Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bleszinski: Bulletstormowi najbardziej brakowało multiplayera

42 postów w tym temacie

chudyda modern warfare 2 ma świetny multi, który starczy przynajmniej na kilkadziesiąt godzin. A co do 30 zł za Bulletshit''a - za te pieniądze dostanę pełno gier o wiele lepszych ot np. Kroniki Ridicka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam, Bulletstorm jak dla mnei jest swietny. Od multi mam BC2 i zamowionego BF3, Bulleta kupilem dla singla, ktorego przelaze co i rusz od nowa jak mam chwile czasu. Anarchii nie odpalilem ni razu i jakos tego nie zaluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, nawet Epic popełnia błędy. Co jak co, ale to multiplayer trzyma tego typu fpsy przy życiu. Strzelanka, w której chodzi tylko o czystą rozwałkę bez multiplayera nie ma racji bytu. Co innego taki Bioshock, a co innego Bulletstorm czy nasz rodzimy Hard Reset (coś się zmieniło w temacie multi? Bo wciąż czekam z zakupem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, przynajmniej wie, co nie do końca wyszło. A jak zostało powiedziane - marka zaistniała na rynku i może kiedyś jednak ukaże się coś z logiem Bulletstorm. Naprawdę szkoda by było takiej marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chudyda w bulletstormie masz 8 godzin singla po czym zostaje ci granie (kilka-kilkanaście godzin) w anarchię, natomiast w mw2 masz 4 godziny singla i kilkadziesiąt ( moim przypadku kilkaset godzin - ok. 600...) w multi. Taka jest różnica :)

Żeby była jasność, nie miałem jeszcze okazji do kupienia i zagrania w bulletstorma (zbyt dużo lepszych gier w tym roku), więc posiłkuję się tym co na temat gry przeczytałem. Pewnie kiedyś kupię, tak z czystej ciekawości jakąś używaną wersję albo z "games of demand", ale narazie sie na to nie zanosi (BF3, MW3, AC:R, FIFA12, GOW3, BIOSHOCK etc.) ]:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie multi w Bulletstormie się podobało. Jedyne tego typu które mnie trzymało tyle czasu (kilkanaście godzin) poza CSem, no ale on nie ma singla :P W pozostałych strzelankach multi zwykle olewam, bo jest nudne jak dla mnie liczy się single a ten imo nie był zły. Może jestem straoświecki ale multi to tylko dodatek do dobrego singla a nie odwrotnie, no chyba że gra jest only multi jak LoL czy WoT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kto by chciał grać PO RAZ KOLEJNY, W TO SAMO multi do CODa... Pytam się. Argument , że COD ma multi nie jest poprawny, bo multi, identyczne dostałeś już przy COD4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2011 o 18:59, NBlast napisał:

A kto by chciał grać PO RAZ KOLEJNY, W TO SAMO multi do CODa... Pytam się. Argument ,
że COD ma multi nie jest poprawny, bo multi, identyczne dostałeś już przy COD4.


Hmm... Nie pamiętam Zombie i Spec Opsa w czwórce.

Z Bulletstormowym multi było do przewidzenia. Mogli wprowadzić choćby klasyczny deathmatch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teraz juz się nawet w mw2 nie opłaca grać, tak tymi patchami spie******* multiplayer. ale modern i tak się nie opłaca dla multika. za słabe mapy, za dużo różnych camperów i cheaterów. a bulletstorm byw warty swej ceny od samej premiery. jego sama kampania daje 100000 razy więcej radości niż te setki godzin przegranych na multi w callu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2011 o 19:10, Big_Boss napisał:

> A kto by chciał grać PO RAZ KOLEJNY, W TO SAMO multi do CODa... Pytam się. Argument
,
> że COD ma multi nie jest poprawny, bo multi, identyczne dostałeś już przy COD4.


Hmm... Nie pamiętam Zombie i Spec Opsa w czwórce.

Z Bulletstormowym multi było do przewidzenia. Mogli wprowadzić choćby klasyczny deathmatch.


Tryb zombie to miałes w modzie, a Spec-Ops to zwykły Coop. Po za tym nie mów, że płaciłeś 120zł za jeden nowy tryb (MW2 ->Spec. BO/WaW -> Zombie)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak multiplayera z prawdziwego zdarzenia byl jednym z głownych powodow dlaczego nie zakupilem Bulletsrorma przy premierze. Szkoda bo z wykreconymi pomyslami PCF i tymi broniami moglo by powstac cos naprawde fajnego. "Bezkontaktowy" multi nie zatrzyma nikogo na dluzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować