Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Żarty na Twitterze z baterii PS Vita

15 postów w tym temacie

Czyli jak powstanie COD na PSV będzie można go przejść na jednym ładowaniu. Co to za czasy,że w dzisiejsze "handheldy" nie można pograć w podróży,bo zara będzie napis "Bateria rozładowana". Wracam do Gameboya lub DS''a,które można pograć w podróży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oficjalna wersja brzmi "do 9 godzin" w zależności od sposoby korzystania z konsoli. I tak nie gram dłużej niż 2 godziny, więc dla mnie 3-5 godzin grania to baaaaardzo dużo, a 9 godzin słuchania muzyki to też niezły wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to bardziej kpina z CoD-a niż z PS Vita, ale niech będzie. Swoją drogą to długość pracy baterii wszelkich urządzeń przenośnych jest raczej mizerna... Przydałaby się jakaś mała rewolucja w sposobie zasilania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2011 o 14:04, palpatine napisał:

Oficjalna wersja brzmi "do 9 godzin" w zależności od sposoby korzystania z konsoli. I
tak nie gram dłużej niż 2 godziny, więc dla mnie 3-5 godzin grania to baaaaardzo dużo,
a 9 godzin słuchania muzyki to też niezły wynik.


Szczerze powiedziawszy nie wyobrażam sobie stosowania Vity jako odtwarzacz muzyczny, zdecydowanie konsolka jest zbyt duża nie wiem jak miała by się zmieścić w kieszeni:P Nie wspominając o tym że dedykowane urządzenia do odtwarzania muzyki wytrzymują i 40h+ na jednym ładowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2011 o 14:14, Cafel napisał:

> Oficjalna wersja brzmi "do 9 godzin" w zależności od sposoby korzystania z konsoli.
I
> tak nie gram dłużej niż 2 godziny, więc dla mnie 3-5 godzin grania to baaaaardzo
dużo,
> a 9 godzin słuchania muzyki to też niezły wynik.

Szczerze powiedziawszy nie wyobrażam sobie stosowania Vity jako odtwarzacz muzyczny,
zdecydowanie konsolka jest zbyt duża nie wiem jak miała by się zmieścić w kieszeni:P
Nie wspominając o tym że dedykowane urządzenia do odtwarzania muzyki wytrzymują i 40h+
na jednym ładowaniu.


To oczywiste, że kupując PS Vita nie robimy tego dla słuchania muzyki. To jedynie dodatkowa opcja.
Biorąc pod uwagę, że to multimedialna konsola ze skype, netem i masą funkcji społecznościowych (pomijając samo bycie przenośną konsolą do gier, bądź GPS), ma się ją z reguły przy sobie, więc słuchanie muzyki + cała reszta w jednym, wtedy to ma dla mnie sens :).


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2011 o 14:04, palpatine napisał:

Oficjalna wersja brzmi "do 9 godzin" w zależności od sposoby korzystania z konsoli. I
tak nie gram dłużej niż 2 godziny, więc dla mnie 3-5 godzin grania to baaaaardzo dużo,
a 9 godzin słuchania muzyki to też niezły wynik.


Z jednej strony tak, z drugiej - 5 godzin wytrzymuje PSP. Tak, wiem, że Vita będzie bardziej wypasiona technologicznie, ładniejsze gry itp. ale nadal 5 godzin to nic takiego super. Zwłaszcza w Polsce, gdzie autobusy potrafią po 7 jeździć, o wyczynach pociągów nie wspominając..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby baterie chodził dłużej, to by smutni panowie w garniturach nie zarobili szmalu.
Przecież o to chodzi korporacjom - kupuj baterie, kupuj, kupuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 godziny i zasilacz w kieszeni, ładna przenośna konsola, Sony chyba przegięła w drugą stronę tym razem, poszło w technologii, a bateria została w lesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj naprawdę przesadzasz(cie). Moje PSP działa ok 4 h bez ładowania, wystarczająco. Nie potrafię grać dłużej niż 1 h bez przerwy, potem muszę wziąć jakąś książkę, posłuchać muzyki, czy dla urozmaicenia - po prostu się ponudzić ;d Owszem, gdyby czas działania był dłuższy to byłoby miło. Tylko że to echo dawnych czasów Gameboyów czy DS''a. Już 3DS ma czas działania identyczny jak zapowiadają w PS Vita i jak ma staruśkie PSP, żadna nowość, nie ma się w przypadku PS Vita czemu dziwić i co psioczyć. W ogóle ciekawe, że ci co mają (konsolę) bardzo nie narzekają, narzekają ci co nie mają a i często w ogóle mieć nie zamierzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak się o tym dowiedziałem to byłemw szoku. W życiu nie kupię pierwszej wersji PS vita, poczekam na następną wersję gdzie bateria będzie trzymać dłużej. Aby się wygodnie grało potrzebne jest 8 godzin grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować