• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
NyGgA_MiLy

Wielki Problem Z Kroniki Riddicka ucieczka Z Buther Bay:(

Pytanie

Ten problem jast dla mnie niezrozumiały...
Otóz gdy próbuje uruchomic grę wyskakuje błod o nastepującej treści>>>

''''Game has ben crashed do you want to create a crashlog?''''
Mam 2 wersje---
-Nicolas games i nowa extra klasyka(CDP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

82 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Witam
Nie chcąc zakładać nowego tematu zapytam w tym , może ktoś mi pomoże ( mam taką nadzieje :p ).
Kupiłem Kroniki Riddika (Extra Klasyka) , zainstalowałem, po próbie uruchomienia wyskakuje mi okienko ze znanym już chyba wszystkim "Crashem gry" i zapytaniem czy chcem zrobić "Crashlog". No dałem że chcem, po tym wyskoczyły mi jeszcze dwa okienka z zapytaniami o utworzenie "Minidumpa" i "dumpa" , też zaznaczyłem że chcem. Na końcu czwarte okienko z powiadomieniem gdzie dokładnie te utworzone pliki się zanjdują. I na tym koniec, pograć nie moge.
Mój komp : Athlon 64 3200+, GeForce 5700 256 mb, 512 MB Ramu, Windows Xp Home Edition z Service Packiem 2 . Zaktualizowałem nawet sterowniki do płyty głównej i karty graficznej ale to i tak nie pomogło. Co do miejsca na dysku mam go wystarczająco :P
Mam nadzieje że ktoś mi pomoże bo wydanie 20zł na gre która wogóle nie chce działa mija się z celem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem kupiłem gra zainstalowałem godzine pograłem i wyszedłem,za pare minut chciałem uruchomic gre i pokazało mi się takie coś cytuje"Please insert the original disc instead of a backup." nie wiem o co chodzi z tym komunikatem POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.10.2006 o 17:59, kuba121 napisał:

Hmmmm pierwsze pytanie jest standardowe czyli czy masz oryginała. Drugie pytanie to czy masz
programy emulujące dyski bo SecuRom ich nie lubi.



Zgadza się Secrom nie lubi tych programów dlatego ich nie mam (niestety to nic nie daje)wszystkie programy tego typu wykasowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja też mam problem z Kronikami Riddicka. Otóż kupiłem grę w eXtra Klasyce. Mój komputer spełnia wymagania gry (najwyżej będzie klaciło :)), wkładam płytę do napędu i wyskakuje błąd (obrazek poniżej). Wysłałem formularz do Pomocy Technicznej, pomoc nadeszła, jednak nic to nie pomogło. Błąd wyskakuje nadal. Co robić? U mojego kumpla instalator się włącza i wszystko gra. A u mnie... napęd napewno nie jest zepsuty, właśnie z niego korzystam, płytka też nie, co potwierdza fakt, że u mojego kumpla działało. Co się dzieje?

[IMG] http://i58.photobucket.com/albums/g249/krzysiek666/beztytu322u-1.jpg[/IMG]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Przy włączeniu wyskakuje mi jakiś błąd z OPENGL, że nowsza wersja jest potrzebna czy coś takiego... Miał już ktoś taki problem? Jak nie to podeśle screeny to może ktoś mi pomoże ! HELP
Wsyzstkie najnowsze gry mi chodzą np. Gothic 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Przy włączeniu wyskakuje mi jakiś błąd z OPENGL, że nowsza wersja jest potrzebna czy coś takiego... Miał już ktoś taki problem? Jak nie to podeśle screeny to może ktoś mi pomoże ! HELP
Wsyzstkie najnowsze gry mi chodzą np. Gothic 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam.
Mam problem przy instalacji gry Kroniki Riddick''a (wersja z CD-Action). Mianowicie instaluje się jakieś 80% gry, a po chwili pojawia się komunikat (na obrazku). Mój komputer to: Intel Dual-Core E2160 1.8Ghz, Geforce 8600GT, 1024MB RAM, Windows XP HE, mam zainstalowane najnowsze sterowniki do karty graficznej oraz DirectX 9.0c. Można coś z tym zrobić?

20080222170349

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.02.2008 o 17:03, tomas92 napisał:

Witam.
Mam problem przy instalacji gry Kroniki Riddick''a (wersja z CD-Action). Mianowicie instaluje
się jakieś 80% gry, a po chwili pojawia się komunikat (na obrazku). Mój komputer to:
Intel Dual-Core E2160 1.8Ghz, Geforce 8600GT, 1024MB RAM, Windows XP HE, mam zainstalowane
najnowsze sterowniki do karty graficznej oraz DirectX 9.0c. Można coś z tym zrobić?


Musisz ściągnąć Microsoft Visual coś tam.To jest to co jest nazwą komunikatu.Wpisz w google i wszystko będzie ok. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.02.2008 o 17:25, dominik713 napisał:

Musisz ściągnąć Microsoft Visual coś tam.To jest to co jest nazwą komunikatu.Wpisz w
google i wszystko będzie ok. ;)

microsoft visual to pakiet programistyczny (pewnie w nim byłą ta gra robiona), obawiam się że nie pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.02.2008 o 17:03, tomas92 napisał:

Witam.
Mam problem przy instalacji gry Kroniki Riddick''a (wersja z CD-Action). Mianowicie instaluje
się jakieś 80% gry, a po chwili pojawia się komunikat (na obrazku). Mój komputer to:
Intel Dual-Core E2160 1.8Ghz, Geforce 8600GT, 1024MB RAM, Windows XP HE, mam zainstalowane
najnowsze sterowniki do karty graficznej oraz DirectX 9.0c. Można coś z tym zrobić?

a masz sp2? jak ni to zainstaluj, jak tak to sprawdź czy nie ma nowszej wersji installshielda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.02.2008 o 18:00, sig. napisał:

a masz sp2? jak ni to zainstaluj,

Oczywiście, że mam Service Pack''a 2 :)
>jak tak to sprawdź czy nie ma nowszej wersji installshielda
Hmm.... Czyli co, mam go zainstalować ponownie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.02.2008 o 19:50, tomas92 napisał:

Hmm.... Czyli co, mam go zainstalować ponownie?

nie, zaktualizować o ile jest nowsza wersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

OK, pomogło, naprawdę nie wiem co się z tą grą działo. Kiedyś instalowałem i było w porządku, teraz za nic nie chciało ruszyć.

Jeszcze raz dzięki dla Ciebie i sig.''a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem z Ucieczką z Butcher Bay. Nie mogę odpalić gry - pojawia mi się informacja, że potrzebna jest karta zgodna z OpenGL 1.3 lub nowszym. Oczywiście moja karta jest zgodna z OpenGl - 2.0. Mam Patch 1.1. nadal pojawia się informacja. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.06.2008 o 12:35, marlen230 napisał:

Mam problem z Ucieczką z Butcher Bay. Nie mogę odpalić gry - pojawia mi się informacja,
że potrzebna jest karta zgodna z OpenGL 1.3 lub nowszym. Oczywiście moja karta jest zgodna
z OpenGl - 2.0. Mam Patch 1.1. nadal pojawia się informacja. Co robić?

A masz zainstalowane sterowniki od producenta karty graicznej? bo te dostarczane z windowsem nie obsługują opengl. najlepiej było by gdybyś wkleił do posta raport dxdiag, instrukcję przygotowania znajdziesz tu http://www.gram.pl/pomoc/tutorial_dd_01.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować