Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Batman: Arkham City jednak bez Stracha na wróble?

11 postów w tym temacie

No mi się też etapy ze Strachem na Wróble nie podobały i uciekanie przed Crockiem. Reszta gry to już cud, miód , malina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja musze się zgodzić z Pepsim. Te poziomy były jak dla mnie najfajniejsze. Nie była to zwykła naparzanka, a bardziej zręcznościowy pojedynek wewnątrz umysłu. Genialne. Niestety mało już takich poziomów w dzisiejszych czasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooj, misja w jedynce, w której

Spoiler

gra wywalała sztuczne artefakty podobne do tych, jakie wywala karta graficzna przy przegrzaniu

na zawsze zapadnie mi w pamięci. Wielka szkoda, że w trójce go nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się te poziomy podobały pod względem wizualnym, ale gameplayowo już wcale. Za dużo powtarzania poszczególnych fragmentów (na szczęście niewielkich) w tym było. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę oryginalny, ale napiszę to samo co reszta: Poziomy ze Strachem na Wróble po prostu zapadały w pamięć. Były niesamowite. Psychodeliczny nastrój który im towarzyszył był świetną odskocznią od typowego klimatu jaki serwowała graczom rozgrywka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na świeżo po przejściu pierwszej cześci i w mojej ocenie cześć która dotyczyła stracha na wróble były taka ucieczką w inny wymiar. Jednym taka odskocznia się podoba drugim nie. Ja zaliczam sie do tej drugiej grupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Polsce wychodzi 21 co do tematu może w grze pojawić się Mad Hatter kapelusznik który umie kontrolować umysły Naprawdę można zastąpić Stracha czymś fajnym ja tam mam pre-oder kolekcjonerki na pc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować