Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Polska wersja gry Battlefield 3 - pełny dubbing oficjalnie potwierdzony

57 postów w tym temacie

Hmmm, sam nie wiem, czy się z tego cieszyć, czy nie. Niby BC2 miało GENIALNY dubbing, więc można być spokojnym. Jednak z drugiej strony, BC2 było produkcją specyficzną, w której nikt nie oczekiwał realizmu czy powagi. Obawiam się, że o ile zabawne teksty w Złej Kompanii 2 w polskiej wersji językowej pasowały świetnie, o tyle krótsze, wojskowe komendy moga brzmieć po prostu nienaturalnie, śmiesznie, czy, w najgorszym wypadku, wręcz żałośnie.

O tyle dobrze, że na 99,9% w wersji PC nie będzie to problemem, bo będzie można włączyć sobie oryginalne dźwięki, więc ewentualne skaszanienie dubbingu PC-towcom niegroźne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat o udźwiękowienie się nie martwię ani trochę. Bad Company 2 to pierwsza gra, której bogactwo i jakość dźwięków przyprawiła mnie o wielki uśmiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2011 o 15:11, vunner napisał:

No taaaak, Battlefield 3 ma dubbing, a Mass Effect 3 nie! Gdzie tu sprawiedliwość na
tym świecie...


W pełni się z tobą zgadzam. Jestem jednak bardzo zadowolony, że bf3 będzie miał dubbing. (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2011 o 15:11, vunner napisał:

No taaaak, Battlefield 3 ma dubbing, a Mass Effect 3 nie!

I bardzo dobrze, że nie ma! Ileż to trzeba było się namęczyć
żeby DLC do dwójki mieć działające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie rozumiem,po co dubbing w BF3,czyli w grze która aż tak nie potrzebuje polonizacji,a dlaczego brak go w " Mass Effect 3 ",czyli w grze która akurat dubbingu wymaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko mam nadzieję, że będzie można włączyć polskie napisy i oryginalną ścieżkę dźwiękową. Wojna po amerykańsku.... lepiej wpada mi w ucho ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

!!!!

No weźcie mnie nie rozbrajajcie ;/ BF3 dubbing PL a ME3 nie?! 0_o Mam ochotę pojechać do siedziby EA i zrobić im aferę(Wiem dziwnie to brzmi) Ale krew mnie zalewa. BF3 to świetna gra będzie i dubbing mile widziany ale co z ME3.
EA mogło by odpowiadać na głosy graczy a nie jak grochem o ścianę. !!!!

ME3 tez musi mieć polski dubbing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że będzie można w multi zmienić na angielską wersje. Kampania i dub. ok, ale w multi słynne "Target down" czy "enemy lock! ENEMY LOCK" do Battlefield 3 bez cenne =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie generalnie mimo niektórych niezłych tekstów w BC2 dubbing był do bani. Czarek Pazura piskliwym głosikiem grał żołnierzyka bez jaj rzucającym kurwami na lewo i prawo. Zero klimatu. Mnie osobiście się nie podobało.

W multi uszły te texty, jednak jeden błąd podczas spotowania wroga do dziś dzień przyprawia mnie o śmiech i ból głowy jednocześnie: spotuję biegnącego gościa i słyszę "pojazdy latające wroga!"...

Poruszyliście dubbing ME, mimo, że Shepard był strasznie sztywny przeszedłem całą dwójkę z dubbingiem i przyzwyczaiłem się po prostu. Zamiast czytać teksty słuchałem sobie co ciekawego bohaterowie mają do powiedzenia. I w sumie szkoda, że nie będzie dubbingu w ME3. Zawsze to jakaś opcja była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to źle. Nie dlatego, że nie lubię polskiego dubbingu, a dlatego, że do amerykańskich żołnierzy nie pasuje polska mowa. Dubbingowane powinny być np. erpegi, a nie gry w których wcielamy się w żołnierza jakiejś określonej narodowości.
Czyli powinno być na odwrót - ME3 z dubbingiem, BF3 bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie się dało wybrać język w wersji na X360 ?
W PC pewnie tak jak w BC pewnie wystarczy zamienić/nazwać inaczej pliki i tyle mam nadzieje.

Czy Gram.pl planuje w swojej ofercie wersję ANG lub Kinowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2011 o 15:11, vunner napisał:

No taaaak, Battlefield 3 ma dubbing, a Mass Effect 3 nie! Gdzie tu sprawiedliwość na
tym świecie...


Bo DLC do BF3 raczej nie będą na takim poziomie jak DLC do ME3, więc nie będzie też problemów z kompatybilnością.
No, i, hehe, BF3 sprzeda się o wiele, wiele lepiej od ME3 a i sam dubbing będzie tańszy, bo
a) nie trzeba tylu aktorów zatrudniać
b) tekstu jest o wiele mniej.
Prościej się nie da.

Poza tym - zapewnią bezproblemową zmianę języka na pełny angielski? Niech sobie ten dubbing robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować