Zaloguj się, aby obserwować  
mariuszm100

Prenumerata - Jaka? :)

10 postów w tym temacie

Witam,
Chciałbym spytać jaką prenumeratę wybrać , ponieważ chciałbym coś poczytać chociaż raz na miesiąc . Oczywiście prenumerata na temat gier/komputerów . Myślałem nad CD-ACTION lecz nie wiem czy się opłaca itp :) Proszę o odpowiedzi tych co mają prenumeratę jakąś i tych co nie mają ale by wybrali jakąś :D Pozdrawiam i czekam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2011 o 18:38, mariuszm100 napisał:

Witam,
Chciałbym spytać jaką prenumeratę wybrać , ponieważ chciałbym coś poczytać chociaż raz
na miesiąc . Oczywiście prenumerata na temat gier/komputerów . Myślałem nad CD-ACTION
lecz nie wiem czy się opłaca itp :) Proszę o odpowiedzi tych co mają prenumeratę jakąś
i tych co nie mają ale by wybrali jakąś :D Pozdrawiam i czekam .


Yyy... lol. Tak trudno iść do kiosku, jak chcesz coś przeczytać?

Ogólnie odradzam prenumeratę CDA, często listonosz przynosi pogniecione pismo, a także prawie nigdy nie dochodzi ono w dniu premiery, ba, zdarza się nawet, że pismo dostaniesz ok. tydzień po kioskowej premierze.

Także, ja odradzam wszelkie prenumeraty, niby kilka złotych zaoszczędzisz ale... ja na twoim miejscu jednak bym wybrał przechadzkę do kiosku. :)

Poza tym, nie rozumiem, czemu tu się pytasz, jaką prenumeratę wybrać. Kupujesz dane czasopismo, czytasz, przeglądasz i sam będziesz wiedział, co ci najbardziej odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam wszystkim prenumeratę czasopisma "Dookoła świata" - rewelacyjny dwumiesięcznik, a cena jego w prenumeracie to zaledwie 5zł... ukazały się trzy numery tego czasopisma, jak na razie nie zawiera on żadnych reklam! Świetnie jest prowadzony.

mariuszm100
Prenumerata na temat komputerów - polecam PCFormat, cena niewielka i otrzymujesz czasopismo w dniu premiery lub w następny dzień po premierze (bynajmniej ja tak dostawałem). Wydawnictwo te same co CDAction''a (bauer) można razem zamówić sobie prenumeratę PCFormat + CDAction wtedy tanio wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chciałbym CD-Action prenumeratę , a co do kiosku to chodzi o to że blisko nie mam kiosku , a też nie zawsze u mnie mają . W dużej miejscowości nie mieszkam :) I właśnie nie wiem , bo jak mi przyniesie pogniecioną , albo do skrzynki będzie na chama pchane , no to będzie problem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie pchał do skrzynki, więc to kwestia wielkości skrzynki ;). W mojej skrzynce CDA mieści się bez problemu i nigdy jeszcze nie dostałem pogniecionego. Co do dostawy to najczęściej dostaję dzień po premierze kioskowej, czyli nie jest źle. Raz mi się zdarzyło że dostałem dzień wcześniej nawet i ze dwa razy czekałem aż tydzień. Prenumeruję chyba od czterech, pięciu lat bez przerwy więc jest z tą dostawą całkiem nieźle mogę powiedzieć. W każdym razie ja nie narzekam, nie muszę mieć przecież na gwałt pisma w dniu premiery, mogę spokojnie dzień czy dwa więcej poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2011 o 14:56, knopfler napisał:

Będzie pchał do skrzynki, więc to kwestia wielkości skrzynki ;). W mojej skrzynce CDA
mieści się bez problemu i nigdy jeszcze nie dostałem pogniecionego. Co do dostawy to
najczęściej dostaję dzień po premierze kioskowej, czyli nie jest źle. Raz mi się zdarzyło
że dostałem dzień wcześniej nawet i ze dwa razy czekałem aż tydzień. Prenumeruję chyba
od czterech, pięciu lat bez przerwy więc jest z tą dostawą całkiem nieźle mogę powiedzieć.
W każdym razie ja nie narzekam, nie muszę mieć przecież na gwałt pisma w dniu premiery,
mogę spokojnie dzień czy dwa więcej poczekać.


Heh :D To zobaczę , może zamówię prenumeratę , zobaczę najpierw jak mi się mieści CDA do skrzynki :D Lub usunę skrzynkę i niech dzwoni do domofonu i przyniesie ^^ Trzeba psa uwiązać :( To dziękuje za pomoc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.09.2011 o 17:37, mariuszm100 napisał:

Heh :D To zobaczę , może zamówię prenumeratę , zobaczę najpierw jak mi się mieści CDA
do skrzynki :D Lub usunę skrzynkę i niech dzwoni do domofonu i przyniesie ^^ Trzeba psa
uwiązać :( To dziękuje za pomoc .


CDA jest co miesiąc, więc ja już raczej wolałbym przejść się do kiosku na twoim miejscu. Ja akurat nie mam problemu, bo mam z 30 metrów kiosk od swojego domu ;p. Prenumerat nie zamawiaj, lepiej iść kupić samemu. Takie moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet sobie nie zadałeś trudu przeczytania wcześniejszych postów, przeczytałeś chyba tylko ostatni bo kilka postów wyżej pisał że nie ma blisko kiosku i dlatego jest zainteresowany prenumeratą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2011 o 20:29, knopfler napisał:

Nawet sobie nie zadałeś trudu przeczytania wcześniejszych postów, przeczytałeś chyba
tylko ostatni bo kilka postów wyżej pisał że nie ma blisko kiosku i dlatego jest zainteresowany
prenumeratą.


Właśnie czytałem i mówiłem mu że mimo, że ma daleko do tego kiosku co miesiąc można się przejść niż wziąć prenumeratę, która jest opóźniona i do tego pismo nie zawsze w dobrym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Uściślij grasz głównie na pc czy konsolach czy też na pc i konsolach.
Prenumerata temat rzeka.
Poczta może:
-zgubić twoją przesyłkę (na 10 mln. przesyłek rocznie poczta "gubi" 1 milion)

-przesyłka dotrze klika dni lub dłużej po premierze.

-listonosz może zgiąć twój egzemplarz na pół lub wepchnąć na siłę do skrzynki ewentualnie przesyłka może przyjść na pocztę jak wyciągnięta psu z gardła

-udział listonosza można wykluczyć o ile założysz sobie na poczcie skrytkę pocztową (o ile w Twoim urzędzie pocztowym jest taka możliwość) wtedy korespondencja zostaje na poczcie i możesz ją odebrać.

zalety prenumeraty

-płacisz raz i masz spokój na pół roku lub cały rok

-płacisz trochę taniej niż w kiosku

- zmawiając prenumeratę możesz dostać jakiś bonus

-nie musisz biegać i szukać czasopisma po kioskach

Jeśli chodzi o czasopisma dotyczące gier komputerowych to czytam CDA w dziedzinie czasopism o grach pecetowych na polskim rynku CDA jest najlepsze (moim skromnym zdaniem).

W Neoplus i Psx Extreme zdarzają się ciekawe artykuły np. dziesięć najlepszych gier detektywistycznych , gry rozgrywające się na Dzikim Zachodzie na pytanie czy dla np. jednego artykułu warto kupować cały magazyn musisz odpowiedzieć sobie sam.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować