Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 3 - otwarta beta rusza za dziewięć dni!

37 postów w tym temacie

"Gracze, którzy zamówili lub zamówią do momentu zakończenia beta testów grę Batttlefield 3 w przedsprzedaży jako bonus otrzymają Ekwipunek Specact zawierający zestaw skórek (mundurów dla żołnierzy) do wykorzystania w trybie wieloosobowym. " - czyli jeśli mam już grę zamówioną od sierpnia to też to dostanę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2011 o 15:09, Lisun napisał:

"Gracze, którzy zamówili lub zamówią do momentu zakończenia beta testów grę Batttlefield
3 w przedsprzedaży jako bonus otrzymają Ekwipunek Specact zawierający zestaw skórek (mundurów
dla żołnierzy) do wykorzystania w trybie wieloosobowym. " - czyli jeśli mam już grę zamówioną
od sierpnia to też to dostanę?

Przeczytaj jeszcze raz. Tym razem ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2011 o 15:26, ray757 napisał:

Jak zamówie preordera u was to też dostanę te skórki?


Nie. Na poly była lista sklepów i gramu nie ma. Jak się mylę to niech ktoś poprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak bardzo będzie otwarta ta beta? Nie zamierzam składać preordera, ani nie mam tego szitowego nowego MoHa, jednak z chęcią zobaczyłbym jak wygląda ten BF3 na uber mega giga hiper super wypasie od PRowców DICE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaciekawiła mnie jedna rzecz, mianowicie posiadacze TIER 1 MOH otrzymują 2 dniowy headstart czyli 27ego.
Na oficjalnej stronie bf3 beta data możliwości pobrania bf3 jest wyznaczona również na 29, mam nadzieje ze inni dostana oddzielny link bądź mail z linkiem to wcześniejszego pobrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Pre ordera edycji limitowanej w waszym sklepie. 27 wrzesnia loguje sie do PSN i co dalej? Dostane od was droga mailowa jakis kod?

Pytam, poniewaz nie bylem jeszcze w takiej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm a ktos moze zarzucic linka do listy sklepoow ktore oferuja te spactact i dog tags packi? A konkretnie to interesuje mnie czy jesli zamowilem gre w originie to sie na nie zalapie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2011 o 16:23, seba1266 napisał:

jeśli ktoś zamówił w gramie edycję limitowaną jakiś miesiąc temu to będzie miał specacty
czy nie??


Tak, będzie miał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ZAJ*******XDWreszcie:D!!!!!!!Już się jaram będzie się dziać;),może przeginam ale co tam Battlefield 3 to obiecujący tytuł i zdecydowanie nie jestem jedynym oczekującym tego tytułu=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować