Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA spadnie z piedestału?

20 postów w tym temacie

Lol. Przecież Rockstar wypuszcza genialną grę na 4-5 lat, a Activision jeden odgrzewany kotlet, który ma gigantyczne wzięcie na rok. Druga sprawa, to porównywanie gatunków gier. Niby obie to strzelanki, ale znacząco się od siebie różnią.

GTA na pewno nie spadnie z piedestału najlepszych gier wszech czasów. CoD może co najwyżej być na szczycie najlepiej sprzedających się gier, ale nie będzie to te same podium, na którym jest Rockstar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie ma nic do rzeczy czy na 5h czy na 100h czy otwarty świat czy korytarze. Pepsi dobrze to ujął - chodzi o sprzedaż a tu niestety (bądź stety) CoD wygrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie CoD to takie Simsy teraz... sprzedaje się to w mln, a sam na to nie spojrzę. Mają swój rynek i z niego korzystają, nic mi do tego.

CoDy pod względem "wielkości" gry, nigdy nie podskoczyły do GTA nie wychodzi na to aby miało się to zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw co Activision będzie dalej robiło z COD-ami. Trylogia MW już jest prawie zakończona, Treyarch może wyda jeszcze z jedną część ciągnącą uniwersum WAW i BO, ale co potem? Mimo że jestem fanem tej serii to w cyklu corocznym przewiduję zmęczenie materiału.

Za to Rockstar ze swoim tempem sobie spokojnie poradzi i postawi na jakość i dopracowanie. A jak nie będzie miało pomysłu to chwilowo odstawi serię, przecież nikt im nie narzuca, że kolejna część ma być co x lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ja bym robił bez tych analityków :D ich niesamowita znajomość rynku i rzetelne analizy są niezastąpione. To musi być ciężka praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpopularniejsze? Jeśli chodzi o sprzedaż, to na pewno CoD wygrywa, ale czy to obchodzi graczy? GTA pod każdym względem przebija CoDa. CoD jest świetną serią strzelanek, ale to jednak GTA mam cały czas na dysku i odpalam, by się pobawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2011 o 13:43, Madoc napisał:

Najpopularniejsze? Jeśli chodzi o sprzedaż, to na pewno CoD wygrywa, ale czy to obchodzi
graczy? GTA pod każdym względem przebija CoDa. CoD jest świetną serią strzelanek, ale
to jednak GTA mam cały czas na dysku i odpalam, by się pobawić.

Mam podobnie jak ty. CoD''y i inne BF''y to gry na jeden raz. Zagrać, przejść i zapomnieć. A GTA<4> co chwila ląduje u mnie w czytniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Seria GTA jest genialna od kąd pojawiła się na rynku.Z dniem premiery robi furore każda część .. , a dlaczego ?? Jest to gra "pełna" zawiera prawie wszystko co cieszy gracza,jest ciekawa,nieliniowa,można do niej powracać stukroć i nigdy się nie nudzi .. zanim nacieszymy się w pełni tym co mamy już ptaki cwierkają o nowej produkcji.. więc jakim niby sposobem ma spaść z piedestału gry "doskonałej" ?? Usilne próby zdetronizowania przez inne tytułu ida na marne,to tylko nieudolne kopie tego czym karmi nas Rockstargames .. Jak narazie to gra No1.Nikt ani nic jej nie przebije.Chociaż boje się troche jesli znajdzie się ktoś kto tego dokona.Bedzie geniuszem,ale raczej to sie nie uda bo czegoś co jest bliskie ideału nie da się przegonic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś zaznaczaliście w tytule newsa, że dane rewelacje pochodzą od Pachtera. Można było zwyczajnie olać. A teraz co, przypadkowo przeczytałem. :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To niech się sprzedaje lepiej, co kogo to obchodzi, ludzie kupują to Activision korzysta. A jakakolwiek część GTA i tak starczy na wiele dłużej niż ostatnie kilka części CoDa jeśli chodzi o singla, a i multiplayer pewnie też mógłby powalczyć z CoDem, przynajmniej jeśli chodzi o GTA 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cod nie jest grą do singla... :) więc mówienie iż to gra na 5 godzin to aż mnie ściska w żołądku.... gram w cod4.. godzinkę dziennie i tak od roku.. i przynajmniej jeszcze rok będę grać gdyż odblokowanie złotych broni to kwestia "jedynie" kilkunastu miesięcy w takim tempie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2011 o 13:29, Cveni napisał:

Jestem ciekaw co Activision będzie dalej robiło z COD-ami. Trylogia MW już jest prawie
zakończona, Treyarch może wyda jeszcze z jedną część ciągnącą uniwersum WAW i BO, ale
co potem? Mimo że jestem fanem tej serii to w cyklu corocznym przewiduję zmęczenie materiału.

Niekoniecznie, jeśli nowe konsole pojawiłyby się w czasie 3 lat to nie byłoby tego problemu, jeszcze jedno MW, dwa BO i nowa generacja w której wreszcie byłby sens coś zmieniać.

Dnia 20.09.2011 o 13:29, Cveni napisał:

Za to Rockstar ze swoim tempem sobie spokojnie poradzi i postawi na jakość i dopracowanie.

Szczególnie w przypadku wersji PC, lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2011 o 16:03, Steelshadow napisał:

Szczególnie w przypadku wersji PC, lol.


Haha, good point ;) Oby tylko wydali następną część na pecety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2011 o 15:18, 1t4chi napisał:

cod nie jest grą do singla... :) więc mówienie iż to gra na 5 godzin to aż mnie ściska
w żołądku.... gram w cod4.. godzinkę dziennie i tak od roku.. i przynajmniej jeszcze
rok będę grać gdyż odblokowanie złotych broni to kwestia "jedynie" kilkunastu miesięcy
w takim tempie


GTA początkowo nie miało ori multi więc po co to miałczenie ?Single było zawsze długie i wciagające.GTA IV ma multiplayer który oferuje wiele możliwości nieskończenie długi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rockstar na pewno sprawi że GTAV będzie naprawdę rewelacyjne. Zgadzam się z Michaelem Pachterem w sprawie zamęczenia CoDa. Ta marka jest teraz wyciskana i niedługo niewiele z niej zostanie. GTA zostanie bo stawia na ROZWÓJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować