Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gears of War 3 - światowa premiera i zapowiedź fabularnego DLC

28 postów w tym temacie

Adam Berlik

Gears of War 3, jedna z najbardziej oczekiwanych gier tego roku i ostatnich lat, w końcu trafiła do sklepów! Cliff Bleszinski, szef Epic Games, zdążył już zapowiedzieć DLC do nowej odsłony, ale.. będzie to dodatek, którego raczej się nie spodziewacie.

Przeczytaj cały tekst "Gears of War 3 - światowa premiera i zapowiedź fabularnego DLC" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2011 o 12:19, Alundro napisał:

Może mi ktoś powiedzieć czy dobrze liczę bo mam 3xA? Eh 11 niby z 12 mam. I czy jest
to PL hasło?


Tak są 3. Tak jest już 12. Tak hasło jest PL (litery typu Ż powinny Cię upewnić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2011 o 12:19, Alundro napisał:

Może mi ktoś powiedzieć czy dobrze liczę bo mam 3xA? Eh 11 niby z 12 mam. I czy jest
to PL hasło?

Tak hasło jest po polsku, skoro masz 12 liter to powinieneś już to wiedzieć bo są przecież polskie znaki. I nie piszcie takich postów że jest 3 razy X itp. bo zmniejszacie zarówno mi jak i sobie szanse na wygranie konkursu.

A ja mam inne pytanie: Dlaczego jeszcze sklep.gram.pl mi nie wysłał GoW3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też niestety grałem tylko w 1 część... Też nie wiem czy ta wiedza wystarczy :) Chociaż pewnie po przeczytaniu wszystkich artykułów na gram.pl o gow3 da radę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2011 o 12:24, micmus123456789 napisał:

A ja mam pytanie do "znawców" Gearsów. Czy znajomość tylko części pierwszej pomoże w
ułożeniu hasła?

Niekoniecznie. Hasło to coś w stylu "nie wiesz na co się porywasz Shepard" - mogłeś nigdy nie grać w Gearsy, a hasło i tak ułożysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jakich 13? Przecież na stronie konkursowej wyraźnie jest powiedziane że liter będzie 15. Liter, nie znaków. Także niestety hasło o którym myślicie powyżej raczej nie pasuje IMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować