

@MrGregorA
Sprawa raczej nieaktualna, ale i tak chętnie się dowiem. Nieco ponad 200 zł.

@Sigu
Fakt, drogie to. :C Czyli telefon miałby pełnić rolę odtwarzacza? Nie widzi mi się to raczej. Na tę chwilę wolę podziałkę: telefon do rozmów, player do muzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.05.2013 o 22:03, Kardithron napisał:

Fakt, drogie to. :C Czyli telefon miałby pełnić rolę odtwarzacza? Nie widzi mi się to
raczej. Na tę chwilę wolę podziałkę: telefon do rozmów, player do muzyki.


Ipod to nie telefon.
A nosić odtwarzacza i telefonu osobno by mi się nie chciało ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować