Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Za Homefront 2 odpowiedzialne będzie studio Crytek, autorzy serii Crysis!

17 postów w tym temacie

Ja tam wole Crysis 3 naprawdę dwójka jest dla mnie bardzo dobra singiel bardzo filmowy efektowny i dość zrozumiała fabuła Multi podobne do COD także jest spoko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto czekać głównie ze względu na fajerwerki graficzne. Bo chyba nikt nie wątpi w to, że ten projekt już na obecną generację nie trafi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy więcej nic od Cryteka po tym jak po patchu 1.9 gra się wywala przy wgrywaniu stanu gry na niektórych konfiguracjach. Czytałem na myCrysis.com, że nawet piraci potrafili to naprawić a Crytek/EA olał sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2011 o 15:21, mr-nadol napisał:

Homefront ma uniwersum? Świat się kończy.

Akurat Homefront ma jedno z najciekawszych i dobrze przedstawionych uniwersów z ostatnich gier. Szkoda, że sama gra była nijaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiem tak, pierwsza część gry była super, lecz ta zbyt krótka, kampania mnie trochę wkurzyła, ale i tak jestem zadowolony z zakupu.;) Co do jej kontynuacji to mam nadzieję, że "dwójka" będzie choć o te trzy godziny dłuższa i będę zadowolony.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2011 o 15:50, TobiAlex napisał:

Karait głupoty piszesz.

akurat o tym że pirat działa lepiej w wersji 1.9 to wiadomo od dawna na mycrysis o wadliwym działaniu orginalnej wersji na patchu 1.9 nic nie ma bo wątki kasują jak ktoś wspomni jak coś jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Homefront to totalna porażka, szczególnie pod względem technologicznym, spartaczona grafika, spartaczone skrypty, jedynie kilka ciekawych (starych jak świat i oklepanych) wątków etycznych w celu wywołania marketingowego wrażenia. Jeśli dwójka zostanie zrobiona na porządnym silniku i wywali się tą durną amerykańską pompatyczność i pseudo patriotyzm, gra ma szansę być dobra. Ja jestem skutecznie zniechęcony przez jedynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Homefront wydaje się w założeniu budować na emocjach gracza, czego Crytec nie umie. Najlepiej widać to w Crysis 2 - gra jest świetna, od strony rzemiosła, ma niezłą historię, wydawało by się taką, która powinna wywoływać emocje - niestety grze czegoś brakuje, nie wiem dokładnie czego. Mnie najbardziej razi, że bohater nic nie mówi, a przy tym jest sam w sobie nieciekawy i nijaki, ale i postaci poboczne nic nie wnoszą.
Cóż, pozostaje mieć nadzieję, że coś z Crysisa 2 wyciągnęli i nowy Homefront będzie odpowiednio emocjonujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się Homefront podoba, nie żałuję kupna, szkoda tylko, krótkiej kampanii. Wydaje mi się, że druga część też będzie porażką. Crytek to tylko i wyłącznie świetna grafika, nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować