Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 3: odblokowanie wszystkiego zajmie nam aż rok!

38 postów w tym temacie

Mam nadzieje ze te bronie beda jakos zruznicowane bardziej, w bfbc2 gram g3 lub NS2000 i wydaja mi sie najleprzymi bronmi w grze, do tego ma sie je chyba na poczatku, w karzdym razie nie trzeba dlugo grac aby je odblokowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2011 o 10:43, Henrar napisał:

Tak, tak, zajmie rok, a potem się okaże, że wystarczy odpowiednia ilość dolarów, by odblokować
wszystko szybciej niż ładuje się gra.


Skoro ktoś nie ma czasu / umiejętności / chęci niech zapłaci, lepszym graczem przez to nie będzie ;)

Lepsze to niż płacić za mapy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2011 o 11:30, Shinigami napisał:

Skoro ktoś nie ma czasu / umiejętności / chęci niech zapłaci, lepszym graczem przez to
nie będzie ;)

Taa, zwłaszca jak DICE spieprzy balans i powstanie nowe M60, jak w BC2. Gracz z autoamtu lepszy się nie stanie, ale wyposażenie będzie mieć lepsze.

Dnia 20.09.2011 o 11:30, Shinigami napisał:


Lepsze to niż płacić za mapy ;)

Które i tak będą płatne, chyba że będą to takie mapki jak w BC2 - czyli przystosowanie mapy z gry do innego trybu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm mi tam unlocki za kase nie przeszkadzaja.. natomiast co do platnych map.. to nie wiem.. przynajmniej jesli chodzi o PC. Bo glownym tlumaczeniem EA ( na oficjalnym U.S forum) powodu zerwania wspolpracy ze STEAMEm jest rzekome wymuszanie przez valve platnych dlc...Brzmi dziwnie biorac pod uwage ze masa gier dostaje darmowe dlc na Stemie .. pozyjemy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2011 o 11:44, Henrar napisał:

Taa, zwłaszca jak DICE spieprzy balans i powstanie nowe M60, jak w BC2.


Ze świecą szukać balansu w najnowszych produkcjach, nie tylko tego studia, to tytuły nastawione na przyjemność płynącą z rozgrywki nie symulatory bojowe pokroju America''s Army.

Dnia 20.09.2011 o 11:44, Henrar napisał:

Gracz z autoamtu lepszy się nie stanie, ale wyposażenie będzie mieć lepsze.


A niech Jasiu czy Stasia mają wszystko odblokowane już na starcie, jakoś wcale mnie to nie drażni. Rozumiem, że niektórzy mogą płakać nocami nad niesprawiedliwością losu ;)

Dnia 20.09.2011 o 11:44, Henrar napisał:

Które i tak będą płatne, chyba że będą to takie mapki jak w BC2 - czyli przystosowanie mapy z gry do innego trybu.


Oasis / Harvest Day / Cold War / Heavy Metal coś Ci mówi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2011 o 12:02, Shinigami napisał:

A niech Jasiu czy Stasia mają wszystko odblokowane już na starcie, jakoś wcale mnie to
nie drażni. Rozumiem, że niektórzy mogą płakać nocami nad niesprawiedliwością losu ;)

Znam tekiego jednego, ktory ciagle jeczy, ze shotguny sa przepakowane, psuja mu radosc z gry, do stzrelania z shotow w ogole nie jest potrzebny skill bo zabiaja same,a ci ktorzy ich uzywaja sa odmiennej orientacji seksualnej. :) Gosciu nawet rzucal cos "ze jak sie gra z shotgunem, to nie okazuje sie szacunku przeciwnikowi" - z czego caly team, w ktorym gram, juz od miesiaca ma polewe i tekst "no, to przestajemy okazywac szacunek przeciwnikowi" jest czesty i wzbudza salwy smiechu. :)

IMO jak ktos chce, to niech sobie odblokowuje - jak nie umie grac, to i tak mu to nic nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, zależy czym ma być to "wszystko"
W Bad Company 2 wszystkie gadżety i spluwy odblokowałem faktycznie po dobrych 3 miesiącach grania ( z dużymi przerwami, jakby liczyć moje godziny gry, to wyjdzie niecały tydzień).
Ale dobiłem tylko do 25 poziomu. Jakbym chciał zdobyć 50, to faktycznie, trochę czasu by na to zeszło.

Podejrzewam że to samo będzie z B3. Ekwipunek nie będzie wymagał tyle czasu, ale żeby mieć wyższy poziom (czyli w zasadzie tylko zmiana ikony i nazwy stopnia) trzeba będzie faktycznie grać z rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2011 o 12:02, Shinigami napisał:

Oasis / Harvest Day / Cold War / Heavy Metal coś Ci mówi? ;)

Mówi:
Oasis i Harvest Day to nic innego jak mapy z pierwszego Bad Company a Cold War i Heavy Metal to przerobione mapki z singla BC2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2011 o 12:17, Henrar napisał:

Mówi:


Teraz oddaj DICE parę pokłonów i zobacz za co konkurencja kasuje.

Crash / Overgrown / Vacant / Strike też coś Ci mówi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2011 o 12:25, Shinigami napisał:

Teraz oddaj DICE parę pokłonów i zobacz za co konkurencja kasuje.


Owszem, kasuje. Pytanie tylko, czy EA nadal będzie dobre i będzie wydawało mapki za darmo, czy będzie za nie kasować. Patrząc na Back 2 Karkand - za darmo już nic nie będzie.

Pzoa tym - Acti przynajmniej dawało w tych map-packach coś nowego (każde DLC do MW2 miało 3 nowe mapki i przerobione mapki z MW). Tymczasem EA wydawało to, co już wcześniej było.
No, chyba, że ktoś w BC2 grał tylko na PC, to dla takiej osoby Oasis i Harvest Day to nowe mapy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2011 o 12:27, Henrar napisał:

Patrząc na Back 2 Karkand - za darmo już nic nie będzie.


Zobaczymy.

Być może wszystko to tylko sprawny chwyt marketingowy windujący statystki pre-orderów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na 100% zamówię BF3 albo nowe CoD, Chyba nie zamówię na pre-orderze, bo to którą grę wybiorę będzie zależało od multi. A to która gra będzie miała lepsze multi dowiemy się po premierach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że nawet jeśli ktoś ma najlepszą giwerę w grze
a jest matołem do kwadratu to mu nic nie pomoże. Życie.
Poza tym odblokowanego drzewka za gotówkę nawet w MW3
nie będzie a to jest przecież jedna z grona arcy-pijaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.09.2011 o 12:27, Henrar napisał:

Pzoa tym - Acti przynajmniej dawało w tych map-packach coś nowego (każde DLC do MW2 miało
3 nowe mapki i przerobione mapki z MW). Tymczasem EA wydawało to, co już wcześniej było.
No, chyba, że ktoś w BC2 grał tylko na PC, to dla takiej osoby Oasis i Harvest Day to
nowe mapy...


Fakt, ostatnio koleś z DICE wyskoczył, że dają 5 trybów i 9 map,na których można grać w każdy rodzaj rozgrywki, bo dlaczego gracze mają płacić za coś co już mają... Przynajmniej tu poszli po rozum do głowy w przeciewieństwie do BC2 gdzie co map pack to tylko mapkę z jednego trybu dawali do drugiego. Jak dla mnie - gracza dla którego BC2 było w sumie pierwszym zetknięciem z serią BF usatysfakcjonował jedynie ostatni 7 map pack z Oasis i Harvest Day, gdzie dali faktycznie coś "nowego".

Powiem tak: zdobywanie nowych ulepszeń daje mnóstwo satyfakcji, ale w momencie gdy tu zastosowali system levelowania broni w taki sposób że trzeba maksować jeden typ broni, żeby mieć wszystko (bipody, lunety, celowniki laserowe itp.) a nie, że dane ulepszenie będzie można wykorzystać dla wszystkich rodzajów broni, to chyba nawet ja się skuszę na unlocka (zrzutka w 5 osób nie zaboli kieszeni ;).

Nie rozumiem co znaczy rok grania.... Tzn 2 godziny dziennie czy 24*365=8769 godzin? Bo dla mnie rok grania co 2 godzinki co 2 dni mniejwięcej. W tej chwili w BC2 mam na liczniku 380h i 46 lvl, dlatego jak będzie unlock to go kupię i nie będę się szarpał z ograniczeniami tych mniej używanych broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2011 o 12:27, Henrar napisał:

Patrząc na Back 2 Karkand - za darmo już nic nie będzie.



Czyżby ktoś przeoczył informację, że back 2 karkand i tak będzie dostępny za darmo dla wszystkich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2011 o 13:24, zawcia napisał:

Czyżby ktoś przeoczył informację, że back 2 karkand i tak będzie dostępny za darmo dla
wszystkich?


Ta, naprawdę proszę podać źródło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2011 o 13:24, zawcia napisał:

Czyżby ktoś przeoczył informację, że back 2 karkand i tak będzie dostępny za darmo dla wszystkich?

A będzie? Dla mnie to nowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować